Visi pokalbiai su žinomų moterų vyrais leido pažvelgti į viską iš kitos pusės, bet labiausiai užsifiksavo Liepos vyro Evaldo žodžiai.
Jam pasakius, kad santykiuose svarbu, kad ir moteris neštų pinigus į šeimą, uždirbtų ir nebūtų išlaikytinė, apsidžiaugiau. Ko gero, dar nesu girdėjusi tokių žodžių, viešai ištartų žinomų žmonių.
„Pagaliau tai pasakė garsiai“
Jau seniai praėjo tie laikai, kai moters darbas buvo tik atrodyti gražiai, rūpintis šeima ir namais, o vyras buvo vienintelis šeimos maitintojas. Dėl to ir džiaugiuosi, kad kažkas pagaliau tai pasakė garsiai.
Ir šie pokyčiai tik į naudą – šeimoje yra du lygiaverčiai partneriai, abu turi prisidėti prie finansinės gerovės. Nemanau, kad vyro išlaikoma moteris gali jaustis stipria, nes tampa visiškai priklausoma nuo kito žmogaus.
Jokiu būdu nekalbu apie atvejus, kai šeimoje yra visai maži vaikai ir dirbti gali tik vienas partneris. Bet pažiūrėkite, kiek yra pavyzdžių, kai net augindamos mažus vaikelius moterys dirba – galbūt ne pilnu etatu, galbūt daro kokius nedidelius darbelius, bet vis tiek randa būdų, kaip prisidėti prie šeimos finansų.
Gyvenime nesupratau ir nesuprasiu santykių modelio, kai jaunos, darbingo amžiaus moterys yra išlaikytinės, man tai – visiškai nepriimtina. Jei jau pati neuždirbčiau, man net ranka nekiltų leisti vyro pinigus.
Autorius: skaitytoja Lina
Kada abu laisvi , neturi vaikų, tai abu ir gali nešti pinigus.Į savo lizdą neša juk.
Tik joks save gerbiantis, savo moterį mylintis ir ją saugantis vyras niekada taip nepasakys.Nemanau , kad Liepa išgirdusi tokį viešą pareiškimą visuomenei pasijuto dar labiau mylima.Ir kam toks vyras iš viso reikalingas?