moterys kalba
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „moterys kalba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „moterys kalba“.
Fotografė Neringa Rekašiūtė: idiliškas gyvenimas manęs niekada neviliojo
Kol dalis jaunų lietuvių svajoja apie ateitį užsienyje, feministinės platformos „Moterys kalba“ įkūrėja, Londono Midlsekso universitete fotografijos studijas baigusi Neringa Rekašiūtė megapolį iškeitė į nedidelį Vilnių, o namų jaukumą ėmėsi kurti Lietuvos pakraštyje esančiame Visagine. Vietoj glamūrinės mados fotografijos ji mieliau imasi socialinių projektų įgyvendinimo, o visuomenėje drąsiai reiškia nuomonę daugeliui nepatogiomis kūniškumo, lygių teisių, politikos temomis.
Nuo smurtautojo pabėgusi Edita: vaikai bijodavo, ar grįžę iš mokyklos ras mane gyvą
Edita su šešiais vaikais iš smurtaujančio vyro gniaužtų išsilaisvino prieš keletą metų. Iš viso su juo moteris praleido 16-ka, per kuriuos buvo visko: pykčių, smurto, policijos, sumuštų vaikų, kol galiausiai į alkoholį įnikęs vyras vos moters nepnužudė. Tada Edita, sukaupusi drąsą, išdrįso žengti lemtingą žingsnį. „Pradžioje, pirmus šešerius metus, viskas su vyru klostėsi gerai, o paskui prasidėjo draugai, alkoholis , santykiai po trupučiuką pradėjo šlyti.
Holivudo aktorius Ashtonas Kutcheris išreiškė palaikymą Beatos Tiškevič projektui
Socialinės iniciatyvos „Moterys kalba“ kūrėjai, minėdami Tarptautinę smurto prieš moteris panaikinimo dieną, pristatė projektą #MUSUDAUG. Panašu, kad ši idėja atkreipė ne tik lietuvių dėmesį, savo palaikymą projektui išreiškė ir Holivudo aktorius Ashtonas Kutcheris. Savo socialiniame tinkle „Facebook“ garsus vyras pasidalino straipsniu, kuriame pristatoma Beatos Tiškevič iniciatyva.
Socialinis eksperimentas: tikros seksualinę prievartą patyrusių moterų istorijos garsių Lietuvoje vyrų lūpomis
Socialinės iniciatyvos „Moterys kalba“ kūrėjai, minėdami Tarptautinę smurto prieš moteris panaikinimo dieną, pristatė projektą #MUSUDAUG. Nuo lapkričio 25 dienos prasideda 16 dienų, skirtų atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad smurtas prieš moteris mūsų visuomenėje vis dar labai paplitęs reiškinys ir mes, kaip visuomenė, savo iniciatyvumu galime susiklosčiusią situaciją pakeisti.