Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Man keista kodel gyditojos nakti neprisisauke.Idomu ar turi jie teise miegoti nakti darbo metu.Kaip ju niekas nebaudzia kad jie miega.Visiskas abejingumas zmogaus sveikatai ir givybei
Nebėra nieko švento.Visas gydymas tik ant balto lapo.niekas į paprastus mirtinguosius nekreipia dėmesio.O jei tau jau per 50,tai neverta net i polikliniką eiti.Stiprybės Jums ir sveikatos.
Esu “Paulinos” sesuo ir visą šį košmarą teko stebėti iš labai arti. Per medikų ( Antakalnio ligoninėje) kompetencijos trūkumą ir neapdairumą vos per plauką šiandien turiu galimybę žvelgti sesei į akis. Dar viena nepaminėta “detalė”, Antakalnio klinikoje esant šitokiai ūmiai būklei, reanimacijoje pacientei įvedant kateterį buvo įnešta auksinio stafilokoko infekcija, nes nebuvo net “vargintasi” imtis visų reikiamų dezinfekavimo priemonių. Žmonės, linkiu visiems sveikatos, tačiau jei jau nutiktų taip, kad reiktų kreiptis skubios pagalbos į ligoninę- apeikite ratais šią gydymo įstaigą, jei norite likti gyvi ir sveiki. Šiai dienai esu dėkinga šiems “šundaktariams”, kad bent susiprotėjo skubos tvarka perkelti sesę į santariškes, o nenumarino bandant “gydyti” savo neprofesionalumu. Kyla tik klausimas, kiek žmonių paliko ten savo gyvenimus galėję dar likti tarp mūsų. Saugokite save, mielieji!
Aš pati turiu ligonį, kur jau pusę metų gydytojai meto, kaip karštą bulvę. Reikalinga priežiūra negali vienas būti, o nustatė 55 proc. darbingumą. Gydytojo klausiu ar jis gali dirbti, sako, kad ne. Plius ligos niekaip negali nustatyti, vienas nuo kito stumdo. Kai susiduri su medicinos sistema, tai pagalvoji, kad žmogus yra visiškai nesvarbus.
@Dange
Darbingumo lygis nera lygu darbui. Gali buti 100 proc nedarbingas, bet kompiuteri valdyti burna ir dirbti. Procentai sprendžia ligonio funkcionavimą, o ne ėjimą į darbą.
@Dange
noretau labai pamatyti kaip nedarbinguma turintis zmogus 100% " burna valdo kompiutery"?????
Baisūs kai kurie medikai , aš tokiu nesuprantu paprasčiausia. Pati esu slaugytoja ir negalėčiau su žmogum taip bendrauti nes neleidzia kultūra , išsilavinimas, pagarba žmogui, jei neturi tokiü savybiu tiesiog negali dirbti su žmonėm!
Nieko naujo. Mane taip puse metu marino. Prasideda nepakeliami pilvo skausmai,nuvaziuoju i ligonine nusiuncia pas ginekologa. Patvirtina kad nesilaukiu, suleidzia morfijaus ir isleidzia namo. Vaziuodavau i savaite po 3 kartus. Niekas negulde nei i ligonine nei seimos daktare nesiunte niekur. Tik laimingo atsitiktinumo deka( atostogavo seimos gygytoja) gavau siuntima tirtis. Va tada ir paaiskejo kad letinis pankreatitas. O jie man morfiju pumpavo gal 3-4 men
Būtent VMKL chirurgijos skyriuje panašiai yra privarę iki kritinės būsenos, dėl aplaidumo ir nekompetencijos.
Niekada medikai nebūna kalti. Kalti ligoniai kam serga ir trukdo jiems laiką snausti. Deja, esu susidūrusi ir pati su jų abejingumu.
Visiška miskomunikacija ir tiek. VMKL klaida buvo prigąsdinti pacientę, o ne tiksliai paaiškinti kokia tai liga, kaip gydoma, kokia eiga ir galimos komplikacijos. Dabar prisigąsdinus metu ją ištiko stiprus nerimo priepuolis, kuris galiausiai virto panikos ataka. Pokalbis ir nuraminimas būtų situaciją pagerinęs.
Visgi, pankreatitas dažniausiai puola alkoholikus. Kaip nekeista, jie ir su nerimo valdymu bėdų turi. Taip kad negalima vertinti vien iš vienų vartų.
Visgi, pankreatitas dažniausiai puola alkoholikus. Kaip nekeista, jie ir su nerimo valdymu bėdų turi. Taip kad negalima vertinti vien iš vienų vartų.
@J
Šiuo atveju žmogus buvo visiškai nevartojantis alkoholio, o šokinė būsena prasideda ne dėl psichologinės įtampos, o dėl ūmios sveikatos būsenos, kai žmogus gali panirti į komą.
i kisene neidejo, todel ir skambuciu ,,negirdejo,, !! siaubas !!!
REKLAMA
REKLAMA
Vilnietės košmaras ligoninėje: prasidėjus šoko reakcijai, negalėjo prisišaukti pagalbos