Prarijęs magnetinius rutuliukus 3-metis atsidūrė reanimacijoje: nekartokite klaidos

Trimetis pateko į reanimaciją ir turėjo kovoti už savo gyvybę po to, kai prarijo 19-lika magnetinių rutuliukų, buvusių brolių žaisluose. Berniuko mama dabar siunčia įspėjimą kitiems tėvams.

5

Reggie Hodgson iš Linkolno buvo išvežtas į ligoninę po to, kai jį pradėjo pykinti ir jis atrodė labai išblyškęs. Berniuko tėvai manė, kad vaikas tik šiek tiek negaluoja, tačiau tai, ką jie sužinojo ligoninėje, juos šokiravo.

Atlikus rentgeno nuotrauką, paaiškėjo, kad trimečio kūne yra nedideli magnetiniai rutuliukai, todėl jį reikia skubiai operuoti. Berniukas iš viso prarijo 19-lika magnetinių rutuliukų, dėl kurių žarnyne atsirado skylė.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 3-metis prarijo magnetinius rutuliukus ir atsidūrė ligoninėje: mama įspėja kitus

Magnetiniai rutuliukai iš viso atsidūrė keturiose skirtingose Reggie kūno vietose, tačiau, laimė, kad chirurgams pavyko visus juos išimti ir dabar berniuko būklė jau yra stabili, jis sparčiai sveiksta.

Trimečio mama Martina Hodgson thesun.co.uk sakė, kad dabar nori įspėti kitus tėvus, kad jų neištiktų tokia skaudi nelaimė:

„Mano sūnui labai pasisekė, kad viskas baigėsi gerai, tačiau mūsų širdys plyšo iš skausmo, kai apie tai sužinojome. Aš maniau, kad jis tik truputį sirgo ir viskas praeis, tačiau jam reikėjo sudėtingos operacijos...

Magnetiniai rutuliukai yra labai pavojingi, aš tikrai nenumaniau, kad žaislai gali padaryti tokią žalą, mano sūnus jau tiek daug išgyveno, o jo laukia dar ir sunkus sveikimo kelias.

Aš nenorėčiau, kad kas nors kitas jaustų tą, ką aš išgyvenau tomis lemtingomis dienomis, kai jis grūmėsi už savo gyvybę, todėl raginu elgtis labai atsargiai ir patikrinti, ar žaislai vaikams nekelia pavojaus.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų