Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ir be įspėjimų galima spręsti, kad pilnatis artėja,nes per pilnatį mėnulio trauka didelė, lengvai galima perstumti, pernešti į kitą vietą sunkius daiktus, tai žinojo mūsų protėviai. O šiais laikais tik kas negerai, tuoj aiškinasi santykius ir prasideda jau daiktų skraidymas.
@Danutė ė gyvenau dar su savo "EX" - kaip tik būdavo pilnatys - taip būdavo stiprūs slkivirčai, pykčiai. Po skyrybų niekad man to nebuvo- nors viena užauginau du vaikus... niekad pilnatis manęs neveikia. Kaip tą suprasti? AR TAI VEIKĖ TIK VYRĄ, O MAN JO JAUTRUMAS PERSIDUODAVO, KILDAVO GRANDININĖ REAKCIJA?
Kažkaip be kompiuterio pagalbos ir ponia Budraitytė nelabai ką žino. Gerai būti astrologais, instaliavai programą į kompiuterį ir pūti burbulus.
O tau i smegenis jau smoge šlapimas.
@Gintss Šlapimas smogia vyrams.
Žodžio SMOGS,atrodo kvailai,banditiškai,
Budraitytė - apsišikusi kekšė
Ant laužo ragana!! :)))))
Budrytė,antžemiška boba pas Janutienę kudakuojanti ir nepatenkinta gyvenimu
Sene,kad tau nesmogti ten šik...t graikijoje
Nekreipkit dėmesio į tuos šarlatanus.
Numeris nu 'žurnalistams' pilnatis jau smogė. Ir ne kartą. Po smūgių nabagai niekaip neatsigauna.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų