Socialinės žiniasklaidos vartotojai dalinosi vaizdo įrašais, kuriuose užfiksuotas neįtikėtinas vaizdas, matomas naktiniame danguje virš Ispanijos ir Portugalijos.
Dangaus objektui skrendant virš galvų, maždaug septynias sekundes buvo galima pamatyti nuostabią neoninę mėlyną šviesą, sklindančią per visą atmosferą.
Europos kosmoso agentūros (ESA) duomenimis, meteoras atrodė kaip kometos dalis, kuri nurūko ir skriejo per Žemės atmosferą maždaug 56 kilometrų aukštyje. Nors keli žmonės nufilmavo įvykio vaizdo įrašus ir pasidalijo jais socialinėje žiniasklaidoje, vienas ypač išsiskiria, rašo republicworld.com.
This girl captured the COOLEST video of the meteor that fell in Portugal ☄️ pic.twitter.com/NrunWrVGcS
— Nature is Amazing ☘️ (@AMAZlNGNATURE) May 20, 2024
Užfiksavo neįtikėtiną vaizdo įrašą
Merginai ruošiantis filmuoti ar pasidaryti asmenukę po žvaigždėmis, dangus už jos staiga pamėlynuoja. Ji nustebusi šypsosi žiūrėdama į mėlynai apšviestą dangų.
Ji žiūri į meteorą tol, kol jis yra jos matymo lauke. Tuo tarpu apylinkių spalvos keitėsi ir susidarė įspūdis, kad esame mokslinės fantastikos scenoje.
Iki šio straipsnio paskelbimo vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas 41 milijoną kartų, todėl komentatoriai buvo nustebinti.
„Ji nufilmavo geriausią savo gyvenimo vaizdo įrašą“, – komentavo vienas.
Kitas asmuo pareiškė: „Nėra geresnio gyvenimo už šį. Patirtis visam gyvenimui!“
Tikimybė, kad meteoritas praskries pro jus, kai filmuojate save gatvėje, yra beveik neįmanoma.
Savaitgalį akinantis kometos fragmentas apšvietė dangų Ispanijoje ir Portugalijoje, suteikdamas astronomams retą vaizdą. Nors keliems pasisekė stebėti ir nufotografuoti nuostabų kosminį grožį, internautus užklupo šios merginos asmenukės metu užfiksuotas vaizdas.
Mergina matoma sėdinti po naktiniu dangumi, ruošiasi filmuoti ar fotografuoti asmenukę, kai staiga už nugaros užsidega mėlyna šviesa. Visa tai užfiksuota jos fotoaparatu.
Sekmadienį į „X“ buvo įkeltas Europos kosmoso agentūros (ESA) užfiksuotas stulbinančio meteoro vaizdo įrašas. Agentūra pranešė, kad mėlyna šviesa skriejo daugiau nei 72 kilometrų per valandą greičiu, virš vakarinės Ispanijos Kasereso miesto, esančio netoli Portugalijos sienos.
Tačiau po dviejų valandų ESA dar kartą panaudojo „X“, kad praneštų visuomenei, kad meteoras iš tikrųjų yra mažas kometos gabalėlis. Teigiama, kad tikimybė rasti meteoritų yra labai maža.
Tikimybė, kad kometa atsitrenks į Žemę yra maža. ESA duomenimis, kometa sudegė 60 kilometrų aukštyje virš Atlanto vandenyno.