Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Noriu matyti ingutę-gražiausią,protingiausią,mandagiausią,jaautriausią ,su nuostabiąja leksika,su intelektualiu kalbos žodynu... o kaip ji myli žmones,visada bendrauja su piketuojančiais,išklauso juos.
Greičiausiai už savo darbą net atlyginimo neima,kaip darydavo prieškario valdininkai. Vajetus vajetus-ji yra Lietuvos gelbėtoja,pažanga ir viltis. Balsuoti eisiu už ją klūpdamas,sirgdamas ir mirdamas
@Užingridas eisi kartu klupdamas su ja i psichuske:)
Zemaitaiti puikiai tiktu ir butu geras premjeras tikrai 100 % geresnis uz Simonyte
@palaikau Pasvajok ir praeis.
Akvaizdesnis įrodymas kad remyga koncervų produktas, kad nusodint žuvėką su visais naisiais ir petriukais
@Dar Tik jau nenusišnekėk čia nesąmonių pezale tu!
@Dar va, pasakysiu ką seniai norėjau pasakyti, tu esi tipiškas trojėnas, formuoji nuomonę paremtą nepatikrintom prielaidom, bet pakanka tik parašyti, naivesni žmonės patikės, suskubs prie balsadežių abejodami, arba visai neateis. šį kartą arba rinkimai bus suklastoti, arba žmones balsuos prieš koncervatorius, talibano niekam nereikia.
@Dar Tai jis dėlto ir į prezidento rinkimus ėjo , kad suskaldyti balsus, nes jie visi byjo Vėgėlės
kai kurie norėjo matyti ir prezidentu.
@buvo, kad Nu ir???...
@Jurgita Špyga gavo.
Tik isteriko premjero mums ir betrūko
Zemaitaitis nera grybas, susiktas analitike idomu ka pamatysim isviesinus kgbistus daug kas paaisketu
@Uffo Zemaitaitis būtų nr 1,ar girdėjai jo retorika prieš USA per debatus
Nereikia klastoti tu reitingu, užtenka paskaityti komentarus ir sužinosi ka Lietuvos žmones mano apie šimonke. Melas melas melas lydi ištisai nupirkta žiniasklaisa, šimonytes žmones jau neapkencia.
@Cvb Tikrai taip!
@Cvb Brrrrrr, net pakrato.
jo byla isnagrinet. Gaus bausme ir sedes kaip pele kamputyje. Svarbu nepamazint
@reikia kuo greiciau Reikia kuo greičiau šimonyte pasodinti už LT žlugdyma ir korupcija, asile tu.
Jau geriau paklausykite ką sako ekspertai, o jie sako, kad ateinančiuose rinkimuose užtikrintai į priekį išsiverš dešinysis sparnas su Tėvynės sąjunga ant Vyčio žirgo. Jūs net neįsivaizduojate kokį palaikymą jie turi masėse.
@Geriau Tai jau ne ant nezabudkės? Prieš rinkimus jau vėl tinka Vytis?
Tik Remigiju Žemaitaiti norime matyti premjeru.
@Patriotas Tik Aukstumalos pelkej, arba ...kalejimo kameroj ?!!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų