Kelios gudrybės ir atsisveikinsite su lūpų pūsleline – išbandykite

Pūslelinė gali gadinti estetinį vaizdą taip stipriai, kad neretai jos norisi atsikratyti kuo greičiau. Pirmuosius herpes viruso simptomus galima pajausti greitai, tačiau labai svarbu užkirsti kelią jam plėstis. Jei po ranka staiga iškilusiai pūslelinei neturite tinkamų priemonių gydyti, trumpam gali praversti ir namuose randamos priemonės.

Ledo kubelis. Patrinkite ledo kubelį ant herpes viruso pažeistos vietos, kad sumažintumėte patinimą ir niežėjimą. Tik darykite tai atsargiai, kad nenuluptumėte susidariusių šašų. Pakartokite tai keletą kartų per dieną. Ledas sumažina pūslelinės tinimą ir padeda greičiau gyti pažeistai vietai.

Kokosų aliejus. Išmirkykite vatos tamponėlį kokosų aliejuje ir gerai patrinkite pūslelinės pažeistą vietą. Pakartokite tai kas valandą. Kokosų aliejus yra puiki antimikrobinė priemonė. Jame esančios medžiagos padeda kovoti su virusu ir mažina skausmą. 

Česnako skiltelė. Paimkite česnako skiltelę, ją gerai sutrinkite ir užtepkite ant pažeistos vietos. Taip pat česnako skiltelę galima suvalgyti ir atsikėlus anksti ryte, dar prieš pusryčius. Patrinkite česnaku pažeistą vietą tris kartus per dieną. Paprastoji česnako skiltelė yra žinoma dėl savo nuostabių gijimą skatinančių, antivirusinių ir antiseptinių savybių. Tai ganėtinai paplitusi naminė gydymosi priemonė.

Vis dėlto, naminės priemonės negarantuoja lūpų pūslelinės sustabdymo ir vietoj jų patikimesnis pasirinkimas – tam skirti preparatai, pavyzdžiui, lūpų pūslelinę gydančios geriamosios tabletės. Pasirinkus šį lūpų pūslelinės gydymo variantą galėsite būti ramūs dėl viruso plitimo, kadangi tokių tablečių veiksmingumas pasireiškia tuo, kad greičiau už bet kokius kitus preparatus pasiekia virusą ir jį sustabdo. Taip pat geroji pusė ta, kad gydymas nėra pastebimas, nei priemonės, tepamos tiesiai ant pūslelių.   


Rašyti komentarą...
j
jonas
2021-03-04 17:20:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neklaidinkite skaitytoju puslelines DNR visam gyvenimui lieka organizme...
Atsakyti
0

G
Ginekologas
2021-03-07 21:02:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mažiau kotą grauzt reikia nebus pusleliu
Atsakyti
0

F
Feja
2021-03-05 18:37:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Degtinė arba spiritas gydo herpesa per 2 min. Užtenka palaikyti toj vietoj pvz su ausų krapštuku.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų