Persikraustymas į naują gyvenamąją vietą visada sukelia neįtikėtiną įtampą dėl nuolatinio pakavimo, administravimo ir dokumentų rūšiavimo, tačiau kartais tikroji drama prasideda tada, kai pagaliau apsigyvenate ir suprantate, kad jums teko sunkūs kaimynai.
Nors kai kurie nepatenkinti namų savininkai dalijasi siaubo istorijomis, kai kaimynai nugvelbia jų paštą, okupuoja jų parkavimo vietą ar net ima statyti jų valdose, tačiau kartais kylančių problemų nepavyksta lengvai išspręsti – viena iš jų yra vaikų triukšmavimas, rašo mirror.co.uk.
Nuolatinis triukšmas, sklindantis šalia, gali sukelti begalę bemiegių naktų ir siaubingus nesutarimus, tačiau nors tam tikrą triukšmą, pvz., muziką ar gręžimą, galima sustabdyti, daug sudėtingiau suvaldyti kūdikio ar klykiančių vaikų riksmus.
Kaimynės vaikai nuolatos spiegia
Viena moteris nebežino ką daryti, nes jos kaimynės vaikai nuolat „spiegia“, nepaisant to, kad ji prašiusi mamos pabandyti juos nuraminti. Triukšmas moteriai kelia tiek daug streso, kad jai nuolat skauda galvą, o tai, anot jos, pablogina kitas jos sveikatos problemas.
Socialiniame tinkle „Reddit“ moteris pasidalino savo bėdomis ir paprašė patarimo. Ji paaiškino: „Mano miegamasis yra namo gale, o mūsų kiemas turi bendrą tvorą su už mūsų esančiu daugiabučiu. Kiemai yra gana dideli, ir tvora yra toli, bet yra viena šeima, kuri visada būna kieme. Aš neturėčiau dėl to jokių problemų, tačiau trys jų vaikai visada garsiai rėkia ir šūkauja taip, kad girdžiu juos net uždarius langą“.
Moteris tvirtina, kad nuo triukšmo ji negali pabėgti ir visą dieną: „Galbūt tai nebūtų tokia didelė problema, jei galėčiau tiesiog išeiti arba jie eitų į mokyklą, bet jie yra mokomi namuose, o aš sergu lėtine liga, dėl kurios man kartais išnirsta sąnariai, todėl nuolat labai skauda ir kartais net negaliu pakilti iš lovos“.
„Dėl to aš mokausi koledže nuotoliniu būdu, mano darbas taip pat yra nuotolinis, tad man nereikia nuolat skambinti ir pasakyti, kad negaliu atvykti ir kad kažkam reikia padirbėti už mane“.
Beviltiškai nusiminusi moteris dėl triukšmo jau pasiskundė savo kaimynei, bet nesėkmingai, kaip pati sako: „Ne kartą prašiau jų nekelti triukšmo ir kiekvieną kartą, kai pažada nurimti, po valandėlės triukšmas vėl prasideda iš naujo.
Nežinau jų buto numerio, o dėl triukšmo mano galvos skausmai dar sustiprėjo. Kiek galima? Ar kas nors gali man patarti ar išduoti, kokių gudrybių reiktų imtis?“.
Žmonės bandė patarti
Vienas žmogus parašė: „Jei jų tėvai leidžia jiems rėkti, jie nesiruošia sustoti, nes tu to prašai. Atsiprašau, kad taip tiesiai sakau! Užaugau 40 arų ūkyje ir mums tėvai vis tiek neleisdavo rėkauti – arba tėvai leidžia, arba ne“.
„Tikriausiai būtų efektyviau pasirūpinti tinkama jūsų lango garso izoliaciją. Arba palei tvorą pasodinkite medžių ar krūmų, kad užblokuotų garsą“, ‒ patarė kitas.
Kiti pateikė drastiškesnius pasiūlymus, o vienas komentatorius sakė: „Ar galite pūsti švilpuką, kai vaikai rėkia? Arba garsiai per kolonėles paleisti vaizdo įrašą „kaip neleisti vaikams rėkauti“.