Birželio 26 dieną J. Šatunovo gerbėjams ir klausytojams buvo suteikta galimybė atsisveikinti su dainininku. Nors dauguma žmonių elgėsi pagarbiai, visgi, buvo tokių, kurie savo elgesiu sukėlė skandalus – fotografavo, filmavo ne tik aplinką, tačiau ir karstą.
Reaguodamas į tokį elgesį prakalbo ir Rusijos stačiatikių bažnyčios kunigas. „Mirusiųjų fotografavimas yra gana priimtinas, todėl toks elgesys nėra smerktinas. Tačiau jeigu tai daroma siekiant piktų kėslų, tuomet tai neturėtų būti toleruotina. „Dievas yra ne mirusiųjų, o gyvųjų Dievas“, – teigė kunigas Aleksandras Mazyrinas.
Tokiuose žmonių veiksmuose kunigas nemato nieko blogo, kadangi velionį jie fotografavo tyliai ir nieko netransliavo tiesiogiai. Visgi, jie fotografavo tyliai ir netransliavo tiesiogiai. Visgi nėra tiksliai aišku, kokiu tikslu gerbėjai siekė įamžinti solistą.
Šatunovo mirtis
Popmuzikos dainininkas mirė birželio 23 dieną, būdamas 49 metų amžiaus nuo širdies nepakankamumo. Paskutinę savo gyvenimo dieną vyras kartu su draugais ilsėjosi už miesto, rašoma starhit.ru.
Pastebėję, kad Jurijui pasidarė negerai, draugai iškvietė greitąją pagalbą, tačiau jai nepavyko atvykti. Tuomet iniciatyvos ėmėsi patys aplinkiniai, kurie išvežė J. Šatunovą į ligoninę. Iš ten dainininkas buvo išsiųstas į Domodedovo kliniką. Pakeliui į gydymo įstaigą dainininkas patyrė klinikinę mirtį.
Mirusiojo vyro dalis pelenų buvo palaidota Maskvoje, o dalis išbarstyta Bavarijoje, kur J. Šatunovui labiausiai patiko žvejoti. „Jurijaus Šatunovo norėjo, kad jo pelenai būtų išbarstyti jo mėgstamiausioje žvejybos vietoje Bavarijoje. Ten yra toks žuvų ežeras, kuris yra miške“, – sakė dainininko prodiuseris Arkadijus Kudriašovas.