indiana pacers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „indiana pacers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „indiana pacers“.

„Celtics“ tik po pratęsimo kovos įsirašė pirmą pergalę konferencijos finale

Bostono „Celtics“ antradienio vakarą Rytų konferencijos finalo pirmosiose rungtynėse tik po pratęsimo iškovojo pergalę prieš Indianos „Pacers“ rezultatu 133:128 (34:31, 30:33, 30:29, 23:24, 16:11). Serijos rezultatas yra 1-0 „Celtics“ naudai, antrosios rungtynės vyks ketvirtadienio vakarą Bostone. Jaysonas Tatumas pelnė 36 taškus, įskaitant 10 taškų per pratęsimą, Jrue Holiday pridėjo 28, o Jaylenas Brownas – 26 taškus.
2024-05-22

Domanto Sabonio trigubas dublis neišgelbėjo klubo nuo pralaimėjimo Bostone

Domantas Sabonis vėl rungtyniavo galingai, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (15/26) svečiuose po pratęsimo 98:101 (17:23,22:19, 21:26, 29:21, 9:12) nusileido Bostono „Celtics“(20/21) klubui. Lietuvis per 44 minutes pelnė 11 taškų (3/12 dvit., 5/6 baud.), atkovojo net 23 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 kamuolį ir keturis kartus suklydo. Atkakli kova vyko viso mačo metu.
2022-01-11

Naujajame NBA sezone – gausybė intrigų

Ar „Milwaukee Bucks“ krepšininkai apgins NBA čempionų titulą? Kas taps naujojo sezono naudingiausiu žaidėju? Ar dar turės parako 36 metų „Karalius“ LeBronas Jamesas? Kaip artėjančiame čempionate pasirodys Lietuvos krepšinio žvaigždės? Prieš šią savaitę prasidedančias 76-ąsias NBA pirmenybes intrigų tikrai netrūksta.
2021-10-19

„Pacers“ ir „Grizzlies“ klubams – lemiami mūšiai dėl bilietų į NBA atkrintamąsias varžybas

„Indiana Pacers“, atstovaujama Domanto Sabonio, jau šiąnakt Lietuvos laiku pradės kovą „Play-in“ turnyre dėl kelialapio į NBA atkrintamąsias varžybas. „Memphis Grizzlies“ su Jonu Valančiūnu šiame turnyre startuos naktį iš antradienio į trečiadienį. „Pacers“ krepšininkai pirmajame turnyro etape išbandys jėgas su „Charlotte Hornets“, o „Grizzlies“ žais su „Sant Antonio Spurs“. Jei Indianapolio ir Memfio ekipos pralaimėtų, iškart liktų už atkrintamųjų varžybų borto.
2021-05-17

„Pacers“ ir „Mavericks“ sutiks skirtingo kalibro varžovus

Lietuvos ir Latvijos krepšinio žvaigždžių atstovaujamos komandos tęsia kovą dėl vietos NBA atkrintamosiose varžybose. „Indiana Pacers“ klubas (19 pergalių, 22 pralaimėjimai), kuriam atstovauja Domantas Sabonis, Rytų konferencijoje užima devintąją vietą, o „Dallas Mavericks“ (22, 19) su Kristapu Porzingiu Vakaruose žengia aštuntas.
2021-03-22

Sabonio kelyje – 2019 metų NBA čempionai

NBA čempionate „Indiana Pacers“ ir ryškiausia Lietuvos krepšinio žvaigždė Domantas Sabonis, šią savaitę gali papildyti pergalių kraitį. Indianapolio komanda visas trejas rungtynes žais namie su įveikiamais varžovais – „Dallas Mavericks“, „Orlando Magic“ ir „Toronto Raptors“. „Pacers“ dvikovą su „Raptors“ sausio 24-ąją nuo 22.30 val. rodys ne tik „TV3 Sport“ kanalas, naujos kartos televizija „Go3“, bet ir TV6. D. Sabonis čempionatą pradėjo puikiai.
2021-01-18

Sabonis nebeslepia jausmų: šiltame vaizdo įraše prisipažįsta meilėje ir pokštauja apie vestuves

Amerikiečių socialinių tinklų žvaigždė, nemažai bendraujantis ir su NBA žvaigždėmis, Austinas Millsas, visai neseniai asmeninėje savo „YouTube“ platformos paskyroje patalpino nuotaikingą vaizdo įrašą apie lietuvių krepšinio žvaigždę Domantą Sabonį. Vaizdo įraše matomas Domantas ne tik spinduliuoja puikia nuotaika ir rodo, kaip atrodo jo kasdienybė bei namai, bet ir pristato savo merginą Shashaną bei juokauja apie vestuves.
2020-01-25

Domantas Sabonis su „Pacers“ parbloškė konferencijos lyderius

Domantas Sabonis nebuvo toks pastebimas, kokį jau esame įpratę matyti, bet jo ekipa NBA pirmenybėse šventė puikią pergalę prieš Rytų konferencijos lyderius. „Indiana Pacers“ (31-25) išvykoje 97:91 (30:16, 29:22, 17:34, 21:19) nugalėjo „Boston Celtics“ (40-17). Ši pergalė pradžiugino ir Jono Valančiūno „Toronto Raptors“ (38-16), kuri po šios „Celtics“ nesėkmės tapo konferencijos lydere, nustumdama Bostono krepšininkus į antrą vietą. Nugalėtojams D.Sabonis per 19 minučių pelnė 5 taškus (2/7 dvit.
2018-02-10

Domanto Sabonio taškų neužteko: „Pacers“ nesustabdė įsibėgėjusių varžovų

Domantas Sabonis buvo rezultatyvus, bet „Indiana Pacers“ (30-25) nesugebėjo sustabdyti įsibėgėjusių „Washington Wizards“ (31-22) krepšininkų. Lietuvio klubas namie varžovams nusileido 102:111 (23:28, 26:30, 25:28, 28:25). Vašingtono ekipai tai buvo jau penktoji iš eilės pergalės ir visas jas ji iškovojo be traumą patyrusio lyderio Johno Wallo. Indianos komandai D.Sabonis per 27 minutes pelnė 15 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.
2018-02-06

Pergalingame mače Domantas Sabonis žibėjo rezultatyviais perdavimais

Domantas Sabonis rungtynes vėl pradėjo ant atsarginių suolo, tačiau žaidė 32 minutes, o „Indiana Pacers“ (30-24) NBA reguliariojo sezono rungtynėse namuose 100:92 (33:27, 29:30, 14:18, 24:17) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ (25-25) klubą. Lietuvis pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 6/7 baud.), atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus. Pastarasis rodiklis buvo geriausias „Pacers“ komandoje.
2018-02-04

Domantas Sabonis talkino nuo suolo, „Pacers“ ketvirtąkart iš eilės krito Šarlotėje

NBA lygoje nutrūko trijų „Indiana Pacers“ (29-24) pergalių serija. „Pacers“ išvykoje 126:133 (37:49, 20:22, 34:25, 35:37) nusileido „Charlotte Hornets“ (22-29) ekipai. Tai – septintos šių klubų tarpusavio rungtynės iš eilės, kuriose triumfavo namuose žaidusi komanda. „Pacers“ svečiuose „širšes“ paskutinį kartą įveikė prieš trejus metus – 2015 m. vasarį. Tai keturių pralaimėjimų serija. Nuo suolo kilęs Domantas Sabonis per 17 minučių Indianai pelnė aštuonis taškus (2/4 dvit., 4/4 baud.
2018-02-03

Puikus žaidimas neįtikino: Domantas Sabonis grįžta ant „Pacers“ suolo

Domantas Sabonis jau artimiausiose rungtynėse sugrįš ant „Indiana Pacers“ ekipos atsarginių suolo ir užleis vietą starto penkete Mylesui Turneriui. Pastarasis pasveiko po alkūnės traumos ir keliose paskutinėse rungtynėse rodė neblogą žaidimą. D.Sabonis šiame sezone renka po 12,6 taško ir atkovoja 8,4 kamuolio.
2018-01-31

Domantas Sabonis spindėjo lemiamu metu, „Pacers“ išplėšė neįtikėtiną pergalę

„Indiana Pacers“ (27-23) vienu metu atsiliko 21 taško skirtumu, po dviejų kėlinių buvo praleidę net 70 taškų, bet sugebėjo atsitiesti palaikomi savų sirgalių ir įveikti „Orlando Magic“ (14-34). Šeimininkai šventė pergalę 114:112 (22:32, 31:38, 31:22, 30:20). Itin svarbų vaidmenį sugrįžime į rungtynes suvaidino Domantas Sabonis. Lietuvis toliau žaidė starto penkete, nors į rikiuotę sugrįžo pagrindinis klubo vidurio puolėjas Mylesas Turneris. Lietuvis per 27 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvit.
2018-01-28

Domanto Sabonio dvigubas dublis nublanko prieš LeBrono Jameso pasiekimą

Domantas Sabonis ir toliau žaidžia galingai, bet šį kartą jam ir komandai nepavyko įsirašyti pergals - juos sustabdė savotišką keturgubą dublį surinkęs LeBronas Jamesas. „Indiana Pacers“ svečiuose 108:115 (31:38, 29:35, 20:24, 18:28) pralaimėjo „Cleveland Cavaliers“. D.Sabonis žaidė starto penkete, aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių. Tiesa, jis suklydo keturis kartus.
2018-01-27

Galingas Domanto Sabonio žaidimas nukalė „Pacers“ pergalę

Domantas Sabonis ir vėl buvo universalus bei padėjo savo ekipai įsirašyti nesudėtingą pergalę NBA pirmenybėse. Lietuvio „Indiana Pacers“ (26-22) nė karto neatsiliko rungtynėse ir namie 116:101 (32:18, 31:26, 36:21, 17:36) įveikė „Phoenix Suns“ (17-31). „Pacers“ vienu metu turėjo net 38 taškų persvarą. Prie to svariai prisidėjo starto penkete rungtynes pradėjęs D.Sabonis. Centras per 24 minutes pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.
2018-01-25

Domantas Sabonis nusileido Pau Gasoliui, bet pergalę šventė „Pacers“

Domantas Sabonis buvo netaiklus ir pralaimėjo tiesioginę dvikovą ispanui Pau Gasoliui, bet pergalę iš San Antonijaus išsivežė lietuvio klubas. „Indiana Pacers“ (25-22) 94:86 (22:23, 24:20, 25:16, 23:27) palaužė „San Antonio Spurs“ (30-18). D.Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 9 taškus (2/6 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė kamuolį.
2018-01-22

Domantas Sabonis atliko solidų dvigubą dublį

NBA lygoje Domantas Sabonis atliko solidų dvigubą dublį, tačiau „Indiana Pacers“ (24-22) pralaimėjo Los Andžele. Vietos „Lakers“ (16-29) šventė pergalę 99:86 (18:25, 29:14, 27:27, 25:20). D. Sabonis per 35 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių (3 puolime), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo du metimus ir dukart prasižengė. „Pacers“ šiose rungtynėse suklydo devynis kartus („Lakers“ – 14), bet pataikė du tolimus metimus iš 25 (8 proc.
2018-01-20

Didysis klausimas dėl Domanto Sabonio ateities: kokį kelią pasirinks „Pacers“?

Nuo visiškai neišsiskyrusio naujoko iki iššovusio antramečio - 21-erių Domantas Sabonis stebina NBA pasaulį ir kartu kelia galvosūkį „Indiana Pacers“ vadovams. Vasarą 208 cm ūgio puolėjas kartu su Victoru Oladipo iš „Oklahoma City Thunder“ ekipos buvo išmainytas į Indianą. Mažai kas tikėjosi, kad debiutiniame sezone po 5.9 taško ir 3.6 atkovoto kamuolio rinkęs D.Sabonis taps svarbia „Pacers“ ekipos dalimi. Tačiau tapo. Sezono pradžioje traumą patyrė pagrindinis klubo centras Mylesas Turneris.
2018-01-19

NBA: Domantas Sabonis buvo arti dvigubo dublio

„Indiana Pacers“ (24-21) 86:100 (28:29, 19:23, 27:22, 12:26) nusileido „Portland Trail Blazers“ (24-21) ekipai, o Domantui Saboniui trūko nedaug iki dvigubo dublio. Startiniame „Pacers“ penkete žaidęs D.Sabonis per 33 minutes pelnė 9 taškus (4/9 dvitašk., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, tris kartus suklydo ir penkis kartus prasižengė. Portlando ekipą į priekį vedė 26 taškus surinkęs Daminas Lillardas.
2018-01-19

NBA aikštelėse lietuviams sekėsi skirtingai

Skirtingomis nuotaikomis NBA aikšteles paliko Lietuvos rinktinės atstovai. „Indiana Pacers“ svečiuose 109:94 (31:21, 27:26, 27:18, 24:29) įveikė „Utah Jazz“ ir pergalę šventė trečiajame mače iš eilės. Solidžias rungtynes sužaidė ir Indianos ekipai atstovaujantis jaunasis lietuvis Domantas Sabonis.
2018-01-16

NBA: Domantas Sabonis atkovojo 14 kamuolių

„Indiana Pacers“ (23-20) su Domantu Saboniu NBA 120:97 (30:16, 34:28, 32:22, 24:31) sutriuškino „Phoenix Suns“ (16-28) klubą, o lietuvis buvo rimta jėga po krepšiu. D. Sabonis per 24 minutes pelnė keturis taškus (2/5 dvitašk.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir du sykius prasižengė. Tai buvo antrasis iš eilės puikus lietuvio pasirodymas po krepšiu. Praėjusiose rungtynėse su „Cleveland Cavaliers“ Domantas nusiėmė 15 kamuolių.
2018-01-15

Domantui Saboniui – neregėtos liaupsės: lygina su NBA žvaigžde

Domantas Sabonis rungtynėse su „Cleveland Cavaliers“ susižeidė petį ir dėl jo skausmų gali praleisti artimiausias „Indiana Pacers“ rungtynes su „Phoenix Suns“. Ir tai yra didelis smūgis Indianos klubui, kuris sezono pradžioje negalėjo tikėtis, kad 21-erių puolėjas taps tokia svarbia ekipos dalimi. D.Sabonis antrajame savo sezone NBA lygoje renka po 12.4 taško ir atkovojo po 8 kamuolius.
2018-01-14

Domantas Sabonis maudė LeBroną ir žvėriškai kovojo po krepšiu

Domantas Sabonis ir vėl buvo starto penkete bei galingu dvigubu dubliu prisidėjo prie „Indiana Pacers“ (22-20) pergalės prieš LeBrono Jameso „Cleveland Cavaliers“ (26-16). 22 taškų deficitą panaikinusi „Pacers“ šventė pergalę 97:95 (12:34, 32:24, 32:16, 21:21). D.Sabonis antras rungtynes iš eilės pradėjo starto penkete ir vėl buvo galingas - per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/11 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.
2018-01-13

Į starto penketą sugrįžęs Domantas Sabonis žaidė galingai, bet „Pacers“ pralaimėjo

Domantas Sabonis po ilgos pertraukos ir vėl žaidė „Indiana Pacers“ (21-20) starto penkete, bet tai nepadėjo sustabdyti „Miami Heat“ (24-17) pergalingo žygio. Indianos ekipa namie 106:114 (26:38, 21:20, 31:26, 28:30) nusileido šeštą kartą iš eilės pergalę šventusiems varžovams. „Pacers“ klubo starto penkete pasirodęs D.Sabonis žaidė 30 minučių, per jas pelnė 18 taškų (8/15 dvit., 2/3 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.
2018-01-11

D.Sabonis pratęsė dominavimą - buvo rezultatyviausias ir vedė ekipą į pergalę

„Indiana Pacers“ (21-19) per vieną kėlinį nušlavė „Milwaukee Bucks“ (21-18), o Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį. Lietuvio klubas namie šventė pergalę 109:96 (37:16, 27:22, 24:27, 21:31). D.Sabonis nugalėtojams per 23 minutes pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir perėmė kamuolį. Jis buvo rezultatyviausias „Pacers“ gretose. Victoras Oladipo, Mylesas Turneris ir Thaddeusas Youngas pridėjo po 15 taškų.
2018-01-09

D.Sabonis ir „Pacers“ sutriuškino „Bulls“ ekipą

Įspūdingą pergalę NBA lygoje pasiekė „Indiana Pacers“ (20-19), namuose 125:86 (31:26, 33:11, 37:30, 24:19) nušlavusi „Chicago Bulls“ (14-26) ekipą. Nuo suolo kilęs Domantas Sabonis žaidė 27 minutes ir nugalėtojams pelnė 22 taškus (8/10 dvit., 1/2 trit., 3/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 metimą, dukart suklydo ir triskart prasižengė. „Pacers“: Victoras Oladipo 23 (9 rez. perd.
2018-01-07

Solidus Domantas Sabonis nuo košmariškos metų pabaigos „Pacers“ negelbėjo

Skaudžia nesėkme 2017-uosius baigė Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ (19-18). Paskutinėse metų rungtynėse namuose Indianapolio ekipa 90:107 (13:23, 25:26, 20:38, 32:20) krito prieš „Minnesota Timberwolves“ (23-14). Lietuvis šiame mače pasireikšti gavo 29 minutes ir buvo arti dvigubo dublio. Puolėjas pelnė 8 taškus (3/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/3 baudų), sugriebė 11 ir perėmė kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, išrašė varžovui bloką, du sykius suklydo ir kartą prasižengė.
2018-01-01

Galingo Domanto Sabonio žaidimo neužteko - „Pacers“ skandino du europiečiai

Domantas Sabonis buvo arti dvigubo dublio, bet tai nepadėjo sustabdyti vis galingiau rungtyniaujančios „Chicago Bulls“ (13-22) ekipos. „Indiana Pacers“ (19-17) išvykoje nusileido varžovams 107:119 (27:37, 25:27, 25:22, 30:33). D.Sabonis aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 14 taškų (6/13 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo net tris varžovų metimus ir atliko du rezultatyvius perdavimus.
2017-12-30

Domantas Sabonis ir vėl pasižymėjo visoje aikštėje, bet „Pacers“ suklupo namie

Domanto Sabonio „Indiana Pacers“ (19-16) klubas NBA pirmenybėse patyrė antrą nesėkmę iš eilės - 94:98 (29:22, 25:31, 20:18, 20:27) nusileido „Dallas Mavericks“ (11-25). Dalaso klubui tai buvo antra iš eilės pergalė - naktį prieš tai įveiktas Jono Valančiūno „Toronto Raptors“. D.Sabonis šeimininkams per 19 minučių pelnė 6 taškus (3/7 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir blokavo varžovo metimą.
2017-12-28

Tarp kalėdinių NBA stebuklų - Domanto Sabonio pavardė

Vasarą Domantas Sabonis kartu su Victoru Oladipo buvo išsiųsti į Indianą, o „Pacers“ už juos „Oklahoma City Thunder“ komandai atidavė savo žvaigždę Paulą George’ą. Tada visi juokėsi - skelbta, kad „Thunder“ apšvarino „Pacers“ vadovus. Bet NBA sezonui artėjant prie vidurio juoktis nebesinori - V.Oladipo minimas tarp naudingiausių lygos žaidėjų, o D.Sabonis stebina galingu žaidimu.
2017-12-27

Domanto Sabonio universalumas negelbėjo - „Pacers“ per kėlinį sutrypta Detroite

Universaliai rungtyniavęs lietuvis Domantas Sabonis nesugebėjo sustabdyti galingai rungtynes pradėjusių varžovų - NBA lygoje „Indiana Pacers“ (19-15) 83:107 (19:40, 26:18, 21:24, 17:25) pralaimėjo „Detroit Pistons“ (19-14) krepšininkams. „Pacers“ šiose rungtynėse nė karto nepirmavo, o „Pistons“ pranašumas buvo pasiekęs 27 taškų atžymą. Pirmą kėlinį šeimininkai laimėjo net 40:19. Indianos klubui D.Sabonis per 17 minučių pelnė 10 (5/9 dvit.
2017-12-27

NBA drebinantis Domantas Sabonis kalbėsis su „Pacers“: noriu žaisti rinktinėje

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atrankoje į pasaulio krepšinio čempionatą gali sulaukti galingos pagalbos - 21-erių Domantas Sabonis norėtų atvykti ir padėti nacionalinei komandai. Kalbėdamas su FIBA krepšininkas atskleidė, kad kalbėsis su dabartinės savo komandos „Indiana Pacers“ vadovais, kad šie išleistų krepšininką į atrankos langus birželį ir rugsėjį. „Esu lietuvis ir noriu atstovauti savo šalį. Norėčiau žaisti artėjančią vasarą ir rudenį.
2017-12-21

Arvydo Sabonio akivaizdoje - NBA dėmesį prikaustęs monstriškas Domanto dėjimas

Domantas Sabonis pasižymėjo monstrišku dėjimu ir efektyviu žaidimu, tačiau to neužteko „Indiana Pacers“ pergalei (16-13). Indianos klubas 98:104 (19:27, 35:25, 20:34, 24:18) nusileista „Detroit Pistons“ (16-13). Tai buvo antroji iš eilės „Pacers“ nesėkmė. Šiose rungtynėse D.Sabonį palaikė šeimyna - tėtis Arvydas ir brolis Žygimantas. Lietuvis aikštėje praleido 16 minučių ir pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.
2017-12-16

Domantas Sabonis su „Pacers“ neatsilaikė prieš trigubą dublį atlikusį Russellą Westbrooką

Domantas Sabonis rungtyniavo naudingai, tačiau to neužteko pergalei prieš buvusią ekipą. „Indiana Pacers“ (16-12) namie turėjo pripažinti „Oklahoma City Thunder“ (13-14) pranašumą 95:100 (27:22, 19:29, 23:22, 26:27). Prieš buvusią komandą D.Sabonis rungtyniavo 18 minučių, pelnė 8 taškus (4/6 dvit.) ir atkovojo 6 kamuolius. „Pacers“ komandoje rezultatyviausias buvo kitas buvęs „Thunder“ narys - Victoras Oladipo pelnė 19 taškų. Nugalėtojams Stevenas Adamsas pelnė 23 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.
2017-12-14

Domantas Sabonis svariai prisidėjo prie pergalės, bet viską nustelbė amerikiečio benefisas

Domantas Sabonis ir vėl buvo naudingas, tačiau visus nustelbė beveik pusšimtį taškų pelnęs „Indiana Pacers“ (16-11) gynėjas, lėmęs savo komandos pergalę po pratęsimo 126:116 (22:35, 37:31, 31:22, 24:26, 12:2) prieš „Denver Nuggets“ (14-12). „Pacers“ pratęsimą išplėše likus žaisti 5,5 sekundės, kai netaiklų Victoro Oladipo metimą pataisė puolėjas Thaddeusas Youngas. D.Sabonis aikštėje praleido 19 minučių ir per jas pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 2/2 baud. met.) ir atkovojo 4 kamuolius.
2017-12-11

„Spurs“ veterano tritaškis išplėšė pergalę prieš NBA lyderius

Manu Ginobilis likus penkioms sekundėms pataikė iš toli ir išplėšė „Sant Antonio Spurs“ (18-8) ekipai pergalę prieš NBA lyderius „Boston Celtics“ (22-5) krepšininkus. „Spurs“ namuose triumfavo 105:102 (26:31, 30:24, 21:27, 28:20). M. Ginobilis pats ir susikūrė progą lemiamam metimui, kai likus 25 sek. gudriai atkovojo kamuolį po varžovų krepšiu. Viso argentinietis surinko 11 taškų. Jis niekais pavertė „Celtics“ lyderio Kyrie Irvingo, kuris San Antonijuje pelnė 36 taškus, pastangas.
2017-12-09

„Pacers“ nutraukė įspūdingą „Cavaliers“ pergalių seriją

NBA lygoje „Indiana Pacers“ (15-11) 106:102 (32:33, 25:30, 32:23, 17:16) nutraukė „Cleveland Cavaliers“ (18-8) 13-os pergalių seriją. „Pacers“ šį sezoną tapo pirmąja komanda, kuriai LeBrono Jameso kariauną pavyko įveikti dukart. Domantas Sabonis prie pergalės prisidėjo devynis taškais (4/6 dvit., 1/3 baud.), kuriuos surinko per 20 minučių. Nuo suolo kilęs lietuvis taip pat atkovojo devynis kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.
2017-12-09

Domantas Sabonis atskleidė paprastus, bet išmintingus tėvo Arvydo patarimus

Domantas Sabonis žaidžia puikų krepšinį šiame sezone, todėl susilaukia vis daugiau dėmesio NBA pasaulyje. Puikiam sezonui startui įtakos turėjo ir be rinktinės praleista vasara, plušant individualiai. Kai „Oklahoma City Thunder“ iškeitė 21-erių puolėją į „Pacers“ klubą, pastaroji jam patarė dirbti indvidualiai. Dėl šios priežasties D.Sabonis neatvyko į Lietuvos rinktinę ir nežaidė Europos čempionate. „Dirbau ties kamuolio varymo, perdavimų įgūdžiais. Gerinau metimo techniką ir baudų pataikymą.
2017-12-02

NBA pirmenybėse ir vėl susigrūmė lietuviai – šį kartą stipresnis Jonas Valančiūnas

Jonas Valančiūnas su „Toronto Raptors“ (14-9) pasiekė saldų revanšą prieš Domanto Sabonio „Indiana Pacers“ (11-10) - 120:115 (27:32, 38:26, 29:31, 26:26). Prieš savaitę vykusias rungtynėse Indianoje 107:105 buvo stipresni „Pacers“. Šį kartą ir J.Valančiūnas buvo naudingesnis už D.Sabonį - žaidė 21 minutę, per kurias pelnė 13 taškų (6/11 dvit., 0/1 baud. met.) ir atkovojo 7 kamuolius. Tuo tarpu D.Sabonis per dvidešimt minučių pasižymėjo 6 taškais (2/10 dvit., 2/4 baud. met.
2017-12-02

Vienos prasčiausių Domanto Sabonio sezono rungtynių pažymėtos „Pacers“ nesėkme

Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ (12-10) sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių. Indianos klubas išvykoje 97:118 (27:22, 22:32, 22:35, 26:29) nusileido „Houston Rockets“ (17-4) komandai. Lietuvis žaidė 19 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvit.) ir atkovojo 7 kamuolius. Varžovų gretose Jamesas Hardenas pelnė 29 taškus (10 rez. perd., 8 atk. kam). „Pacers“ komandai 23 surinko Thadeussas Youngas.
2017-11-30

D.Sabonio puikus pasirodymas padovanojo „Pacers“ pergalę

Domantas Sabonis tęsia puikų NBA sezoną. 21-erių puolėjas surengė antrą rezultatyviausią savo sezono pasirodymą, o „Indiana Pacers“ 121:109 (33:25, 24:25, 28:34, 36:25) namuose patiesė „Orlando Magic“ krepšininkus. 211 cm ūgio lietuvis per 27 minutes įmetė 19 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 8/9 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.
2017-11-28

Permainingame „lietuviškų“ NBA klubų mūšyje – D. Sabonio ir „Pacers“ triumfas

Domantas Sabonis žaidė daugiau ir buvo rezultatyvesnis už Joną Valančiūną, o „Indiana Pacers“ (11-8) namuose 107:104 (29:25, 21:35, 31:20, 26:24) įveikė „Toronto Raptors“ (11-7). Tai penktoji „Pacers“ pergalė iš eilės. „Pacers“ krepšininkai puikiai pradėjo rungtynes, pataikydami 9 metimus iš pirmųjų 13-ikos – tai leido šeimininkams išsiveržti į priekį 27:14. Antro ketvirčio pabaigoje jau „Raptors“ turėjo dviženklę persvarą (60:48), bet ir ji ištirpo.
2017-11-25

Paprastas atsakymas, kodėl visi pamilo Domantą Sabonį

Rungtynės po rungtynių ir Domantas Sabonis iš žaidėjo, tebuvusio sraigteliu Paulo George’o mainuose, tapo svarbia figūra „Indiana Pacers“ klube. Lietuvis verčia vis garsiau kalbėti apie jo žaidimą, rašo indianasportscoverage.com puslapis. Iš pradžių D.Sabonis buvo matomas kaip Myleso Turnerio dubleris, tačiau šiam patyrus smegenų sutrenkimą, 21-erių lietuvis žengė į starto penketą ir tapo itin svarbia „Pacers“ ekipos sėkmės dalimi. „Jis daro didžiulę įtaką.
2017-11-19

Domanto Sabonio atsidavimas privertė „Pacers“ trenerį nulenkti galvą

21-erių Domantas Sabonis vis labiau žavi savo komandos draugus ir „Indiana Pacers“ trenerį Nate’ą McMillaną. Šį kartą lietuvis trenerio pagyras užsitarnavo dėl pasiaukojimo net tada, kai jautėsi itin prastai. Prieš pergalingas rungtynes (107:100) prieš „Detroit Pistons“ lietuvis net praleido apšilimą, nes jautė pilvo skausmus - D.Sabonis apsinuodijo maistu.   „Prieš rungtynes jis man pasakė: duokite man penkiolika minučių.
2017-11-18

Galingai žaidusio Domanto Sabonio nesustabdė net pilvo skausmai

Domantas prieš pats rungtynes pajuto pilvo skausmus ir net nemėtė su ekipos draugais į krepšį per apšilimą, tačiau vis tiek svariai prisidėjo prie „Indiana Pacers“ (8/8) pergalės prieš vieną geriausių rytų konferencijos komandų – 107:100 (23:32, 24:26, 24:23, 36:19) įveikta „Detroit Pistons“ (10/5). D.Sabonis rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir aikštėje išbuvo 24 minutes. Per jas puolėjas pelnė 12 taškų (4/10 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.) ir atkovojo 10 kamuolių.
2017-11-18

Domantas Sabonis NBA kovoje ir vėl spindėjo universalumu

Domantas Sabonis aikštėje darė viską, o „Indiana Pacers“ (7/8) 116:113 (34:25, 33:28, 30:31, 19:29) palaužė „Memphis Grizzlies“ (7/7) klubą. 21-erių 208 cm ūgio puolėjas svečiams per 24 aikštėje praleistas minutes pelnė 13 taškų (6/10 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo. Jo vietą starto penkete užėmęs Mylesas Turneris pelnė 10 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.
2017-11-16

Sugrįžęs D.Sabonis padėjo „Pacers“ nutraukti pralaimėjimų seriją

Domantas Sabonis grįžo po traumos ir padėjo „Indiana Pacers“ (6-7) klubui nutraukti keturių pralaimėjimų seriją. „Pacers“ išvykoje 105:87 (27:16, 18:19, 35:26, 25:26) nugalėjo NBA Rytų konferencijos autsaiderius „Chicago Bulls“ krepšininkus (2-8). Ant atsarginių suolo rungtynes pradėjęs lietuvis per 26 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir triskart suklydo.
2017-11-11

Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis vėl buvo aktyvūs NBA aikštėse

Domantas Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete bei toliau demonstravo puikų pataikymą, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa po atkaklios kovos išvykoje rezultatu 110:121 (28:30, 35:26, 26:36, 21:29) pralaimėjo Filadelfijos „76ers“ komandai. Indianos krepšininkai dar likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos savo rankose turėjo nedidelę persvarą, bet tuomet aukštesnę pavarą įjungė „76ers“ snaiperis J. J. Redickas, svarbiu momentu pataikęs tris tritaškius.
2017-11-04

Nesėkmingas vakaras NBA Domanto Sabonio ir Jono Valančiūno klubams

NBA lygoje pralaimėjimus patyrė „Indiana Pacers“ ir „Toronto Raptors“. Toronto klubas išvykoje po atkaklios kovos 112:117 (26:29, 27:32, 33:30, 26:26) nusileido čempionams „Golden State Warriors“. J.Valančiūnas dėl čiurnos traumos praleido antrą susitikimą iš eilės. „Raptors“: D.DeRozanas 24, P.Siakamas 20, S.Ibaka 15, K.Lowry 14 (5/18 met., 9 rez. perd.), J.Poeltlas 12 (14 atk. kam.). „Warriors“: S.Curry 30, K.Durantas 29, K.Thompsonas 22, D.Greenas 15 (11 atk. kam.
2017-10-26

NBA: Domantas Sabonis pelnė dvigubą dublį

NBA lygoje antrąją pergalę Minesotoje iškovojo „Indiana Pacers“ ekipa su Domantu Saboniu, kuri 130:107 (33:20, 28:41, 37:23, 32:23) nugalėjo „Timberwolves“. Starto penkete pasirodęs D. Sabonis per 25 minutes pelnė 15 taškų (7/7 dvitašk., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko penkis rezultatyvius perdavimus, padarė tris klaidas ir tris kartus prasižengė.