grupinis apsipirkimas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grupinis apsipirkimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grupinis apsipirkimas“.
Persotinta grupinių apsipirkimų rinka
Pastaraisiais metais žaibo greičiu besiplėtusi grupinio apsipirkimo portalų rinka – persotinta. Kai kurios svetainės jau uždaromos, rašo „Lietuvos rytas“. Nutraukus veiklą vienai svetainių – jamam.lt, vartotojai nesulaukia pirkinių, neatgauna pinigų ir vargsta ieškodami dingusių pardavėjų.
Vilnietis Rimas B. prekės, už kurią sumokėjo, laukia jau pusantro mėnesio. Kiti skundžiasi, kad pirkinys neatkeliavo dar nuo praėjusių metų. Paties portalo jamam.
Persotinta grupinių apsipirkimų rinka
Pastaraisiais metais žaibo greičiu besiplėtusi grupinio apsipirkimo portalų rinka - persotinta. Kai kurios svetainės jau uždaromos, rašo „Lietuvos rytas“. Nutraukus veiklą vienai svetainių - jamam.lt, vartotojai nesulaukia pirkinių, neatgauna pinigų ir vargsta ieškodami dingusių pardavėjų.
Vilnietis Rimas B. prekės, už kurią sumokėjo, laukia jau pusantro mėnesio. Kiti skundžiasi, kad pirkinys neatkeliavo dar nuo praėjusių metų. Paties portalo jamam.
Grupiniai apsipirkimai šlubuoja
Pastaruoju metu aukso laikus išgyvenę grupinių apsipirkimų rengėjai JAV susiduria su problemomis. Ar jų bėdos pasieks ir Lietuvą?
Šiandien rasti žmogų, ypač iš jaunimo, kuris nežinotų, kas yra grupiniai apsipirkimai, būtų sunku. Lietuvoje veikia daugiau kaip 25 grupinio apsipirkimo portalai, kasdien siūlantys vienokių ar kitokių nuolaidų, todėl gali atrodyti, kad šis verslo modelis išgyvena geriausius laikus.
Abejotina grupinio apsipirkimo portalų nauda
2010 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo apie dešimt grupinio apsipirkimo portalų – „grupinis.lt“, „beta.lt“, „gruponas.lt“, „bendrai.lt“ ir kt. Juose įmonės siūlo savo prekes ir paslaugas su didele nuolaida, bet tik tuo atveju, jei prekę ar paslaugą įsigis pirkėjų grupė. Pasaulio praktika rodo, jog tokio pobūdžio projektų nauda įmonėms kelia abejonių, pirmadienį rašo dienraštis „Verslo žinios“.
„Emarketer.com“ duomenimis, 40 proc.