Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vestuvės kaip filmas. Nusipirk bilietą ir pažiūrėk....
Sveikinimo vokelį,o kas čia blogo. Jūsų neprašė konkrečiai pinigų tik sveikinimo vokelio.Jame gali būti tik gražūs žodžiai ir daugiau nieko.Ir beto kam tos dovanos,dabar jaunimas visi su,,kraičių".
Kas cia per s**as, atleist iskart reiketu kas tokia nesamone isspauzdino
Na tas prakeiktas noras kitus apvilkti savais marskiniais ,kad kiti galvotu ir elgtusi kaip pati nori,jei jie taip nesielgia jauti pasišlykštejima-karas Ukrainoje bet del to tu neini nakčiai sleptis i rusi,karas vyksta Ukrainoje,o xia turi buri rimtis,susikaupimas,ramybe ir gyvenimas turi testis,turi testis pagal tuos planus pagal kuriuos yra susideliojes pats zmogus,o tu esi paprasčiausia panikiere,geriau eik pasimelsti ,kad die vas tau idetu proto ir nebuk panikiere
Ar tikrai žinai kas yra draugas??? Kad tu draugės vardo neverta.... Draugai už akių neapšneka!
Tau tamsta su galvyte nekas. Paprasta dovana (daiktas)piniga kainuoja tai kodel gi to pinigo i voka neideti? Jo jie gal ir paaukos paskui.Matyt labai pavydi draugams taves nieks prie altariaus nekviecia.
Sveikinimo vokelis gali būti atvirutė su gražias zodzeis jį gal to norėjo
Manau tu esi tiesiog buka!!!
Na rasliavininkai jau kovidas issiseme surado nauja aruoda savo isterijom zmoniu skaldymui bauginimui irmeluiVarykit
Labai gražiai parašei, bet klaidų irgi padarei

Skaitomiausios naujienos




Į viršų