Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Ateiname kaldunų išvyriame ir vel einam akis paganyti tai taip.Pigų ir sotų.
Mės atvažiuojame pailsėti o ne paryti.Pavalgyti galima ir parduotuvėje nusipirkti pygiau.
Nepirk ir neverkšlenk arba dar geriau sedek namie
bet is verslininko savivaldybe lupa uz vietą, reikia baldų, indų, plauti, valyti, viskas turi atsipirkti ir dar atlyginima užsidirbti kai kiti poilsiauja. Matyt iš ten ir kaina.
Kas dar gali pirkt tokį maistą.juk ten bulvės ir spirgai su grietine, ner baisesnio maisto, kaip cepelinai. Bet žmonės kaip neragave tu cepeliniu, negali be jų apseit.
Kaip ir braškės pas muziką. Trigubai brangesnės.
@Lina
. Garantuotai tapsi "mužiko" žmona... Arba jau tokia esi,sprendžiant iš tavo leksikos
@Aš
pas mane senis mizikas bet sedi seime vilniui
2015metais litas kainavo 4,50 cepelinu porcija.
Dabar kainuoja 34 litus už du cepelinus.
Lb jau ir nepabrango ane Grybauskaite, ir visi kiti tarnaujantys lobistams ir bankams svolačiai! Nuskurdinot savo liaudį!
Dabar kainuoja 34 litus už du cepelinus.
Lb jau ir nepabrango ane Grybauskaite, ir visi kiti tarnaujantys lobistams ir bankams svolačiai! Nuskurdinot savo liaudį!
@Total
2015 jau nebuvo lito.
@Ddd
Nelabai jau svarbu - buvo dar litas , ar jau nebuvo. Grybauskaitė ,kiek pameni, žadėjo tik keliolikos centų pabrangimo, kai pereisim į eurą. Sumelavo panelė, tad ir kainos tokios.
Viskas normaliai. Kol žmonės moka tol galima kelti kainas. Užmirškit komunizmo kūrima. Veikia rinka. Per brangiai nepirks niekas
Nepatinka, nepirkite.O jei perkate, vadinasi jums prieinama kaina
Lietuva jau seniai laiko tokia kaina , užeikit ir kitus miestus barus , ar restoranus kalbėti nereikia - kaina laiko save gerbia , jei ką galit pavalgyti namuose ir nebus prisėdimo , visiems skanaus kas valgo
Išvydusi cepelinų kainą Palangoje Indrė net prisėdo: „Nenormalu“