Astrologai ragina nevengti bendravimo: nenustebkite, jei jūsų širdyje šėls uraganas

Antradienis – diena, kuomet reikėtų pasinaudoti visomis galimybėmis, kurias suteiks gyvenimas. Tiketina, kad šią dieną susitiksite su asmeniu, kuris išreikš jums palaikymą. Tiesa, kai kuriems Zodiako ženklams vertėtų prisiderinti prie antrosios pusės, šeimos. Nenustebkite, jei širdyje šėls uraganas.

Avinas

Jums gali tekti atsakyti už dalykus, kurie nuo jūsų tiesiogiai nepriklauso. Su kitų pagalba turėtumėte lengvai tai įveikti. Galite gauti žinią, kuri jus labai nudžiugins. Būsite nusiteikę kūrybai, meilei.

Tauras

Nors vis dar netikite, kad reikalai keisis į gerąją pusę, šiandien galimos tokios užuominos. Šiandien nevenkite bendrauti, smalsauti. Galite išgirsti intriguojamų paslapčių, naujienų.

Dvyniai

Mąstysite apie permainas, savo veiklos perspektyvas, atidžiai klausysite, stebėsite, ką sako aplinkiniai. Kažkoks žmogus ar įvykis suaudrins jausmus, emocijas.

Vėžys

Palanku tvarkyti pinigų, turto reikalus, tartis ir derėtis dėl norimo pirkinio, nuomos sąlygų ir pan. Tai taip pat puikus metas maloniam pasisėdėjimui jaukioje aplinkoje prie židinio kartu su mielais širdžiai žmonėmis.

Liūtas

Šiandien jums rūpės įvairūs pirkiniai. Jeigu galėsite daugiau laiko praleisti namuose, mielai triūsite virtuvėje.

Mergelė

Atsakykite į gautus laiškus, žinutes, paieškokite reikalingos informacijos. Tačiau jūsų širdyje gali šėlti saldus uraganas. Galbūt to pagrindas yra kūrybinis įkvėpimas arba meilė.

Svarstyklės

Stengsitės prisiderinti prie šeimos, partnerio, visuomenės keliamų reikalavimų bei susiklosčiusių aplinkybių. Galite ką nors nupirkti buičiai palengvinti, šeimos nariams pamaloninti.

Skorpionas

Šauni diena meilei, užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Su mylimu žmogumi galite aptarti santykių perspektyvas, planus.

Šaulys

Būsite nusiteikę kalbėti apie dalykines problemas, ūkinius reikalus. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės paramos, palaikymo. Šiandien atlikti darbai, susitikimai turėtų duoti gerų rezultatų.

REKLAMA

Ožiaragis

Jausite norą bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso. Atskleidus abejones, lūkesčius, jums turėtų palengvėti net tuo atveju, jeigu partneris ar kitas suinteresuotas asmuo turės kitokią nuomonę bei planus.

Vandenis

Megzkite pažintis, gaivinkite nutrūkusius ryšius, kreipkitės į draugus, giminaičius, jeigu jie gali būtų kuo nors naudingi. Jums gali pavykti pasiskolinti pinigų ar reikalingą daiktą. Tikriausiai kils minčių, kaip panaudoti nebereikalingus daiktus.

Žuvys

Labiau pasikliaukite gyvenimo teikiamomis galimybėmis. Jums gali pavykti pakreipti įvykius norima linkme.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų