Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tegul gyvena kaip nori,ir daro ką nori,nes dabar teigiama,ar neigiama reklama,jiem tik naudą.Bet,ponia,buvo parašiusi,kad net motinos tyciojasi iš savo storulių dukterų.Po to liaupsnimas motinos,nesiderina kazkaip.
Eik gal pamiegot "Egle"....
manau jis pats prisigalvojo,'purvo pylimą' kad pasiviešintų ir gautu doze liaupsių.Jum neatrodo???
Dūra baba
žinoti"? Pastoviai jie rodosi tam, kad kas nors ką nors pasakytų, tai ir pasako žmonės kaip atrodo. Tikrai, manau, ne iš pavydo (nėra ko pavydėti), bet nuomonės yra įvairios. Negi girsi, jei nėra ko. Pykti taip pat negali.
Palikite juos ramybėje tai ne jūsų gyvenimas, žiūrėkite savąjį. Palinkėjimas visiems

Užkniso Vitulskiai! Ar negali ramiai gyventi? Ištisai Sigel,Bunkė, Pikul... Nemalonu kai žmonės kiekvieną savo žingsnį viešina!!! Ar tėvai to mokė? Kaip mokote savo vaikus, kai patys taip bjauriai elgiatės. BJAURu
@On Jūs pati bjauri, jeigu taip šnekate ir skleidziate negatyvą.
Žinokit , ko linkit , tą ir gaunat.
O Vitulskiai puikūs. Daugiau tokių žmonių būtų- gražūs savo vidumi ir išore.
Išeitų,kad pirmiausia kąs,nes užaugo ,savo mamai,močiutei,nes tos pirmos piestu stojo prieš tokią marčią

Skaitomiausios naujienos




Į viršų