Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mūsų verslininkai godūs
Mūsų verslininkai godūs
Graikijoje dabar sėdžiu prie jūros. Paimu google maps pažiūrių, kur artimiausios kavinės. Pažiūriu atsiliepimus, įvertinimus ir meniu. Nusiperku maisto pigiau nei cepeliniškėse. Maistas skanus šviežias, o porcijos tokios, kad lieka nuo pietų ir vakarienei. Spėkit ar aš grįžęs eisiu į tokias cepeliniškes paėst tokio šlamšto už tokią kainą?
@Mūsų verslininkai godūs Pasigamink skaniau tada
Geriau pasiimi buteliuką kokį...konserva batono agurkų..pomidorų...ir nueini į kopas pavalgyt ramiai....ir rami galva
Kokie besočiai. Tai pasiimk kepsniuka ir užsigert.NEVERKSI. Po to nueisi į NORFA nusipirksi pavalgyt.
Čia absurdas.. UK ir Airijoje pigiau viskas ir aplomai atostogų reik lėkt Graikija, Ispanija ir t.t Irgi pigiau viskas, o ir jūra 100% geresnė. Čia išvis paskutinė karta, kuri dirba LT
Tai,kad Prienų valgykloje cepelinų porcija ( na tokia labiau į mažoka neša) kainuoja 5.50..beveik kaip Palangoje
Normalios kainos.Kas liepia po du patiekalus pasiimti?
Kvitas tai praeitu metu ... Uzeikite symet ... :-D :-D
9% PVM?
Atsikėliau gyventi iš Vilniaus į Palangą. Čia vertę turi tik jūra. O verslininkai ( dauguma ) - plėšikai, vagys, aferistai, lobistai - žemaitijos mužikynas. Laukiniai vakarai ! Apgailėtina ! Apgailėtina, kaip kad tas vargšas vaikinukas šokantis Basanavičiaus gatvės vidurį ne pagal ritmą.
@Romas keista,kad jam leidžiama šitaip žiauriai triukšmauti.Jei išgirstu jo bandurą staugiant,varau kur pro šoną.Bet šiaip jau,jei dėl kainų,tai geriau į tolimesnį užsienį važiuoti,arba bent į Latviją,jei nesi baisus turtuolis.
Palanga visada žemas lygis.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų