Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dzūkaitė straipsnio autorei
Dzūkaitė straipsnio autorei
Labai teisingai padarėte kad neužsisakėte . O aš vakar Dainavos girioje per valandą prisirinkau visą pintinę (apie 10 l) voveraičių.Susitvarkiau aš jas, pasikasiau darže bulvių, grietinėlės ir šoninės turėjau, suomiškai marinuotų agurkėlių rūsy iki soties (toli eiti nereikėjo)... pagaminau superinę vakarienę visai šeimai. Atsivalgysim voveraičių ir tikrai nevažiuosim į Palangą ( to jau nedarome apie 17-19 m). Jau greitai mūsų atostogos bus Ispanijos La Korunja mažame kurorte...
Jeigu žmonės būtų solidarūs ir ignoruotų tokius patiekalus su nenormaliomis kainomis,ko gero viskas keistųsi į gerąją pusę.O jeigu durniai moka,tai bus dar brangiau.
Tai ko važiuojate į tą Palanga, kad paskui verkiate?
Tai namie pasidaryk
Nesiputojus
Tai prisirink ir pasidayk, neverkus,žinosi kiek kainuoja
O kodelniekas neskaiciuoja patalpu islaikymokastus, darbuotoju atlyginimus ir kiek laiko kainuoja pririnkti voveraites.
Atrodytu is paziuros paprastas patiekalas is pirmo zvilgsnio,bet tai gi sezonine preke. Ir to kibirelio ar kilogramo tikrai nera daug kai jas pakepini jos ir traukiasi. Plius paskutiniu metu viskas tikrai gerokai pabrange.
5 litrai svieziai rinktu 12eur. Apie 2-2,5litro gaunasi virtu-keptu. Turbut uztektu 15 porciju. Bet darbo valymo ir gaminimo visa valanda.
Suprantu nuoma, darbuotojai ir t.t., bet atrodo, kad vos nuo 10 valgytoju nori iseiti i pliusa
Tai visuomet yra kas neskaičiuoja.Rado mat problema
Didžiąją kainos dalį sudaro kvailiai.
Lietuvoje dirbdamas gali leistis tik į akcijų medžioklę.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų