Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lyg tris paras jau aptarinėjom jos aprangą ir kad yra etiketas ir savęs pagarba ir priemonės pagražint išvaizdą,jei nori viešai rodytis.Taip,kad yra kur pasitempt,mielos moterys,kurios norit rodytis prieš beveik 3 milijonus
@Mes Yra visur dress kodas, net pranešama prieš renginį, o čia negalioja
Jei tu talentinga,tai nereiškia,kad eiti į keliatūkstantinį renginį gali bet kaip apsirengusi. Pyk ne pyk,bet visdėlto,su naktiniais ,akivaizdu be liemenuko,nehigieniška,jug čia renginys,muzika,kiti dainuoja,šoka,linksminasi. Jei neturi tam laiko pasiruošt,tikrai,tau panele nusispjaut ant savo gerbėjų. Čia joks nenatūralumas,bet atstumiantis vaizdelis..
@Oi jojoj Na, nebūna tokie naktiniai. Ji gi ne nuoga atėjo. O su liemenėle gal net prasčiau atrodytų. Visas reikalas - suknelės spalva. O šiaip, visapusiškai graži moteris.
@Tik nereikia Natūraliai graži.
@Oi jojoj Mergelė įsivaizdavo, kad ji pasaulinė žvaigždė , tai ir nuogų "kibirų" nepasigėdijo
@Kaunas+ Visi žmonės iš savęs gražūs, kol nepradeda bjaurotis injekcijomis ir plastikinėmis operacijomis. Ji mamytė. Ir tai jai prideda dar daugiau žavesio.
@Kaunietė Nes iš žmogaus tampa plastiko gabalu.
@Kaunas+ Jau geriau tokia moteris,o ne bepapė
Varnų turgus dėl nieko. Mergela, tuoj jis nurims. Spjauk į visa tai ir gyvenk tokia graži, kokia esi.
@Tėvuks O tėvuks kvailioja, a pabaigsi
Zasimauskaitei: siųsk visas raganas tolyn, graži mergaite, nes jos šiandien nežino, ką daro.
niekad nemaniau,kad ji tokia nelegantiška ir nestilinga ypata ir leis taip varyt kritiką ant savęs,juk straipsnius galima užraukt-deja nubėgs į Rūtos laidą tokia,ko gero su šypsena
@vauu gal ir nubėgs. tema rimta.
Džiaukimės moterimis, motinomis, tuo, kuo jos vilki. Čia pat, visai šalia, - negalios, vėžininkų ir kitokių "bėdininkų" pasaulis, kur visai kitokie masteliai. O čia nuotraukoje - sveika ir graži moteris. Mylėkime gyvenimą.
@Fn nelabai sveiką,toji moteris o visos bėdos galvoje,po kuodu, slepiasi,bet mylėkim gyvenimą,juk tokių keistuolių-vientei
@ne visai Tokių tik vienetai, nes visos kitos kaip klonuoti avinai.
Išlipus iš lovos reikia apsirengti, o ne varyti ant scenos su naktiniais
@Laima užmuškit ją žodžias. ką jums tai kainuoja
@. jai patinka,jei straipsnius tiražuoja
@Laima

Etiketo kultūra yra aprangos kodas, pagarba renginio dalyviams, svečiaims ir organizatoriams!
Kad ir paprastas, bet padorus rūbas reiškia pagarbą kitiems. O čia ar matoma pagarba? Spręskite?
@Pagarbo kitiems prasideda nuo pagarbos sau pačiam.
Puiki moteris, puiki suknelė.
@D. suknelė tai prasta. moteris basa.
Žema ir šlykštu būt apsišikus po sijonu!
@Kakė o kelnės diedo kaip?
@Kakė šūdų ligonė :))
Visos atrodėt kaip kurv,,,,,ir kekšė,,,,,baisu,o tu kaip geiša ,ir dar dėmesio matai ieškai,mes turime visi savo bėdų,nemoki rengtis sėdėk namie ir žindyk vaiką
@Sida baba ant suoliuko verkia, kad jaunystėj mini nenešiojo

Skaitomiausios naujienos




Į viršų