Spaudos pranešimuose rašoma, kad japoną pradėjo kamuoti dusulys netrukus po to, kai vyras su virve nusileido nuo 764 metrų aukščio bokšto.
Vyras nugabentas į ligoninę
Pranešama, kad jis buvo nugabentas į Makao ligoninę „Conde S. Januário“, kur jam buvo suteikta skubi pagalba, tačiau vėliau konstatuota mirtis.
Bendrovė „Skypark by AJ Hackett“, kuri Makao bokšte rengia šuolius su virve ir kitus užsiėmimus, pranešė, kad vyksta tyrimas. Prieš šokdami nuo bokšto, klientai turi pranešti apie savo sveikatos būklę, įskaitant širdies ligas, aukštą kraujospūdį, diabetą ar ankstesnes operacijas, rašo mirror.co.uk.
Pats bokštas yra 338 metrų aukščio, tačiau „Bungee“ šokimo platforma yra 233 metrų aukštyje. Pavieniai dalyviai už šuolį nuo bokšto moka 2888 Makao patakų (apie 330 eurų). Makao bokštas, pastatytas pagal Oklando (Naujoji Zelandija) dangoraižio „Skytower“ pavyzdį.
Kuo šis bokštas ypatingas?
Iš dviejų apžvalgos aikštelių 360 laipsnių kampu atsiveria viso Makao pusiasalio, Taipos ir Kolano vaizdai. Bokšte įrengti įvairūs restoranai, kino teatras, kazino, pirmame aukšte esančioje lauko aikštelėje atsiveria vaizdas į pakrantę.
„Skypark“ sėkmingai atliko daugiau kaip keturis milijonus šuolių, o bendrovė didžiuojasi „puikiais saugos rezultatais“.
Tinklalapyje „TripAdvisor“ daugelis turistų paliko teigiamų atsiliepimų apie savo patirtį, vienas jų rašė: „Šuolis nuo aukšto bokšto buvo tiesiog kvapą gniaužiantis bei dar labiau stulbinantis, nei tikėjausi.“
Kitas pridūrė: „Tai buvo mano svajonė nuo 2019-ų metų. Reikėjo tik palaukti, kol „Covid-19“ pandemijos ribojimai šiek tiek sumažės, kad galėčiau grįžti į Makao.
„Buvo verta laukti. Šis baisus, nepaprastai smagus šuolis su „Bungee“ virve buvo ypatingas“, – teigė vyras.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!