Kitą savaitę Meghan Markle liks Jungtinėse Valstijose, kai jos vyras princas Harry išskris iš Kalifornijos į Londoną.
Princas Harry kitą savaitę grįžta į savo buvusią gyvenamąją šalį, kur gegužės 8 d. dalyvaus „Invictus“ žaidynių pamaldose Švento Pauliaus katedroje. Skrisdamas vienas ir be žmonos, kunigaikštis į Jungtinę Karalystę grįžta jau antrą kartą šiais metais, kad paminėtų žaidynių, kurias jis įkūrė 2014 m., 10-ąsias metines.
Praėjusią savaitę buvo patvirtinta, kad Meghan nedalyvaus kartu su savo vyru, o neseniai buvo teigiama, kad dviejų vaikų mama nenori grįžti į Jungtinę Karalystę, nes „baiminasi“, kad ją nušvilps. Dabar ekspertas teigė, kad Sasekso hercogienė „išmintingai“ praleidžia šią kelionę, rašo mirror.co.uk.
„Tai, kad Meghan nelydės Harry į Jungtinę Karalystę dalyvauti „Invictus“ žaidynėse, yra išmintingas sprendimas“, – išskirtinai laikraščiui „The Mirror“ atskleidė viešųjų ryšių guru Lynn Carratt.
Ji sakė: „Šis renginys yra vienas didžiausių Hario pasiekimų, kuriame jis dalyvavo dar prieš susipažindamas su Meghan.
Atskleidė, kodėl Meghan nenori vykti kartu
Jei Megan grįžtų į Jungtinę Karalystę, jos dalyvavimas greičiausiai užgožtų spaudos pranešimus apie „Invictus Games“, o to nenorėtų nei Harry, nei Meghan.“
Tada Lynn pridūrė: „Be to, Jungtinėje Karalystėje Meghan atžvilgiu jaučiamas tam tikras priešiškumas, todėl suprantama, kad ji nenorėtų patirti neigiamo spaudos ar visuomenės priėmimo.“
Tai įvyko po to, kai šią savaitę laikraščio „The Daily Mail“ žurnalistas Richardas Edenas sakė „Palace Confidential“: „Ji nenori skubiai grįžti į Didžiąją Britaniją. Čia yra daug žmonių, kurie dėl to nenusimins.“
Taip pat paliesdamas Meghan baimę būti išpeiktai, kalbėdamas „Newsweek“ podkaste „Royal Report“, karališkasis korespondentas Jackas Roystonas paaiškino savo požiūrį, kodėl Meghan nenorėtų atvykti į Jungtinę Karalystę.
Svarbiausias šio vizito akcentas – padėkos už „Invictus“, Šv.Pauliaus katedroje. Paskutinį kartą, kai ten lankėsi Meghan ir Harry, rojalistai juos išpeikė“, – sakė jis.
„Tai buvo per karalienės Elžbietos II platininį jubiliejų. Buvo ir šūksnių, bet tikrai buvo ir plojimų, ir tai buvo per panašias Padėkos pamaldas“, – tęsė jis.