• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mažytę mažą džinsų kišenėlę – tą, kuri yra džinsų kišenės viduje, dar 1873 m. sukūrė Levi Straussas, siekdamas vieno tikslo.

Mažytę mažą džinsų kišenėlę – tą, kuri yra džinsų kišenės viduje, dar 1873 m. sukūrė Levi Straussas, siekdamas vieno tikslo.

REKLAMA

Pasak „Hockerty“, pagal individualų užsakymą gaminamo drabužių prekės ženklo ekspertų, išradėjas Levi Straussas – kultinio džinsų prekės ženklo „Levi's“ įkūrėjas sukūrė mažytę kišenėlę kišeniniam laikrodžiui.

Tačiau „Reddit“ dalyviai netiki, kad mažesnė priekinė kišenė kišenėje galėjo būti naudojama tokiam dalykui.

Vienas internetinio forumo grupės narys sakė: „Niekada nemačiau kišeninio laikrodžio, kuris tilptų laikrodžio kišenėje“.

Dar vienas žmogus teigė: „Mačiau džinsų reklamą, tai ne tai, ką jie ten laikė“.

Vienas „Reddit“ naudotojas, išsakydamas savo patirtį, sakė: „Prieš mobiliuosius telefonus naudojau kišeninį laikrodį. Nemėgstu nešioti rankinio laikrodžio. Mažas kišeninis laikrodis puikiai veikė pagal paskirtį.“

REKLAMA
REKLAMA

Atskleidė, kam reikalinga maža kišenėlė džinsuose

Grįžtant prie mažos džinsų kišenės sumanytojo, „Levi“ patvirtino, kad dizainas iš tiesų buvo skirtas laikrodžio kišenei, rašo express.co.uk.

REKLAMA

„Levi Strauss and Co“ istorikė Tracey Panek sakė „Insider“:

„Laikrodžio kišenėlė buvo originalus mūsų mėlynų džinsų elementas, kaip ir kniedės ant kišenių, sagos, išlenktos užpakalinės kišenės siūlės ir odinis lopas.“

Daugybė žmonių „Reddit“ jau panaudojo mažą kišenėlę ne tik kišeniniam laikrodžiui ar monetoms, bet ir kitoms reikmėms, pvz., gitaros kirtikliui.

„Naudoju jį šepetėliui ir raktų pakabukams“, – sakė vienas autorius.

„Visada girdėjau, kad tai kišenė traukinio bilietui laikyti“, – pridūrė kitas.

Kai kurie pažymėjo, kad mažytėse kišenėlėse laiko belaides ausines, vaistus. Tuo tarpu kiti užsiminė, kad tai kišenė, skirta laikyti įprastą kontraceptinę barjerinę priemonę, kuri padeda apsisaugoti nuo lytiškai plintančių infekcijų (LPI).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų