5 patarimai, kaip išrinkti tinkamą kalėdinę dovaną

Kalėdinis laikotarpis – tai metas, kai galvoje sukasi daug minčių ne tik kaip papuošti namus, bet ir kokią dovaną išrinkti savo šeimai, draugams, klientams ar kolegoms. Dekoratorė Indrė Trukšinaitė dalinasi 5 patarimai, kaip išrinkti vis labiau populiarėjančią dovaną – kalėdinį vainiką.

1. Spalva, stilius, erdvė. Atsižvelkite į spalvas, kurias mėgsta dovanos gavėjas ir koks stilius vyrauja interjere. Ar tai minimalizmas, klasika, o gal prabanga? Svarbu pagalvoti ir apie erdvę, kuri kurs šventišką nuotaiką. Gal kviečiate pasitikti šventę dar prie durų? O gal jūsų mėgstamiausia erdvė svečiuose virtuvė? Gal palangės plačios arba dar neatrasta erdvė koriduriuje, prie židinio ar laiptų? Jeigu erdvė ribota, rinkitės mažesnius kalėdinius vainikus stalui, žvakidei, jei namuose yra mažų vaikų – nedūžtančius.

2. Pomėgiai. Rinkdamiesi pirmiausia pagalvokite apie gavėjo pomėgius. Gyvūnų mylėtojui patiks vainikas su paukščiais, briedžiais, voveraitėmis, smaližius įvertins meduoliais ar saldainiais dekoruotą vainiką, o besiilgintis tikros žiemos – su neatsiejamais žiemos akcentais: snaigėmis ir rogėmis.

REKLAMA

3. Linkėjimas. Ar pagalvojote, kad su kalėdiniu vainiku dovanojate ne tik šventišką nuotaiką, bet ir linkėjimą? Dovanodami vainiką su angelu linkėsite, kad saugotų, kad svajotų, o mintys būtų ramios. Vainikas su žvaigžde – kad pildytųsi norai, su auksine žuvele –nepamirštų sugalvoti norą, su raktu – rastų, ko ieško. Jei linkite, kad kiekviena diena būtų mažytė dovana, rinkitės dovanėle dekoruotą vainiką, o klasikiniai elementai primins, kad gera kartais mintimis grįžti į nerūpestingąją vaikystę.

4. Natūralios, tvarios medžiagos. Jei draugas vertina natūralumą, tuomet rinkitės kankorėžių, riešutų, gilių, džiovintų vaisių vainikus arba dekoruotus medinėmis, metalinėmis, stiklinėmis detalėmis. Jei rūpi ekologija, gamta, norisi mažinti masinį vartojimą, šios namų puošmenos džiugins tikrai ne vienerius metus.

5. Priedai. Maloniai nustebinsite pasirūpindami ir priedais: derančiomis žvakėmis, lempučių girliandomis, padėkliuku, kabliu ant durų ar dėže saugojimui.

„Pasinaudoję šiais patarimais ir išsirinkę tinkamą vainiką būsite tikri, kad nustebinsite unikalia ir ypatinga kalėdine dovana“, – priduria „Indrės Idėjos“ dekoratorė. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų