Neįvardytas apsaugos darbuotojas, vilkintis šviesą atspindinčią ryškią geltoną liemenę, vaizdo įraše matomas vaikštinėjantis aplink baseiną ir kažką užsirašinėjantis, rašo mirror.co.uk.
Paskui matoma, kaip jis paima rankšluosčius nuo nenaudojamų gultų ir juos sulanksto, o paskui padeda į reikiamą vietą.
Savo kanale vaizdo įrašu pasidalinusi @renovatewithroberta rašė: „Apsaugos darbuotojas surenka rankšluosčius nuo nenaudojamų gultų. Darbuotojai turėtų taip daryti visuose viešbučiuose“.
Nuo tada, kai praėjusiais metais šis vaizdo įrašas buvo paskelbtas „TikTok“ platformoje, jis buvo peržiūrėtas daugiau nei 176 tūkst. kartų.
„Gultų karai“ jau seniai tapo įprasta keliautojų praktika. Žmonės pabunda dar auštant ir pasideda savo rankšluosčius ant gultų, esančių geriausiose vietose prie baseino, kad niekas kitas jų neužimtų – dar prieš pradedant veikti baseinui visos vietos būna užimtos.
@renovatewithroberta They should do this everywhere 🙌🏽#tenerife #sunbeds #tenerifecanaryisland ♬ Legends Are Made - Sam Tinnesz
Keliasi net penktą ryto
Pavyzdžiui, pernai Maljorkoje atstogavę žmonės pasakojo, kad norėdami gauti geriausią vietą prie baseino, žmonės keldavosi net 5 ryto, kad tik spėtų pasidėti rankšluostį ant gulto, kol to nepadarė kas nors kitas.
Mama Rebekah „Instagram“ tinkle paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip svečiai, norėdami „užsirezervuoti“ vietą, ant žemės palieka daugybę rankšluosčių.
Yra ir juokingų vaizdelių, pavyzdžiui, kaip keturių žvaigždučių viešbutyje Tenerifėje apsistoję svečiai miniomis būriuojasi prie baseinų ir bėga prie gultų, kad tik spėtų užsiimti geriausias vietas.
Komentatoriai po vaizdo įrašu apie apsaugos darbuotoją, pasirūpinantį, kad ant nenaudojamų gultų nebūtų rankšluosčių, rašė: „Sutinku, kad kas pirmas ateina, tas ir gauna vietą, kam reikia jas užsiiminėti nuo pat ankstyvo ryto?“.
Kitas rašė: „Labai teisingai, juk neateitumėte į restoraną ir nepaliktumėte ant kėdės atlošo pakabintos striukės, kad taip užsirezervuotumėte staliuką“.
Dar kitas asmuo rašė: „Niekada nesuprantu, kodėl atostogaujantys žmonės keliasi nuo anksčiausio ryto, kad užsiimtų gultą. Jei pusryčiai prasidėtų 6.30 val. ryto, jie tikriausiai išeitų iš proto.“