Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Teisingai ,nenusileiskite,pažadu,kad aš ir mano pažįstamų iš provincijos komanda rinkimuose į Seimą balsuosiime už jus.
@Sėkmės
kad jūsų balsuotojų tėra keturiese , ir tie patys bambaliniai slyvinėmis nosimis.
Atstokit nuo moters. Visiem iki jos kaip iki mėnulio.
@Virga
Gal tik tau iki jos kaip iki menulio
@Virga
Tik tau cia iki jos kaip iki menulio
@Nejuokink
Jūs pagal save sprendžiate?
Išvaizda kaip daugelio moterų,o komisijai iškėlėt bylą,kad pateikė naujiena sapie balsų pirkinėjimą,tai su ja bylinėkis,o žmonės rašė,rašo ir rašys
panasu i politini susidorojima ir represijas. zmoniu neuzciaupsi
ir nerašinės žmonės...
@nesireklamuok
Neskaityk, neklausyk ir kekviena karta netepk savo purvu garbingu zmoniu.
@nesireklamuok
Ji ir nesireklamuoja. Žurnalistai rašo pasakas,o tokie ,,debesėliai"kaip tu komentuoja pletkų lugiu.
Širvintos puikiai sutvarkytas miestas,aplinkiniai miestai pavydi. Ką ten blogo galėtų pasakyti apie Pinskuvienę? Kaip asmenybė tai net iš nuotraukų spinduliuoja aroganciją - bet kaip merė puikiai tvarkosi. Teko ir žiemą nuvažiuoti į Širvintas ir dabar neseniai ten šventėje buvau. Miestas kasmet vis gražėja. Palyginus su kokia nors Ukmerge,kur gatvės kaip po karo bombardavimo,ar net su Anykščiais,kuriuos prieš kokius 20 metų tvarkė,o dabar kokį dešimtmetį viską apleido. Dauguma miestų galėtų pasimokyti iš Širvintų ir pasitempti.
@Xe
ji is savo kisenes sutvarke miesta?
@ane?
bet ir kitie miestai turi tokias pat galimybes tvarkytis, bet kazkodel nesusitvarko
@ne
nesusitvarkęs ,dabar jau visos gyvenvietės gražiai tvarkomos...
@ne
is kur zinai apie kitus miestus?
@ne
kiti miestai? Jei miestas ar rajonas kuriame yra miestas turi stambiu fabriku ar siaip imoniu kurios nesa dideli pelna ir didelius pinigus i biudzeta, tai jis savaime is biudzeto gauna daugiau pinigu.Aisku nuo zmoniu kiekio dar priklauso.
Taip,kad nekaltink kitu miestu.
Taip,kad nekaltink kitu miestu.
@Xe
O ką ten tvarkyti? Keletas gatvių ir visas miestas.
@Xe
Taigi,be abejo net vinis nuo asfalto renka,del to gražu Širvintose.
Jau kai pakilai,tai ir nenusileisk,balsų pirkęja...kaip jau nusileisi,jei vis valdžia kvepia,o nerenka tauta...
vis ją pagirdavau už darbus Širvintoms, bet kai pradėjo reklamuotis - jau koktu žiūrėti. Manau, jai užteks proto sustoti, kitaip pati save sunaikins.
Jei ne Sobčiak, Siegel, Stumbrė, Širinskienė, Blinkevičiutė ir Piskuvienė, tai TV3 bankrutuotų.
@Vasileuskas
apie stumbre tai kiekviena diena ir jau taip 100 metu
@Vasileuskas
dar yra tokia komentarų star – asileuskas
Mano kaimynė per kelis namus,
visi nuo tokios aplinkui kenčia
visi nuo tokios aplinkui kenčia
Živilė Pinskuvienė kreipėsi į policiją: įspėja visus – nusileisti neketina