Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Seniai čia aišku. Kaip ir visose srityse.
Nepirkit, atpigins.
Kiek galima rašyti šiuo klausimu, na jeigu brangu nepirk, graušk kaulą
Nematau jokio siaubo.o kai eilinėj parduotuvėj sumoki 4 eurus už šaldytų cepelinų pakelį,kurie verdant išsileidžia?o čia gersi išvirti,ir spirgai skanūs ir grietinė.
Normalu. Viadoj ledai 3,99
@Arnas Ir kainos bus normalios.
Pagamimti gali kainuoti labai skirtingai. Į patiekalo savikainą įeina administraciniai įmonės kaštai, kuriuos sudaro nuoma, darbuotojų atlyginimai ir pan. Taip pat įrangos ir inventoriaus kaštai. Jie gali skirtis ir 5 kartus...
O tai kiek turėtu kainuoti 1cn ?
Kaip ir kėkvienais metais, vasarą Palangos cepelinai ir šaltibarščiai brangūs, nepirkit ir nereiks dejuoti, šiaip tai nuobodu.
Brangu,bet pirko ir valgė? ... juokinga!
Ko čia stebėtis, Palanga gi čia, kepsniai po 15-20 eurų, tai cepelinai po 6-10 eurų..

Skaitomiausios naujienos




Į viršų