Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kalix.org - hey
...gėda skaityti...gėda už Vyriausybę, Prezą ir mus pačius...patys kasam duobe sau ir valstybei...nuspėti ateity sugeba ne kiekvienas, bet dar keisčiau, kad į vadovaujančius postus ateina asmenybės be fantazijos nors viena/trim dienom į priekį...o Putka ploja katučių...
Policija pinigais aptekus, turi naujausius prabangius automobilius kuriuos keičia
Aha, jis nemato perspektyvų, bet 36 metus sėdi pridžiūvęs prie kėdės ir niekas jo neiškrapšys, kol pačio neatleis pagal amžiaus cenzą.
Kūšiui prižiūrėti tikrai reikia dalį pinigų iš šeimos atimti...
Jūs supraskite žmonės , tokiam velniui vien kiek barzdos išlaikymas ir priežiūra kainuoja pas barberį..
Tol kol jie dirbs tarybiniais metodais,tai niekas nepasikeis.Pervadinimas iš milicijos i policiją niekas nekeičia.Pavirskit žmonėmis,o ne smurtautojais.Viską mes naikinam netik mokslą,mediciną ir prie to kultūrą.
@Marija kaip pavirsi i zmogu ,kai aplink tiek zombiu.....neadekvatu visokiu?
Kondratovičiau neduok jiems babkių jie ir taip gerai gyvena. Prie seimo suplyšusiomis kojnėmis tegul dar susirenka..Paskutinę gruodžio dieną į tarnybinius auto. privalomai pilnus bakus kuro susipila, visą gruodį perka bet ką ir bet kaip kad tik lėšos nepersikeltų į kitus metus. Tas triznius lauk tegu eina į Norfą apsauginiu neverkšlenęs 36 metus, dar išeitinę gaus už pusę metų.
Neįsivaizduoju, kaip gali atsibosti trinti pautus sėdynėje ir nieko neveikti (ypač, jei užduotis su trikoju) už 2 štukes į rankas?
@Hmmm su trikojais dirba ne etatiniai pareigūnai, o buvę mentukai-pensininkai.
dalį naikinamų kontrabandinių cigarečių susišluoja tiek patys muitiaros??? Ar nors kartą buvo pradėtas koks tyrimas? Negirdėjau.
Kontrabandkę reikia legaliai parduoti su visais akcizais ir pvm. Ji ir taip bus pigesnė už Philip, nes iš belorašos...
@Kodėl Nebus pigesnės, reikės kiekvieną cigaretę patikrinti. O ir mokesčiai ir akcizai už 20 cigarečių pakelį.apie 3 eurus
@Iš dangaus iškritai? Tu tai nors iš medžio iškritęs atrodai.
Palygink savikainas - Minsk ir Philip Morris...
@Kodėl Ne savikainą lygink, o mokesčius. Yra nustatyti EU minimalūs akcizai alkoholiui, cigaretėms, kurui... Tu siūlai viso to nesilaikyti, t.y. išstoti iš EU?


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų