Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Aplinkos ministerija - tai čia tie lytiškai neigalūs gentvilioko paliktiniai??! Socialiai ribotos atsakomybės žmogos trumpiau?
Labai teisingai.Nusibodo,kai greta ,jei nori,kad būtų tvarka turi prižiūrėt niekam nereikalingą apleistą plotą.Tegul bus tvarka.Reiktų,kad suaugusių gausybę medžių apretintų
Jau Rokantiškės tapo apžėlusiu mišku.Kalnai lapuose,didžiulių medžių tamsybė.
Jau Rokantiškės tapo apžėlusiu mišku.Kalnai lapuose,didžiulių medžių tamsybė.
.Mirusius reikia gerbti ir kapines prižiūrėti. Jei neprižiūri savi, prižiūrės svetimi. Yra žmonių, kurie palaidoja ir pamiršta. Žoles nuo jų artimųjų kapų turi rauti prižiūrintys gretimus kapus. Ir tokių žmonių daugėja. Jeigu negali atvažiuoti, gali pasamdyti žmogų, kuris tai daro
@Joana
Na prie mūsų artimųjų taip pat yra neprižiūrimas kapas, tiesiog nebėra artimųjų, nei brolių, nei seserų neturėjo abu, vaikų neturėjo ir kas prižiūrės. Kartais žolę nupjauna valdiškai, taip ir stovi, geriau, kad leistu laidot tai ir kapas būtų prižiūrėtas.
Dėl kapų pergyvena,dėl gyvųjų taip nesistengia ir nepergyvena valdžia,prižiūrėti artimųjų kapus,galima,pvz tėvo ar motinos,jeigu gyvi būdami nesiko vaikams vaikystės,neatiminejo jų sveikatos,leido su jais laiką,ir jeigu buvo TETIS,o ne su savo mylimom giminėm,tuomet taip,nes Tėvų prisikta,jų pilni miestai,tik naudos jokios, o jeigu gyvi buvo gyvuliai ,tai tegul ir anam pasauly vartosi ,gali giminės ir rūpintis,ne tik liežuviais,bet ir darbais bei pinigais
Kas nustatė kaip turi būti prižiūrimi kapai,užsienyje tik kryžius ir žalia nušienauta vėja,ir gerai???Ir kokiems reikia būt ,,bedieviais,,kad griauti rausti svetimas kapinės,ar žemės neužtenka kapinėms ???Tai statykite kolumbariumus ir nebukite ,,vandalais ir barbarais,,kurie moka viską griauti.Savivaldybes kurios rūpinasi savo gyventojais turėdami pakankamai žmonių kurie atidirba pašalpas sugeba prižiūrėti ir esančias kapinės ir nušienauta ir apgrebta ir apleisti kapeliai zolyte nurauta tai priklauso nuo savivaldybės vadovo,kadangi visi yra tokie patys ,,mirtingieji,,ir niekas nežino nei dienos nei valandos ,,taip kad negriaukite mirusiųjų kapų,tegul ilsisi jie ramybeje Amen
@Kodel
Labai teisingai rašote.Bedarbiai,tikrai, gali padirbėti tvarkant kapines.
Ar sveiko proto žmogus laidos savo artimą į svetimą kapą?
kad norima ištrinti visą Lietuvos istoriją.
Aš suprantu, kada likęs tik vienišas antkapis; be paminklo, be užrašo jokio, žolem užžėlęs. ...tai ką jau padarysi. Bet kapas su paminklu, antkapiu, užrašais ant jo.... tai mūsų istorija, mūsų praeitis, protėvių atminimas. Juk kaip miela dabar pamatyti, deje labai retai, seną, mielą kapelį.
Aš suprantu, kada likęs tik vienišas antkapis; be paminklo, be užrašo jokio, žolem užžėlęs. ...tai ką jau padarysi. Bet kapas su paminklu, antkapiu, užrašais ant jo.... tai mūsų istorija, mūsų praeitis, protėvių atminimas. Juk kaip miela dabar pamatyti, deje labai retai, seną, mielą kapelį.
Žydai už neprižiūrimas kapines, kur šalia sporto rūmų ,milijonus gauna, o čia už dyką atims .
@Kaip įdomu
Žydų kapai Olandų g . Buvo ir yra netvarkomi, bet va prie Sporto rūmų labai reikalingi. Kodėl jie negynė savo tautiečių palaidojimus sovietmečiu? , ir leido juos griauti? , dabar kaltinimai lietuviams.
Net sovietai kapinių ir žmonių kapų nelietė.O dabartiniai išgamos...Beje,žydai niekada savo kapų netvarkę,gavo milžinišką kompensaciją ir dar sporto rūmus priedo.
o kur aprašyta, kaip ta "sutvarkyta" turi atrodyti, ar lauko gėlės augančios, bus pretekstas kapavietę atimti?

Skelbia, kada Lietuvoje galite netekti artimųjų kapų: ragina įsidėmėti kiekvieną