56-erių moteris apie santykius su 36 metų vaikinu: tai daro 3 kartus per dieną

56 metų moteris sako besimėgaujanti „geriausia savo gyvenime seksu“ su savo 36 metų partneriu. Ji tikina tai daranti tris kartus per dieną ir stengiasi, kad kiekvienas kartas truktų ilgiau nei valandą.

Jogos instruktorė Shakti Sundari savo meilę jaunesniems vyrams atrado išsiskyrusi su pirmuoju savo vyru.  Ji sako, kad tik susipažinus su 36 metų verslininku Robu, jos seksualinis gyvenimas pasiekė patį piką.

Jie susipažino labdaros renginyje Londone ir aistra iškart užsiplieskė. Dabar ji su savo jaunesniuoju mylimuoju mylisi du ar tris kartus per dieną ir užtikrina, kad kiekvienas užsiėmimas seksu truktų ilgiau nei valandą, nes ją nuvilia „greitukai“, rašoma dailystar.co.uk

Shakti pasakė „Fabulous“: „Aš buvau nekalta iki 21 metų, ištekėjau 24 metų, o seksas buvo toks nuobodus. Prisimenu, pagalvojau: „Negali būti, kad visada taip bus.“ Pasibaigus ketverių metų santuokai, sutikau jaunesnį meilužį, kuris supažindino mane su nuostabiu seksu, kurio metu tiesiog „ėjau iš proto“. Jis suprato, kaip įtikti moteriai ir visuomet parodydavo ką nors naujo.

Kai man buvo 35 metai, aš vėl susituokiau ir mes turėjome puikų seksualinį gyvenimą. Tačiau po sunkaus gimdymo su pirmuoju vaiku lytinis aktas man pasirodė skausmingas ir tai santykiuose sukėlė problemų.

Mūsų santuoka baigėsi maždaug po penkerių metų. Nuo to karto visada žavėjausi tik jaunesniais vyrais. Jaunesni vyrai labiau atitinka mano energiją ir ištvermę. Menopauzę išgyvenau dvejus metus, bet tai visiškai neturėjo įtakos mano lytiniam potraukiui “.

Shakti tiki, kad „iš proto varantį“ seksą patiri tuomet, kai sutinki žmogų, kurio vertybės sutampa su tavosiomis. Ji mėgaujasi „pasitikinčių“ ir „atvirų“ vyrų kompanija, su kuriais jai pavyksta užmegzti tvirtą ryšį. Meilės guru tikisi, kad pasidalijusi savo istorija parodys kitoms moterims, kad jų seksualinis gyvenimas neturi prarasti kibirkšties.

Ji pridūrė: „Penkiasdešimtmetės moterys neturėtų jausti, kad jų seksualinis gyvenimas baigėsi. Manasis vis gerėja.“


Rašyti komentarą...
M
Marija
2021-02-28 20:56:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekvienas renkasi to ko jam reikia.Jei jiems gerai tai puiku.Ar ilgam bus matyt?
Atsakyti
-19

P
Pusamžis
2021-02-28 20:47:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amen tam vyrukui , ilgai netrauks.
Atsakyti
-36

f
f,fff
2021-02-28 19:55:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
neilgai tuoj paliks
Atsakyti
-26

SKAITYTI KOMENTARUS (62)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų