Advokatas apie kūdikio nužudymo Anykščių rajone priežastis: „Daug kas lėmė"

Teismas pradėjo narplioti Anykščių rajone, lauko tualete, rasto negyvo kūdikio bylą. Nužudymu kaltinama naujagimės motina, kuriai tuo metu tebuvo 20 metų.

Įtarimai dėl galimai nuslėpto nusikaltimo iš pradžių užgulė ir jaunos moters sugyventinio pečius, bet teisme jis tapo liudytoju. Vyras atsisakė būti pripažintas nukentėjusiuoju.

Dabar jau 21 metų moteriai pateikti kaltinimai dėl bejėgiškos būklės mažamečio, savo šeimos nario, nužudymo. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 arba įkalinimas iki gyvos galvos.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lauko tualete pražudyto kūdikio byla: prabilo apie jauną motinos amžių ir menką patirtį

Nepripažįsta kaltės

Kaltinamąją atstovaujantis advokatas Arnoldas Šukaitis naujienų portalui tv3.lt sakė, kad jauna moteris tebuvo 20 metų ir neturėjo gimdymo patirties: „Daug kas lėmė. Ją supranti socialinė aplinka. Niekas tų dalykų (apie gimdymą – aut. past.) jai neaiškino. Nei tėvai, nei seneliai.“

Advokatas taip pat pridūrė, kad moteris kaltinimų nepripažįsta. Ji neigia atlikusi veiksmus, kuriais buvo atimta gyvybė naujagimei.

Prokuratūros atstovai apie šią bylą nedaugžodžiavo, tačiau patvirtino, kad buvo pagimdyta sveika išnešiota mergytė.

Jauna moteris teismo procese dalyvauja būdama laisvėje. Jai taikytos su suėmimu nesusijusios kardomosios priemonės.

Žiaurus įvykis

Naujienų portalas tv3.lt 2020 m. birželio 18-ąją rašė apie sukrečiančią istoriją Anykščių rajone, Šeimyniškėlių kaime, kai lauko tualete buvo rastas negyvas moteriškos lyties kūdikis.

Kūdikį pagimdžiusi 20 metų moteris tuomet iškart atsidūrė Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Gimdyvei buvo atlikti tyrimai, pasak medikų, ji tuo metu jautėsi stabiliai.

Valstybinė vaiko teisių apsaugos tarnyba tv3.lt pranešė, kad ši jauna moteris daugiau vaikų neturi.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas birželio 18-sios rytą, apie 5 val., gavo pranešimą, kad Anykščių r. Šeimyniškėlių k. vyras pas draugę namuose, lauko tipo tualete rado negyvą naujagimį.

Atvykus policijos pareigūnams buvo rastas lauko tipo tualete nenustatytos lyties negyvas naujagimis su virkštele. Namuose buvusi moteris, dėl sveikatos būklės pristatyta į gydymo įstaigą.

REKLAMA

Moteris ir jos sugyventinis tiek policijai, tiek socialinėms tarnyboms iki šiol buvo nežinomi. Apie šią šeimą nieko blogo pasakyti negalėjo ir Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas.

Seniūnas teigė, kad tiek gimdyvė, tiek jos širdies draugas yra kilę iš tvarkingų ir tik teigiamai charakterizuojamų šeimų.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2021-02-23 17:08:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dievas jail teisejas
Atsakyti
0

R
Rinkeja
2021-02-23 13:37:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
J Sejonene, ką manai apie šį įvykį? Juk tai klaida.
Atsakyti
-2

V
Vita
2021-02-23 15:35:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks skirtumas,ar gimusį,ar negimusių vaikelį nužudei,vistiek tai yra žmogžudystė.Padorioij šeimoje,kad užaugo,nieko tai nesako.Viską lemia auklejimasJei tėvai nesugebėjo iskiepyt šeimos vertybių,kad abortas,paleistuvystė yra nuodėmė.Gal būt jiems laiko nebuvo visatai įdiegti.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų