fk šiauliai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fk šiauliai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fk šiauliai“.

Per kėlinį šiauliečius sutriuškinęs „Kauno Žalgiris“ žengė į LFF taurės pusfinalį

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai LFF taurėje antrus metus iš eilės žengė į turnyro pusfinalį. Sauliaus Širmelio komanda ketvirtfinalyje rezultatu 3:1 (0:0) įveikė FA „Šiaulius“. Pirmojo kėlinio metu svečiai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau realių galimybių nesusikūrė, o varžovų vartams grėsmę dažniau kėlė žalgiriečiai.
2024-08-21

A lygoje „Šiauliai“ ir „Dainava“ išsiskyrė taikiai

Dar vienas 27-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas įvyko Saulės mieste, kur FA „Šiauliai“ priėmė Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkus. Nors abi ekipos sukūrė ne vieną pavojingą momentą, dvikova baigėsi rezultatu 0:0. 9-ąją susitikimo minutę pavojingą išpuolį surengė alytiškiai, kai po Ivano Koškošo perdavimo šalia vartų smūgiavo Renatas Banevičius, kiek vėliau progą kitoje barikadų pusėje susikūrė Simonas Urbys, visgi, jo šūvis buvo blokuotas.
2024-08-18

„Šiauliai“ po baudinių serijos peržengė „Sūduvos“ barjerą LFF taurėje

FPRO LFF taurės turnyro aštuntfinalyje Marijampolės „Sūduva“ išvykoje pralaimėjo „Šiauliams“ baudinių serijoje 1:1 (6:7) ir baigė pasirodymą šiame turnyre. Šiauliečiai išsiveržė į priekį 8 min., kai dėkingai atšokęs kamuolys buvo perduotas Daviui Ikauniekui, o latvis iš keleto metrų pasiuntė jį į vartus. „Sūduva“ atsitiesė labai greitai. Jau 11 min. Žygimantas Baltrūnas baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur žaidimo intrumentas atiteko Aleksandrui Živanovičiui.
2024-05-22

Pamatykite: paskutiniame A lygos sezono ture virė intriguojančios kovos dėl bronzos ir išlikimo

Sekmadienį nusileido Lietuvos „Optibet A lygos“ futbolo čempionato uždanga. Nors nugalėtojas jau buvo aiškus anksčiau, bet intrigos netrūko iki pat paskutinio sezono akordo. Visi paskutinio turo susitikimai startavo vienodu metu – 14:55 val., o visų rungtynių vaizdo įrašus galite rasti šios naujienos pabaigoje.
2023-11-12

Jubiliejinėse rungtynėse „Žalgiris“ dukart neišsaugojo persvaros

„Optibet A lygos“ 34-ajame ture svarbiu tašku savo sąskaitą papildė dėl bronzos kovojanti FA „Šiauliai“. Šiauliečiai svečiuose po permainingos kovos sužaidė lygiosiomis su Vilniaus „Žalgiriu“ – 2:2 (0:1). Pirmame kėlinyje gana ryškiai iniciatyva priklausė šeimininkams. Porą Mathiaso Oyewusi smūgių neutralizavo Lukas Paukštė, tačiau 37-ąją minutę vartininkas niekuo negalėjo padėti komandai, kai po Petaro Mamičiaus pakelto kampinio galva taikliai mušė Nassimas Hnidas.
2023-10-22

A lygos turo apžvalga: intriga dėl aukso visiškai nuslopo

„Optibet A lygoje“ pirmaujantis „Panevėžys“ iškovojo esminę pergalę ir kitame mače gali užsitikrinti istorinį titulą. Hetrikas. „Kauno Žalgirio“ laikinasis vyr. treneris Nerijus Mačiulis džiaugėsi pergale namuose prieš Gargždų „Bangą“ rezultatu 3:1. Laikinosios sostinės ekipos gretose visus tris įvarčius pelnė Gratas Sirgėdas. Saugas žaidžia savo rezultatyviausią sezoną „Optibet A lygoje“, jo kraityje – 9 įvarčiai bei pirmasis „hetrikas“ Lietuvos čempionate. Pasikartojo.
2023-10-10

Po istorinės pergalės švęsti susiruošę „TransINVEST“ į klausimą dėl Europos atsakymų dar neturėjo

Šventinį savaitgalį Dariaus ir Girėno stadione vainikavo Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyras, kurio finale istorinę pergalę švenntė  Vilniaus rajono FK „TransINVEST“ ekipa, 2:1 nugalėjusi FA „Šiauliai“ komandą. Pirmajame kėlinyje šiauliečiai turėjo daugiau pavojingų progų, o vieną iš jų pavertė įvarčiu. Grėsmingus momentus sukūrė Oleksij Shchebetun, Daniel Romanovskij, Simonas Paulius, o FK „TransINVEST“ gretose žibėjo puolėjas Henrique Sarmengue Devens.
2023-10-02

Istorinis futbolo vakaras Kaune: LFF taurę iškėlė „TransINVEST“ ekipa

Sekmadienį Kauno Dariaus ir Girėno stadione įvyko LFF taurės finalas, kuriame susikovė FK „TransINVEST“ bei FA „Šiaulių“ komandos. Po atkaklios kovos LFF taurę į viršų kėlė FK „TransINVEST“ futbolininkai rungtynėse triumfavę rezultatu 2:1. Pirmojo kėlinio metu netrūko pavojingų progų, o pirmoji iš jų kilo jau 10-ąją minutę, kai kamuolį link vartų pasiuntė Povilas Kiselevskis, tačiau Lukas Paukštė puikiai atliko savo darbą ir sulaikė kamuolį.
2023-10-01

A lygos turo apžvalga: konkurentai priartėjo prie šiauliečių

Optibet A lygos“ 20-asis buvo gana rezultatyvus – jame nebuvo užfiksuota nė vienerių lygiųjų. Įvairiapusis. Čempionato lyderis „Panevėžys“ džiaugėsi dar viena minimalia pergale – namuose 1:0 buvo nugalėti Vilniaus „Riteriai“. Vienintelį įvartį nugalėtojams pelnė krašto gynėjas Pijus Širvys, kuris antrojo kėlinio pradžioje užsidirbo raudoną kortelę. Tiesa, žaidžiant dešimtiese panevėžiečiai varžovams neleido susikurti pavojingų progų. Atsisveikinimai.
2023-07-04

A lygos turo anonsas: pirmenybėse startuos trečiasis ratas

Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio „Optibet A lygoje“ bus sužaisti penki 19-ojo turo mačai. Telšių „Džiugas“ – Vilniaus „Žalgiris“. Birželio 22 dieną, 19 val. Telšiai, Telšių miesto centrinis stadionas. Ankstesnės rungtynės: 3:2, 0:2 Trečiasis pirmenybių ratas prasidės akistata Žemaitijoje. Prieš rinktinių pertrauką džiugiečiai demonstravo neblogą formą ir išsiskirdavo lygiosiomis su pajėgiomis ekipomis, ypač žaisdami savo sirgalių akivaizdoje.
2023-06-22

Titulą ginantys žalgiriečiai iš Alytaus išsivežė pergalę

„Optibet A lygos“ 9-ajame ture Vilniaus „Žalgiris“ savo kraitį papildė trimis taškais. Akistatoje tarp Alytaus „Dainavos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ rezultatu 2:0 nugalėjo vilniečiai. Pirmąjį pavojingą epizodą susikūrė žalgiriečiai – Mathias Oyewusi atliko smūgi į vartų plotą, tačiau vartų sargas Vincentas Šarkauskas įvarčio pelnyti neleido.
2023-04-19

Ukrainiečio „hattrickas“ padovanojo „Šiauliams“ dramatišką pergalę

Sekmadienį finišavo „Optibet A lygos“ 18-asis turas. Jį vainikavo permaininga dvikova, kurioje FA „Šiauliai“ namuose paskutinėmis minutėmis iškovojo pergalę prieš Telšių „Džiugą“ 3:2 (2:1). Šiaulių ekipos pergalę garantavo debiutinėse rungtynėse žaidusio Oleksijaus Shchebetuno įmušti trys įvarčiai. Ukrainietis išvedė savo komandą į priekį, o rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti pergalę.
2022-07-03

Škotijoje rungtyniavęs šiaulietis po 6 metų sugrįžo į gimtąjį klubą

Nors naujajame „Optibet A lygos" sezone sužaisti jau 3 turai, tačiau komandos vis dar stiprinasi ir gilina savąsias sudėtis – ne išimtis ir FA „Šiauliai" ekipa. Pastarosios gretas šiandien papildė dar vienas buvęs jos auklėtinis. Į Šiaulius po šešerių metų pertraukos sugrįžta Vytas Gašpuitis. Saulės mieste gimęs ir augęs 28-erių gynėjas savo profesionalaus futbolininko karjerą pradėjo FC „Šiauliai" klube.
2022-03-18

„Šiauliams“ koją pakišo įvartis iš nuošalės

Po pergalės prieš „Šiaulius“ kelialapį į LFF taurės ketvirtfinalį išsikovojęs Vilniaus „Žalgirio“ klubas turėtų padėkoti mačo arbitrui Dariui Petraškai ir jo asistentui Vyčiui Snarskiui, kurių klaida veikiausiai ir lėmė sostinės ekipos pergalę aštuntfinalio rungtynėse. Susitikimas, kuris vyko Šiauliuose, klostėsi apylygiai.
2011-10-20

„Sūduvos“ ir „Šiaulių“ mačas baigėsi be įvarčių

Lietuvos futbolo A lygos čempionate „Sūduvos“ futbolininkai sekmadienį svečiuose nesugebėjo įveikti Šiaulių „Šiaulių“ ekipos. Susitikimas baigėsi be įvarčių 0:0. „Sūduva“ savo taškų kraitį padidino iki 33 taškų ir turnyro lentelėje iš trečiosios vietos pakilo į antrąją.