florencijos fiorentina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „florencijos fiorentina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „florencijos fiorentina“.

Broliukai juda: Rygos RFS išvykoje sužaidė lygiosiomis su „Fiorentina“

Šįvakar Latvijos čempionai Rygos RFS debiutavo UEFA Konferencijų lygos grupių etape, o jau pirmose savo rungtynėse jiems teko susiremti su Italijos „Serie A“ lygos klubu „Fiorentina“. Visų nuostabai, RFS Florencijoje atsilaikė ir, nepaisant to, kad „Fiorentina“ dominavo savo aikštėje, rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1:1. „Fiorentina“ šiose rungtynėse pirmoji įsiveržė į priekį 56 minutę, bet RFS puolėjas Andrejus Iličius 74 minutę rezultatą išlygino.
2022-09-08

„Fiorentina“ net pusę metų žais be vieno iš savo lyderių

Florencijos „Fiorentina“ ekipos puolėjas Stevanas Jovetičius treniruotės metu patyrė kelio raiščių traumą, dėl kurios nerungtyniaus mažiausiai šešis-septynis mėnesius. Anot klubo pranešimo, šiuo metu yra sprendžiama, kada futbolininkui bus atliekama operacija. Prognozuojama, kad reabilitacijos laikotarpis tikrai užtruks pusmetį. S. Jovetičiui lieka nedaug šansų kitą sezoną išbėgti į aikštelę.
2010-08-04

„Fiorentinos“ vairas – serbui S. Mihajlovičiui

Naujuoju Florencijos „Fiorentinos“ klubo vyriausiuoju treneriu paskirtas Siniša Mihajlovičius, pakeitęs Italijos rinktinės vairą po pasaulio čempionato perimsiantį Cesare Prandelli. 41-ų metų serbas praėjusį sezoną vadovavo „Catania“ ekipai ir padėjo jai užimti saugą poziciją „Serie A“ turnyrinės lentelės viduryje. Buvo spėjama, kad S. Mihajlovičius gali tapti naujuoju Milano „Inter“ strategu, tačiau dabar realiausias pretendentas užimti šias pareigas – ispanas Rafaelis Benitezas.