florianas mayeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „florianas mayeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „florianas mayeris“.

Komandinės planetos vyrų teniso pirmenybės

Sekmadienį Vokietijoje prasidėjo aštuonių ekipų komandinis pasaulio vyrų teniso čempionatas (ARAG ATP World Team Championship), kurio prizų fondą sudaro 1,5 mln. eurų. Pergalingai keturių rinktinių Mėlynosios grupės varžybas pradėjo Vokietijos tenisininkai, 3:0 sutriuškinę Belgijos atstovus.
2007-05-21

Paaiškėjo paskutiniai du Roterdamo teniso turnyro ketvirtfinalio dalyviai

Olandijoje vykstančiame ATP serijos vyrų teniso turnyre (ABN AMRO World Tennis Tournament) ketvirtadienį paskutiniais ketvirtfinalio dalyviais tapo vokietis Florianas Mayeris ir kroatas Ivanas Ljubičičius. F. Mayeris aštuntfinalyje 7:5, 6:2 nugalėjo olandą Dennisą Van Scheppingeną, o trečiąjį reitingą turintis I. Ljubičičius 6:3, 7:6 (7:4) įveikė belgą Olivierį Rochusą. Roterdamo teniso turnyro prizų fondą sudaro 786 tūkst. eurų.
2007-02-23

Vokietis ir ispanas - ATP serijos vyrų teniso turnyro JAV ketvirtfinalyje

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi ATP serijos "Delray Beach International Tennis Championships" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 416 tūkst. JAV dolerių. Po trečiadienį įvykusių antrojo etapo - grupių varžybų, kuriose 24-i tenisininkai aštuoniose grupėse kovoja dėl aštuonių vietų ketvirtfinalyje - mačų vietas tarp aštuonių pajėgiausių turnyro žaidėjų užsitikrino vokietis Florianas Mayeris ir ispanas Guillermo Garcia-Lopezas.