Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Iš nieko išpūtė burbulą.Tai tragedija,vairuotojas spoksojo retkarčiais i telefoną.Pasaulio pabaiga ir tiek.Nebūtų moterišką.Kurios viskuom nepatenkintos.
Ar šitie bambekliai yra sėdėję vairuotojo vietoje?Aplamai šlykštu skaityti tokius komentarus.
Joanna Važiavome į kelionę iš Vilniaus į Prahą. Vairuotojai kelyje apsikeitė vietomis. Ir nieko, isvazavom, ir atvažiavome!Važiuoja Varšuvoje, tramvajaus vairuotojas, tiktokas veda.Jis turi telefoną laikiklis.Manau, kad saugu. O stukačiams į pastabą. Niekas jūsų nemyli!Nepraeis be pėdsakų!
Važiavome į kelionę iš Vilniaus į Prahą. Vairuotojai kelyje apsikeitė vietomis. Ir nieko, isvazavom, ir atvažiavome!Važiuoja Varšuvoje, tramvajaus vairuotojas, tiktokas veda.Jis turi telefoną durdatelyje.Manau, kad saugu. O stukačiams į pastabą. Niekas jūsų nemyli!Viso atlyginimą!
@Joanna
Važiavome į kelionę iš Vilniaus į Prahą. Vairuotojai kelyje apsikeitė vietomis. Ir nieko, isvazavom, ir atvažiavome!Važiuoja Varšuvoje, tramvajaus vairuotojas, tiktokas veda.Jis turi telefoną laikiklis.Manau, kad saugu. O stukačiams į pastabą. Niekas jūsų nemyli!Nepraeis be pėdsakų!
Lietuva tampa nepriklausoma
Tai tos isigaliojusios taisykles ir leidzia jam neliest rankomis,bet demesys atitraukiamas ...cia visur problema,net patys pareigunai sededami šone, ne telefono skrolinimu uzsiimt turetu savo darbo laiku,o sekti kas aplinkoje vyksta.
Vina ranka tai dar gerai,vat vaira kojom prilaikiti ,,,tai menas,,,
Niekai čia... Kiekvienas policijos pareigūnas naudojasi stacionaria automobio radijo stotele vairuodamas, kurios ragelis pririštas dar laidu ir kalbėdamas turi nuspausti klavišą, laukti atsakymo - paleidęs. Bent dukart sudėtingiau nei paprastai kalbėti telefonu. Kartais kolega gali kalbėti. Dar ir greitis didelis būna, švyturiai įjungti, sirenos.. Žodžiu..
Kuo toliau tuo sliksciau. Tuoj vieni ant kitu sikti prades ir tapsnoti. Sekmes gyventi visiem skundiku salyje. Ji vadinasi LITVA.
@Negrysiu niekada
ko piktintis ,cia tik zodis juk ne su pagaliu per galva gauni
@Negrysiu niekada
Ačiū Dievui :)
Kuom buvo napaleonas iskirtinis jis vienu metu sugebedavo atlikti 3 darbus palaikiti ilga istisini pokalbi su juo kalbanciu asmeniu,to momentu atrasiti laiska savo milymajai ir mintise sukurti karo strategija.tad manau kad viennu metu atlikti daugiau darbu yra geriau aisku tik ne prie vairo nes zmogaus smegenis vairuodamas keli funkcionoja leciau
Kauniečiai nufilmavo, ką darbo metu veikia autobuso vairuotojas: „Baisu pagalvoti“