Tai tiesa – dvisluoksnis tualetinis popierius gali sugerti kvapus.
Gal vaizdas ir nėra pats maloniausias, tačiau, pasak apatinių rūbų kompanijos „Parade“ žinovų, tualetinis popierius sugeria ore esančią drėgmę, dėl kurios gali atsirasti pelėsis, grybelis ir nemalonūs kvapai, rašo nypost.com.
Kvapams neutralizuoti dažniau naudojama valgomoji soda, kurią reikia keisti tik kas tris mėnesius, o dvisluoksnį tualetinį popierių – kas tris savaites. Beje, soda, ekonomiškesnis variantas, geriau pašalina ir drėgmės perteklių, ir rūgštis, dėl kurių atsiranda kvapai.
Į šaldytuvą įdėjo tualetinio popieriaus ritinėlį: rezultatu negalėjo patikėti
Vis dėlto tualetinis popierius puikiai tiks, jei situacija tampa kebli.
„Parade“ rekomenduoja šviežią ritinėlį padėti į šaldytuvo galinę dalį, toliau nuo bet ko, kas gali nutekėti, ir po trijų savaičių ritinėlį išmesti. Nors rinkoje yra specialių šaldytuvams skirtų dezodorantų, tačiau galima rasti ir daugiau būdų neutralizuoti kvapą šaldytuve – tai aktyvinta anglis, vanilė, kavos tirščiai, citrina ir avižos.
@ezenwanyibackup Just put a roll of toilet paper in your fridge, and you won't have that problem anymore! #ezenwanyibackup #foryoupage #homemaderemedies #healthy #homemaderecipes #foryou #diy #naturalrecipes #recipe #fypシ゚viral @ezenwanyibackup @ezenwanyibackup @ezenwanyibackup @This Recipe @Queen ezenwanyi1 ♬ original sound - ezenwanyibackup
Vienas socialinio tinklo „TikTok“ naudotojas atskleidė, kad kvapas gali sklisti ne nuo išsiliejusių produktų ar sugedusio maisto, o nuo šaldytuvo dėklo, kuris yra šaldytuvo gale ir surenka iš jo išbėgusius skysčius.
Jis taip pat rekomendavo išvalyti po šaldytuvu ir už jo, kad įsitikintumėte, jog negenda ten patekę maisto trupiniai.
Tuo tarpu kitas asmuo pasiūlė tualetinį popierių naudoti kaip šaltą kompresą, teigdamas, kad jis išlaiko šaltį net 8 valandas.