Skyrybos daugeliui šeimų yra didelis skausmas, o psichologai paprastai tai prilygina net su netektimi. Ką jau kalbėti, kai byra santuoka po ilgų gyvavimo metų.
Zuokai ilgą laiką viešumoje atrodė lyg labai gražiai sutarianti, kone pavyzdinga šeima. Vis dėlto, skyrybos atvėrė didelius skaudulius – iš pažiūros nepriekaištinga pora ėmė pasakotis apie nesutarimus, paaiškėjo, kad šeimoje būta ir alkoholio.
Štai tokių skyrybų akivaizdoje, po daugelio metų ir paaiškėja, koks visgi apsimestinis daugybės garsių žmonių gyvenimas.
Žmonės socialiniuose tinkluose rodosi, kokie yra laimingi, o skausmą vėliau skandina alkoholyje. Vakarėliuose pozuoja ant raudono kilimo su šypsena, o grįžę namo kenčia smurtą, būna, kad net ir policijai tenka įsikišti.
Man, kaip moteriai, nuoširdžiai gaila Agnės
Man, kaip moteriai, nuoširdžiai gaila Agnės. Nesvarbu, kas santuokoje kaltas, nesvarbu, kas inicijuoja skyrybas, tačiau ilgus metus gyventi „parodomąjį“ gyvenimą su suvaidinta šypsena akyse, yra mažų mažiausiai beprasmiška. Esu pakraupusi nuo fakto, kad žmonės ištisus metus slepia nesantaiką. Kiek dar tai tęsis?
Gal toje šeimoje būta abiejų kaltės, aš nepuolu teisti arba ginti vieno. Ir šiaip, sakoma, kad skyrybų metu nebūna vieno kalto, bet pats faktas, kad šeima ilgus metus tylėjo ir vaidino prieš visuomenę pavyzdingus, yra apgailėtinas.
Nors savaime skyrybos yra didelis skausmas, vis dėlto negaliu nepasidžiaugti tuo, kad Agnė prabilo viešai apie tai, ką teko išgyventi.
Nėra ką slėpti, tokių šeimų ir moterų tarp mūsų yra šimtai, tik, deja, dauguma tyli nenorėdamos pasirodyti silpnomis, dažnai poras, ypač moteris, lydi gėda dėl griūvančių santykių.
Agnės pavyzdys tik įrodo – skirtis nėra gėda. Taip pat nėra gėda ieškoti išeities vardan savo gerovės ir ramesnio gyvenimo.
Autorius: skaitytoja Marija