Pastaruoju metu princas Harry ir Meghan viešumoje pasirodo retai. Tačiau gerbėjai labai laukia, kol jie rugsėjo mėnesį vyks į Vokietijoje, Diuseldorfe vyksiančias „Invictus games“ žaidynes, kurias iniciavo Harry.
Dažnai, kai Harry ir Meghan matomi kartu viešumoje, jie liečia vienas kitą ir yra nuolat pastebimi besilaikantys už rankų, rašo mirror.co.uk.
Viską išduoda 2 gestai
Tačiau kūno kalbos ekspertas Darrenas Stantonas užfiksavo slaptą poros naudojamą signalą, ypač kai Meghan nori atkreipti Harry dėmesį.
Jis paaiškino: „Kai matome Meghan ir Harry kartu, matome ilgą akių kontaktą, laikymąsi už rankų, fizinį kontaktą – tai tikro ir gilaus ryšio tarp jų ženklai.
Nors Harry saugo Meghan, matome, kad ji dažnai palaiko Harry, kai jam sunku ar jis pasimetęs. Dažnai pastebima, kaip ji uždeda ranką jam ant apatinės nugaros dalies, kai jie yra kartu – tai guodžiantis gestas, kuriuo ji išreiškia Harry savo palaikymą. Jie turi slaptus signalus, kuriais bendrauja vienas su kitu.
Pirmasis – Meghan uždeda ranką jam ant alkūnės, jei nori išeiti iš tam tikros situacijos. Jei Harry kalba, kai Meghan tai padaro, jo kojų padėtis pasikeičia, o tai reiškia, kad jis nori atsitraukti nuo pokalbio ir juda kita kryptimi.
Pagrindinis jųdviejų tarpusavio ryšys yra akių kontaktas, yra tam tikras žvilgsnis, kurį Meghan meta jam, kai nori parodyti savo palaikymą ir patikrinti, kaip Harry jaučiasi.“
Tačiau Darrenas taip pat pastebėjo, kad Harry kūno kalba, kai jis būna su Meghan, dažnai skiriasi, ir mano, kad tai susiję su jo vaidmeniu, kurį jis atlieka, kai jie būna viešumoje.
Jis sakė: „Kai Harry būna vienas, jo neverbalinis bendravimas pastebimai skiriasi nuo bendravimo, kai jie būna su Meghan, jis beveik jaučiasi taip, tarsi turėtų būti pareigingas, kai yra su Meghan, atrodo, kad jis šiek tiek labiau suvokia aplinką, tarsi turėtų pristatyti tam tikrą prekės ženklą.
Jo kūno kalba nėra tokia atvira ir jis dažnai būna santūresnis. Kai jis yra vienas, Harry yra atviras. Nors tai pastebima retai, tokiais atvejais jis labai aiškiai reiškia savo emocijas, o jo pasitikėjimas savimi padidėja, nes jam nereikia prisiimti apsauginio vaidmens.“