Faktas kaip blynas, kad I. Stumbrienė aktyviai dalijasi savo gyvenimu socialiniuose tinkluose, bet šiais, socialinių medijų laikais, tai nieko keisto – yra daugybė žmonių, kurie tai daro, tik nėra žinomi.
Kaip ten sakoma, žinomumas turi savo kainą – kai žmogus yra matomas, visada atsiranda norinčių pareikšti savo nuomonę apie tą asmenį. Pavyzdžiui, neseniai I. Stumbrienė atskleidė savo vaiko vardą ir visi suskubo išreikšti savo nuomonę apie jį.
„Gal jau gana?“
Gražus vardas – Viljamas, visai kaip princas. Gal ne visiems jis patinka, gal ne visiems jis priimtinas, bet juk tai ne jūsų vaikas, o komentaruose visi jau ošia, kas čia per vardas, negi negalėjo išrinkti normalaus, gal jau patys pasikeis savo vardus į karališkosios šeimos narių.
Visi turim savo nuomonę, bet supraskit pagaliau, kad nėra būtinybės ją reikšti viešai, viską pulti komentuoti ir lieti savo pyktį. Gal jau gana, koks gi skirtumas, koks tas vaiko vardas? Žema yra kritikuoti kito žmogaus asmeninio gyvenimo pasirinkimus.
Nesuprantu, kai jūsų draugai, artimieji socialiniuose tinkluose pasidalina, kad jiems gimė vaikas ir atskleidžia jo vardą, komentaruose irgi rašot su klausimu, kokį čia vardą išrinko, kad nenormalus vardas? Dar neteko matyti tokio varianto, tai kuo šis atvejis kitoks?
Siaubinga, kaip mums trūksta paprasčiausio žmogiškumo. Man visai nekliūna, kai tokie faktai pasirodo žiniasklaidoje, o jei neįdomu, tai tiesiog neskaitau, praeinu tokias naujienas. Siūlau to išmokti ir kitiems.
Autorius: skaitytoja Jovita