Žvaigždės įspėja šio Zodiako ženklo atstovus – laikas pasisaugoti

Pateikiame jums išsamią šios savaitės prognozę visiems Zodiako ženklams. Žvaigždės šią savaitę įspėja saugotis Mergelės ženklo atstovus.

AVINAS

Marsas neleis sėdėti vietoje ir mėgautis ramybe, vilios permainų ir tolimų kelionių pažadais. Stengsitės pagerinti savo gyvenimo kokybę. Sugalvokite, kaip išnaudoti ribojančias aplinkybes poilsiui ir pramogoms. Gerai jaustumėtės virtualiose bičiulių kompanijose, tad būtų palanku organizuoti vakarėlius ir iš širdies pasiplepėti. Vienišiams žvaigždės žada naujus santykius, tačiau pataria juos bent kurį laiką išlaikyti paslaptyje.

JAUTIS

Neptūnas į jūsų gyvenimą įneš daug paslaptingų ir intriguojančių įvykių. Sumažėjęs darbingumas – tai signalas, jog metas pailsėti. Stenkitės kuo daugiau miegoti, bent jau nepersitempkite dirbdami, nes chroniškas pervargimas kelia grėsmę ne tik darbo rezultatams, bet ir sveikatai. Nauja romantiška pažintis gali tapti lemtinga, tačiau neskubėkite. Žvaigždės pataria įsiklausyti į intuiciją, kuri patars ir darbe, ir santykiuose.

DVYNIAI

Venera jus palepins džiugiais įvykiais, didins pasitikėjimą savimi ir ateities gerove. Vieniems žadamas ilgai lauktas paaukštinimas darbe, kitiems – kūrybiniai impulsai ar pasiekimai. Profesinėje veikloje stenkitės naudoti progresyviausius metodus, tačiau stebėkite, kad darbas neužgožtų asmeninio gyvenimo. Bendravimas su antrąja puse, pasak žvaigždžių, suteiks jums nepamirštamų, romantiškų akimirkų. Daugiau dėmesio skirkite dvasiniam pasauliui.

VĖŽYS

Saturnas gali jus priversti jaudintis dėl ateities. Rūpinsitės šeimos gerove ir gyvenimo stabilumo stiprinimu. Daugumai atsiras tikimybė įsivelti į rizikingą, pelnu masinančią avantiūrą, tad būkite atsargūs ir neprasilenkite su įstatymais. Šeimoje nemalonumų išvengsite nuleisdami reikalavimų antrai pusei kartelę. Niūrios mintys gali sukelti negalavimų, nuo kurių žvaigždės siūlo gydytis virtualia bendravimo su bičiuliais mikstūra „Optimizmas“.

LIŪTAS

Marsas skatins imtis naujų darbų ir eksperimentų. Visi pokyčiai išeis į naudą, jausitės atgimę tiek dvasiškai, tiek fiziškai. Nusimato naujos finansinės perspektyvos, vadovybės palankumas. Išlošite susikoncentravę ne į finansinį planą, o į savo autoriteto stiprinimą. Asmeniniame gyvenime tenkins toli gražu ne viskas. Žvaigždės pataria problemų sprendimo ieškoti drauge su partneriu ir neleisti kištis aplinkiniams.

REKLAMA

MERGELĖ

Merkurijaus sukelta įtampa gali pasireikšti imuniteto silpnėjimu, todėl pasilepinkite poilsiu ir nestresuokite. Perdėtas dirglumas trukdys priimti reikiamus sprendimus. Pasidalinkite nerimu su artimaisiais – jie tikrai palaikys. Netikėti įvykiai gali stipriai pakeisti jūsų pasaulėžiūrą, vertybes. Asmeniniai santykiai atneš ir romantikos, ir jaudulio, ir kančios. Tačiau kliūtys neišvengiamos, joms nusiteikite. Dirbantiems su savimi, žvaigždės žada sėkmę ateityje.

SVARSTYKLĖS

Merkurijus pastūmės jus aktyviai veiklai, nukreiptai asmeninės sėkmės, pokyčių ir klestėjimo link. Nepralošite, jei šiuo metu aktyviai ieškosite dalykinių partnerių. Neprošal būtų į siekius įtraukti visus šeimos narius. Asmeniniame gyvenime norėsis ramybės ir pastovumo, todėl vengsite naujovių. Mėgaukitės vakarais su knyga ir bundančiu pavasariu. Na, o žvaigždės pataria laiku priimti reikiamus sprendimus ir neatidėlioti rytojui to, ką galima padaryti šiandien.

SKORPIONAS

Venera jus pripildys jausmais ir emocijomis, romantiniu ilgesiu. Džiugins profesiniai pasiekimai, tik būkite budrūs, kad neįsiveltumėte į intrigas. Nuo to, kaip seksis meilėje, priklausys jūsų dvasinė būsena. Šeimose santykiai klostysis puikiai, o vienišiai gali labai aštriai pajausti vienatvę. Nenuleiskite rankų, būkite aktyvūs ir mąstykite progresyviai. Žvaigždės sako, jog asmeninį gyvenimą susitvarkysite greičiau, jei transformuositės iš vidaus.

ŠAULYS

Neptūno padėtis ne itin gera, tad tikriausiai teks rinktis tarp meilės ir finansinės gerovės. Pasiseks, jei sugebėsite rasti aukso vidurį ir išsisukti iš situacijos be praradimų. Būsite pasimetę, jausite nepasitikėjimą savimi, ypač jei teks spręsti rimtas problemas. Palankus metas inovatyvių darbo projektų pradžiai, o jūsų nuoširdumą ir sumanumą vadovybė būtinai įvertins. Žvaigždės siūlo mėgautis laisvalaikiu su šeima: kada, jei ne dabar, bus sudarytos visos sąlygos išspręsti susikaupusias problemas?

REKLAMA

OŽIARAGIS

Saturnui padedant, galite tikėtis vadovybės palankumo ir naudingų pokyčių karjeroje. Nepraleiskite galimybių pasinaudoti turimais ryšiais. Darbo bus daug, bet jo rezultatai jūsų netenkins. Kam nors iš artimųjų gali iškilti finansinių problemų, tad turėtumėte padėti jas išspręsti. Meilėje iniciatyvūs nebūsite, tačiau santykiai išliks stabilūs. Žvaigždės pataria pasirūpinti savo reputacija ir primena, kad už gera atsilyginama geru.

VANDENIS

Marsas dabar jūsų ženkle – pasimėgaukite tuo. Tiek asmeninėje, tiek profesinėje sferoje pagaliau įsivyraus užtarnauta ramybė. Sėkmė lydės darbinėje veikloje, problemos išsispręs tarsi savaime. Kadangi piniginėje teigiamų pokyčių nenusimato, pasitarnautų pajamų ir išlaidų balansas. Meilės reikaluose jau seniai viską sudėliojote į lentynėles – tai džiugins ne tik jus, bet ir jūsų partnerį. Šią savaitę padidėjusi traumų rizika, tad žvaigždės pataria stabtelėti prieš imantis aktyvios fizinės veiklos.

ŽUVYS

Merkurijaus padėtis lems jūsų nestabilumą ir neapsisprendimą. Nuolatinės įkyrios mintys skatins planuoti, kaip tapti labiau nepriklausomiems ir saugesniems tiek finansiniuose, tiek asmeniniuose reikaluose. Neužmirškite, kad tikrieji įkvėpimo šaltiniai – kūryba ir hobiai. Sunkumai laikini, o kad jų išvengtumėte, žvaigždės pataria būti pasiruošusiems ryžtingiems veiksmams, kurių amplitudė plati – nuo perėjimo į kitą darbą iki gyvenamosios vietos pakeitimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų