Dažniausiai karališkosios šeimos atstovus seka didelė apsaugos darbuotojų komanda, kuri užtikrina ir apsaugo nuo galimų pavojų. Būtent dėl to, karališkosios šeimos atstovai su apsauga turi ir specialius slaptus kodinių žodžių rinkinius, kurie yra naudojami sudėtingiausiose situacijose.
Jais karališkosios šeimos nariai perspėja kariuomenę, šeimą bei kitus namų ūkio narius.
Princo Charleso kodiniai žodžiai
„The Crown“ gerbėjai, kurie yra atidūs detalėms, pastebėjo, kuomet princas Charlesas seriale mirė dėl sniego lavinos slidinėjimo kurorte, jo apsauginiai naudojo terminą, kuris vadinosi: „Operacija „Menai“ tiltas“ (angl. „Operation Menai Brigde), kad praneštų apie numanomą jo mirtį.
Menai tiltas yra Velse, todėl logiška, kad Velso princas naudoja savo kodui tokį pavadinimą.
Karalienės Elžbietos slaptas žodis
Karalienė Elžbieta II šeimoje yra apsupta didžiausių apsaugos pajėgų. O tai reiškia, kad ji turi net ir kelius kodinius susitarimus.
Kuomet jos pavaldiniai bendrauja vieni su kitais, jie karalienę vadina „Sharon“ arba tiesiog „S“. Teigiama, kad mirus karalienei bus naudojamas kodinis žodžių rinkinys „Operacija Londono tiltas“ (angl. „Operation London Brigde“).
Privatus karalienės sekretorius bus atsakingas už svarbių žmonių informavimą ir suplanuoto protokolo įgyvendinimą paskelbdamas kodą: „Londono tiltas sugriuvo“ (angl. „London Bridge is down“).
Williamo ir Kate kodiniai žodžiai
Visgi, lieka neaišku, kokie yra princo Williamo ir Kate Middleton kodiniai žodžiai jų mirties atveju. Tačiau teigiama, kad jie yra žinomi kaip „Daphne Clark“ ir „Danny Collins“.
Manoma, kad inicialai „DC“ išduos kalbas apie Kembridžo hercogą ir kunigaikštienę, rašoma britishheritage.com.
Hario ir Meghan slapyvardžiai
Nors princas Harry ir Meghan Markle atsisakė savo karališkų pareigų, tačiau jų kodiniai raktažodžiai vis tik išliko. Teigiama, kad jie, žinoma, galėjo ir pasikeisti.
„Davina Scott“ ir „David Stevens“ slapyvardžiai buvo dažnai naudojami karališkos šeimos namuose, kuomet pora dar buvo kartu su jais.