fk panevėžys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fk panevėžys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fk panevėžys“.

A lygoje – naujas autsaideris

„TOPsport A lygos“ 32-asis turas finišavo atkaklia akistata Marijampolėje. Vietos „Sūduva“ bei Vilniaus rajono „TransINVEST“ pasidalino po tašką – 0:0. Pirmame kėlinyje aikštėje buvo daug kovos, komandos grėsmingų epizodų gausa neišsiskyrė. Po Henrique Devenso smūgio Giedrius Zenkevičius, tačiau šis atsimušė nuo skersinio ir atšoko greta vartų linijos. Darbo turėjo „TransINVEST“ ekipos vartininkas Stefanas Čupičius: serbas atrėmė Motiejaus Burbos bei Henry Uzochukwu bandymus.
2024-10-07

„Kauno Žalgiris“ bei „Panevėžys“ šeštadienio popietę išsiskyrė be įvarčių

32-ajame „TOPsport A lygos“ ture ginklus surėmė „Kauno Žalgiris“ bei „Panevėžys“. Blankiai puolime rungtyniavusios ekipos įvarčiais neišsiskyrė – dvikova baigėsi rezultatu 0:0. Pirmojo kėlinio pradžioje pavojingai už kamuolio kabinosi Oyinlola Kayode, bet Vytautas Černiauskas šioje situacijoje buvo greitesnis. Kiek vėliau kamuolys nuo Aldayro Hernandezo prariedėjo visiškai šalia vartų, o Viliaus Armanavičiaus bandymą sustabdė varžovų vartų sargas.
2024-10-05

Svarbią pergalę iškovojęs „Panevėžys“ išlipo iš lentelės dugno

Atidėtos 27-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės buvo sužaistos Panevėžyje, kur vietos komanda pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą – susitikimas baigėsi rezultatu 2:1 (1:0) šeimininkų naudai. Kėlinys klostėsi gan ramiai iki 25-osios minutės, kai Kasparas Dubra po Lucaso de Vegaso perdavimo kamuolį galva nukreipė į vartų tinklą.
2024-10-01

Sezonui pasiekus finišo tiesiąją – papildymas „Panevėžyje“

Futbolo klubas „Panevėžys“ atakuojančias gretas praplėtė puolėju iš Serbijos. Su 28-erių puolėju Pavle Radunovičiumi pasirašyta iki sezono pabaigos galiojanti sutartis su galimybe ją pratęsti. Profesionalo karjerą serbas 2016 metais pradėjo gimtojo Belgrado „Sindželič“ ir OFK ekipose, o pirmą kartą pakėlęs sparnus į užsienį pusmetį atstovavo Kaliningrado „Baltika“ komandai. Sugrįžęs į Serbiją iki 2020-ųjų antrą sykį žaidė tame pačiame „Sindželič“ klube.
2024-09-25

„Hegelmann“ ir „Panevėžio“ akistata baigėsi lygiosiomis, o „Banga“ įsirašė pergalę

31-ajame „TOPsport A lygos“ ture naujajame Raudondvario stadione susirinkę futbolo žiūrovai išvydo rezultatyvias rungtynes tarp „Hegelmann“ ir „Panevėžio“ ekipų. Susitikimo pabaigoje pelnytas P. Popescu įvartis leido kauniečiams iškovoti tašką 2:2 (1:0). Rungtynių pradžioje abi ekipos žaidė aktyviai ir kamuolys aikštės viduryje ilgai neužsibuvo.
2024-09-22

„Panevėžys“ šventė sunkią pergalę Gargžduose

Centrinės 30-ojo „TopSport A lygos“ turo rungtynės vyko Gargžduose, kur susitiko „Bangos“ ir „Panevėžio“ ekipos. Charakterį pademonstravę svečiai perlaužė rungtynes ir iškovojo svarbią pergalę rezultatu 3:2 (2:1). Savojo žaidimo šiame sezone nerandantys Lietuvos čempionai ir vėl nesėkmingai pradėjo rungtynes. Įspūdingu šūviu iš toli aikštės šeimininkus į priekį išvedė Konstantinas Šulcas. Panevėžiečiai pirmoje pirmojo kėlinio dalyje nieko pavojingo nesukūrė.
2024-09-15

Dešimtyje likęs „Panevėžys“ nesukūrė stebuklo ir neprasibrovė į europinį turnyrą

„Panevėžys“ futbolo klubas ketvirtadienio vakarą sužaidė UEFA Konferencijų lygos paskutinio atrankos etapo atsakomąsias rungtynes su „The New Saints“ futbolininkais. Lietuvos klubas sužaidė nulinėmis lygiosiomis 0:0 ir baigė savo pasirodymą Europoje.   Primename, kad pirmąsias LFF stadione žaistas rungtynes jie pralaimėjo prieš rezultatu 0:3. Išsigelbėjimui ir patekimui į Konferencijų lygą reikėjo panaikinti šį deficitą.
2024-08-29

„Panevėžio“ strategas Velse tikisi kitokio žaidimo: „Žinoma, galime pasirodyti geriau“

Futbolo klubas „Panevėžys“ išvyko į Angliją – ten sužais atsakomąsias Konferencijų lygos atkrintamojo etapo rungtynes su Velso čempionais Osvestrio „The New Saints“ futbolininkais. Panevėžiečiai sieks, kad tai nebūtų paskutinė išvyka tarptautinėse varžybose, tačiau teks lipti į itin statų kalną. Namuose per antrą kėlinį buvo praleisti trys įvarčiai, tad rezultatas 0:3 galimybes praverti grupių etapo duris verčia žiūrėti labai atsargiai. „Panevėžio“ vyr.
2024-08-29

Su „Dainava“ lygiosiomis sužaidęs „Panevėžys“ ir toliau žengia be pergalių

„TOPsport A lygoje“ čempionas „Panevėžys“ nelaimėjo šešto mačo iš eilės. 28-ojo turo susitikimas išvykoje su Alytaus DFK „Dainava“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Svečiams pavyko greitai išsiveržti į priekį. Baudos aikštelėje Maksymas Maksymenka prasižengė prieš Sivertą Gussiasą – baudinį 8-ąją minutę realizavo Amine‘as Benchaibas.
2024-08-25

Velso čempionų suspardyto „Panevėžio“ vairininkas ragino žiūrėti į veidrodį: „Kaltas treneris“

„Panevėžio“ futbolininkai atsidūrė per žingsnį nuo istorinio pasiekimo – UEFA Konferencijų lygos grupių etapo. Vis dėlto panašu, jog didžiulės svajonės dužo jau pirmosiose rungtynėse. Paskutiniojo atrankos etapo pirmajame susitikime LFF stadione praėjusio sezono Lietuvos čempionai buvo begėdiškai sumindžioti 0:3. Jau pirmasis kėlinys nežadėjo nieko gero Stijno Vreveno vadovaujamiems panevėžiečiams.
54 2024-08-22

Sezonas Europoje gali būti baigtas: „Panevėžys“ neišlaikė „The New Saints“ išbandymo

Ketvirtadienio vakarą šalies čempionas „Panevėžys“ stojo į paskutiniojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo kovą su „The New Saints“ klubu iš Velso, kurioje 0:3 pripažino varžovų pranašumą ir labai susikomplikavo savo padėtį. Atsakomosios rungtynės laukia po savaitės Velse.  Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko susikurti nieko pavojingo. Po pertraukos Velso čempionai sugebėjo pasižymėti.
2024-08-22

Lemiamą atrankos etapą Europoje pasitinkantis „Panevėžio“ treneris: „Tai gali būti unikalus momentas“

„Panevėžio“ futbolo klubas trečiadienį LFF stadione surengė priešrungtyninę treniruotę, po kurios mintimis su žiniasklaidos atstovais pasidalino strategas Stijnas Vrevenas. Varžovą atkrintamajame Konferencijų lygos atrankos varžybų etape – Osvestrio „The New Saints“ klubą – apibūdinęs belgas išskyrė dvikovos svarbą tiek kiekvienam futbolininkui, tiek sau pačiam.
2024-08-22

Mūšis dėl milijonų: „Panevėžiui“ ranka pasiekiama premija, dukart didesnė nei Eurolygos čempionų

„Panevėžio“ komanda ketvirtadienio vakarą stos į pirmąsias rungtynes su varžovais iš Velso „The New Saints“. Tai – paskutinysis UEFA Konferencijų lygos atrankos etapas. Ant kortos – išsvajotas grupių etapas ir milžiniška piniginė premija. „TopSport A lygoje“ stringantys praėjusio sezono Lietuvos čempionai europinę kelionę pradėjo fantastiškai – Stijno Vreveno auklėtiniai patiesė Helsinkio HJK ekipą.
2024-08-22

Ketvirtasis „Panevėžio“ varžovas – pergalių rekordininkas iš Velso

„Panevėžio“ futbolo klubas pasiekė barjerą, kurio neperšokus tektų skaudžiai nukristi – vietoje labai laukiamų batalijų grupių etape liktų tik kovos vietiniame fronte. Vis dėlto tokia pačia svajone gyvena ir būsimas oponentas – Osvestrio „The New Saints“. Anglijoje dabar įsikūrusi, prie pat pasienio su Velsu, ir pastarosios UEFA narės čempionate žaidžianti komanda taip pat siekia istorijos.
2024-08-20

Lenktynėse dėl Arvydo Novikovo parašo – naujas lyderis: pasuks į naujokų stovyklą?

Vilniaus „Žalgiryje“ praėjusį sezoną užbaigęs, o vėliau į Turkiją patraukęs A. Novikovas, tv3.lt žiniomis, artėja prie susitarimo su Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda. Tv3.lt šaltiniai informuoja, jog ilgametis rinktinės žaidėjas pastaruoju metu vedė pokalbius ir su čempionu „Panevėžiu“, bet šiuo metu derybos užstrigusios.  Praėjusį sezoną A. Novikovas užbaigė Vilniaus „Žalgiryje“, kuriame per devynerias rungtynes pelnė tris įvarčius.
2024-08-20

Labai prastai mačą pradėjęs „Panevėžys“ neatsilaikė prieš „Maccabi“

„Panevėžys“ UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo pirmose rungtynėse 1:2 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ futbolininkams. Rungtyės vyko Vilniaus LFF stadione, nes Panevėžio namų stadionas neatitinka reikalavimų. „Maccabi“ gerokai aktyviau pradėjo rungtynes, o tai greitai davė vaisių.
2024-08-06

Paaiškėjo „Panevėžio“ varžovai Europos lygos ir Konferencijų lygos atrankoje

Pirmadienį ištraukti UEFA Europos lygos paskutinio atrankos etapo burtai. Burtų keliu savo galimus varžovus sužinojo ir „Panevėžys“. Sėkmės trečiojo atrankos etapo atveju lietuviai varžytųsi su „FK TSC Bačka Topola“ klubu iš Serbijos. Norėdami patekti į šį atrankos etapą panevėžiečiai turės nugalėti „Maccabi“ komandą iš Izraelio. Nesėkmės prieš šios šalies čempionus atveju lietuviai keltųsi į UEFA Konferencijų taurės paskutinį atrankos etapą.
2024-08-05

Pranašumą antrą kartą pripažinęs „Panevėžys“ baigė pasirodymą Europos lygos atrankoje

„Panevėžys“ UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkų pranašumą, o bendrame rezultate jiems nusileido 1:7 ir baigė pasirodymą šioje atrankoje. Afimico Pululu 12-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Jagiellonia" į priekį 1:0. Taras Romančiukas standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2024-08-01

Telšiuose – šešių įvarčių lygiosios

24-ajame „TOPsport A lygos“ turo mače tarp Telšių „Džiugo“ ir „Panevėžio“ žiūrovai išvydo įvarčių spektaklį ir rezultatyvias lygiąsias rezultatu 3:3 (1:2). Telšiškiai aktyviai pradėjo susitikimą – jau pirmosiomis rungtynių akimirkomis pavojingą Leifo Estevezo smūgį blokavo svečių gynėjai, o Hirotaka Yamada į kamuolį tinkamai nepataikė. Jau po kelių minučių pavojinga standartine situacija atsakė „Panevėžys“ – Lino Klimavičiaus smūgį nuo vartų linijos atmušė aikštės šeimininkų futbolininkas.
2024-07-28

Lenkų sutriuškinimą patyręs „Panevėžio“ treneris: „Šiandien daug išmokome“

UEFA Čempionų lygos antrajame atrankos etape šalies čempionai „Panevėžys“ namuose patyrė gėdingą pralaimėjimą prieš Lenkijos čempionus Balstogės „Jagiellonia“. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:0, tad prieš atsakomąją dvikovą varžovų tvirtovėje panevėžiečiams liko tik teoriniai šansai prasibrauti į sekantį pajėgiausio Europos futbolo turnyro atrankinį etapą.
2024-07-23

Čempionų lygos atrankoje – skaudūs Lenkijos čempionų kirčiai „Panevėžio“ ekipai

Antrąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą Lietuvos čempionai „Panevėžio“ futbolininkai pradėjo patirdami sutriuškinimą 4:0 (3:0). Antradienį panevėžiečiai namuose neprilygo Lenkijos čempionams, o didžiąją darbo dalį Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkai atliko iki ilgosios pertraukos, kuomet pasižymėjo tris sykius. Net trimis įvarčiais pasižymėjo ispanas Jesusas Imazas. Jis mušė 14, 27 ir 28 rungtynių minutę.
57 2024-07-23

„Panevėžio“ treneris prieš dvikovą su stipriausia Lenkijos komanda: „Tikiu, kad turime planą“

Futbolo klubas „Panevėžys“ pasitinka UEFA Čempionų lygos atrankos varžybų antrąjį etapą – jame įvyks akistata su stipriausia praėjusio sezono Lenkijos pirmenybių komanda Balstogės „Jagiellonia“. Prieš svečių treniruotę „Aukštaitijos“ stadione abiejų ekipų strategai pasidalino savo įžvalgomis. Pirmajame komentare „Panevėžio“ vairininkas Stijnas Vrevenas išskyrė, jog jo auklėtiniams teko dar pajėgesnis varžovas negu prieš tai sutiktas.
2024-07-23

Į Panevėžį atvykę Lenkijos čempionai pašiepė vietos stadioną: „Susidaro įspūdis, kad laikas seniai sustojo“

„Panevėžio“ futbolo klubas jau šiandien, antradienį, pasitiks antrą varžovą UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose. Panevėžiečiai stos į kovą su taip pat pirmą sykį Lenkijos čempionate triumfavusia Balstogės „Jagiellonia“ komanda. Rungtynės vyks Panevėžio stadione, kuris talpina 6,6 tūkst. žiūrovų, tačiau atvykę varžovai pastebėjo, kad jis tikrai neatitinka standartų, su kuriais tenka susidurti daugelyje Europos šalių. „Tribūnos neturi stogo dangos ir nėra dirbtinio apšvietimo.
109 2024-07-23

Paaiškėjo galimi „Panevėžio“ varžovai kitame Čempionų lygos atrankos etape

Pirmadienį ištraukti UEFA Čempionų lygos ir UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo burtai. Savo pasirodymą UEFA Čempionų lygoje tęsianti „Panevėžio“ komanda sužinojo galimus varžovus trečiajame etape. Jei lietuviai įveiktų „Jagiellonia“ pasipriešinimą iš Lenkijos, jie susitiktų su Norvegijos čempionės „Bodo/Glimt“ ir „RFS“ klubo iš Latvijos poros nugalėtoju. Nesėkmės atveju „Panevėžys“ savo kovas pratęstų Europos lygoje.
2024-07-22

Lygiosiomis Helsinkyje sužaidęs „Panevėžys“ keliauja į kitą Čempionų lygos atrankos etapą

„Panevėžys“ UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes svečiuose su Helsinkio HJK futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1, bendrame rezultate triumfavo 4 – 1 ir žengė į kitą atrankos etapą. Panevėžiečiai aktyviau pradėjo rungtynes, tačiau pirmieji pasižymėjo šeimininkai.
72 2024-07-16

Panevėžio valdžia už 68 tūkst. eurų atnaujins futbolo stadioną

Panevėžio miesto savivaldybė sudarė sutartį su viešąjį pirkimų konkursą laimėjusia įmone „Sportinės dangos“ dėl futbolo aikštės atnaujinimo. Kaip pranešė savivaldybė, vykdant rekonstrukcijos darbus ketinama demontuoti seną dangą bei iškloti naują. Anot jos, ant elastinio dangos pagrindo bus klojama sintetinė danga, kuri bus užpildyta kvarciniu silicio smėliu ir gumos granulėmis. Atnaujinant stadioną, taip pat numatoma pakeisti ir visą jo apšvietimą, kuriam jau paskelbtas atskiras konkursas.
2024-07-16

„Banga“ trečią kartą šį sezoną įveikė Panevėžio ekipą

21-ąjį „TOPsport A lygos“ turą atidarė „Panevėžio“ ir „Bangos“ dvikova. Pergalę minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) šventė gargždiškiai. Susitikimą aktyviau pradėjo pirmąsias dvejas tarpusavio akistatas laimėjusi „Banga“ – Valdo Paulausko smūgiuotą kamuolį sugavo Emilis Timburas, o Viliaus Piliukaičio smūgis praskriejo greta virpsto. 14-ąją minutę įspūdingą šūvį iš toli atliko praėjusiose rungtynėse dublį pelnęs Sivertas Gussiasas, tačiau kamuolys sudrebino virpstą.
2024-06-29

Paaiškėjo „Panevėžio“ varžovas Čempionų lygos atrankoje

Ištraukti UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo burtai, po kurių paaiškėjo, kad „Panevėžys“ savo kampaniją pradės dvikova prieš Suomijos čempionę – Helsinkio HJK ekipą. Suomijos čempionate HJK užima trečiąją vietą, „Panevėžys“ A lygoje – devintąją. Čempionų lygos pirmasis atrankos etapas vyks liepos 9-10 ir 16-17 dienomis.
2024-06-18

Paaiškėjo Lietuvos klubų potencialūs varžovai UEFA turnyruose

UEFA paskelbė krepšelius, pagal kuriuos paaiškės varžovai, su kuriais Lietuvos klubams teks pradėti Europines batalijas. Tarp neskirstytųjų esantis „Panevėžys“ Čempionų lygos atranką pradės su vienu iš šių penkių varžovų: Helsinkio HJK (Suomija), Talino „Flora“ (Estija), KI „Klaksvik“ (Farerų salos), „Shamrock Rovers“ (Airija) arba Rygos RFS (Latvija). Nuo pirmojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo pasirodymą Europoje pradėsiantis „Žalgiris“ pateko į skirstytųjų grupę ir pasirodymą Europoj...
2024-06-17

Vilniaus „Žalgiris“ namuose įsirašė pergalę prieš čempionus

„TOPsport A lygos“ 17-asis turas finišavo Vilniuje – namuose „Žalgiris“ įveikė čempioną „Panevėžį“. Vladimiro Čeburino kariauna po atkaklios kovos pergalę pasiekė rezultatu 2:1 (1:0). Pirmasis kėlinys buvo gana atviras ir tai buvo palanku vilniečiams. Liviu Antalis iš geros padėties pataikė į virpstą, pro šalį smūgiavo Adama Fofana.
2024-06-16

A lygos čempionai sulaukė papildymo – prisijungė pažįstamas vartininkas

Futbolo klubas „Panevėžys“ į savo gretas pasikvietė vartų sargą iš Moldovos. Iškritus iš rikiuotės Vytautui Černiauskui bei Tomui Švedkauskui, prie komandos prisijungė Emilis Timburas, su kuriuo sudaryta iki sezono pabaigos galiojanti sutartis. 26-erių vartininkas karjeros pradžioje priklausė Kišiniovo „Zimbru“ ekipai, vėliau buvo išpirktas Žodzinos „Torpedo“, o 2019-aisiais persikėlė į Timišoaros „SSU Poli“ komandą.
2024-06-13

Aiškūs potencialūs „Panevėžio“ varžovai Čempionų lygoje

Futbolo klubas „Panevėžys“ mintimis vis dažniau nusikelia į Čempionų lygos varžybas, kuriose dalyvaus pirmą kartą. Po pastarojo šio turnyro finalo panevėžiečiai sužinojo savo oponentus pirmame atrankos varžybų etape. Madrido „Real“ klubui nugalėjus Dortmundo „Borussia“ futbolininkus, dvi geriausią reitingą turėjusios skirstytos komandos – Budapešto „Ferencvaroš“ bei Agdamo „Qarabag“ – pateko į antrąjį etapą, tad pirmame etape panevėžiečiai potencialiai gali susigrumti ne su 15, o su 14 varžovų.
2024-06-13

Naujojo „Panevėžio“ trenerio debiutinėse rungtynėse – triumfas Aukštaitijos derbyje

Naujasis „Panevėžio“ vyr. treneris Stijnas Vrevenas debiutavo 16-ajame „TOPsport A lygos“ ture, kuriame susidūrė su Saulės miesto ekipos išbandymu. Pirmasis blynas neprisvilo – rezultatu 2:0 (1:0) nugalėta FA „Šiauliai“. Įvartį panevėžiečiai pelnė jau 12-ąją minutę – po Ernesto Veliulio perdavimo įspūdingą smūgį į tolimąjį vartų kampą atliko bei įvarčiu išsiskyrė Federico Palacios.
2024-06-01

Buksuojantys A lygos čempionai komandos vairą patikėjo specialistui iš Belgijos

Futbolo klubas „Panevėžys“ komandos vairą patikėjo specialistui iš Belgijos – Stijnui Vrevenui. Su 50-mečiu strategu pasiektas susitarimas, kuris galios iki 2025 metų sezono pabaigos. S. Vrevenas prieš pradedant trenerio karjerą buvo profesionalus futbolininkas ir atstovavo gimtosios Belgijos, Nyderlandų, Vokietijos bei Kipro klubams. Daugiausiai rungtynių belgas sužaidė „Utrecht“ gretose.
2024-05-28

Permainos tęsiasi – „Panevėžys“ atsisveikino su dar vienu treneriu

Futbolo klubo „Panevėžys“ gretose nebematysime atletinio rengimo trenerio Leonardo Iparraguirre. Su brazilu galiojusi darbo sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu. Lietuvoje užsirekomendavęs specialistas prie „Panevėžio“ prisijungė prieš 2022-ųjų sezoną ir tais pačiais metais buvo keliems mėnesiams išvykęs darbuotis į Latviją. Sugrįžęs į Aukštaitijos sostinę L. Iparraguirre darbavosi iki šiol.
2024-05-21

Pakeistas treneris nepadėjo – panevėžiečiai krito savų sirgalių akivaizdoje

Pergalę 14-ajame „TOPsport A lygos“ ture svečiuose iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa, kuri rezultatu 2:0 (0:0) nugalėjo savų sirgalių akivaizdoje žaidusį „Panevėžį“. 10-ąją minutę galva smūgiavo Linas Klimavičius, kamuolį sugavo Arijus Bražinskas, vos už poros minučių Klaudijaus Upsto kaire koja spirtas kamuolys drebino vartų konstrukciją. Kėlinio pabaigoje šalia vartų smūgiavo Leo Ribeiro, Jeffrey Sarpongas atliko tolimą bandymą, su juo susitvarkė varžovų vartų sargas.
2024-05-18

Labai prastai sezoną pradėję A lygos čempionai atsisveikino su treneriu

Prastai A lygos sezoną pradėjęs „Panevėžio“ klubas ėmėsi pokyčių. Skelbiama, kad vyr. trenerio pareigas abipusiu susitarimu paliko Gino Lettieri. Klubą bent jau laikinai treniruos asistentu iki šiol dirbęs Dainius Gleveckas. „Apgailestaujame, kad nepavyko pradėti šio sezono taip, kaip planavome. Pastaruoju metu komandos žaidimas ir rezultatai netenkino nei klubo vadovybės, nei komandos sirgalių.
2024-05-15

„Panevėžys“ namuose pasiekė revanšą prieš Marijampolės komandą

12-ajame ture nesėkmingą atkarpą nutraukė ir pergalę prieš Marijampolės „Sūduvą“ pasiekė „Panevėžys“. Namų tvirtovėje žaidę panevėžiečiai identišku rezultatu atsirevanšavo už pirmame rate patirtą pralaimėjimą – dvikova baigėsi rezultatu 1:0 (1:0). 11-ąją minutę po pakelto kampinio galva iš arti smūgiavo Matijus Remeikis, jo bandymą sustabdė Giedrius Zenkevičius. 19-ąją minutę aštrų Ernesto Veliulio nutraukė vartų sargas, kamuolys atšoko Nemanja Bosančičiui, jo bandymas buvo blokuotas.
2024-05-02

„Panevėžys“ atsisveikino su lietuviu

„Panevėžio“ futbolo klubas pasuko skirtingais keliais su saugu Mindaugu Grigaravičiumi. Su 31-erių futbolininku galiojusi sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu. Klaipėdietis šio sezono „TOPsport A lygoje“ sužaidė trejas rungtynes, taip pat aikštėje pasirodė ir „TOPsport LFF Supertaurės“ metu.
2024-04-22

A lygos lentelės dugne esančios ekipos Panevėžyje sužaidė lygiosiomis

Paskutiniame pirmojo rato „TOPsport A lygos“ ture ginklus surėmė dvi apatinės čempionato ekipos – „Panevėžys“ savo sirgalių akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda. Mačo pradžioje pavojinga situacija kilo prie panevėžiečių vartų, kai po pakelto kampinio atšokusį kamuolį iš už baudos aikštelės smūgiavo Gustas Jaruševičius, bandymą sustabdė Vytautas Černiauskas.
2024-04-21

„Panevėžys“ atsisveikino su penkis sezonus komandoje praleidusiu saugu

Futbolo klubas „Panevėžys“ atsisveikino su penkis sezonus komandai atstovavusiu Tautvydu Eliošiumi. Šiame sezone Lietuvos čempionų gretose 32-ejų saugo nepamatysime. Jauno klubo formavimosi periode ukmergiškis vaidino itin ženklią rolę. „Panevėžio“ garbę T. Eliošius pradėjo ginti nuo pirmojo ekipos sezono „TOPsport A lygoje“ ir iš viso nuo 2019 metų Lietuvos čempionate sužaidė 145 mačus – daugiausiai tarp visų žaidėjų.
2024-04-20

„Žalgiris“ dramatiškai nugalėjo A lygos čempionus

Pirmoji akistata tarp praėjusio sezono čempionato lyderių baigėsi dramatiška pergale – Panevėžyje „Žalgiris“ įveikė nugalėtojų titulą ginančius varžovus rezultatu 2:1. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai išsiveržė į priekį po E. Veliulio realizuoto baudinio, o kėlinio viduryje rezultatą smūgiu galva išlygino N. Petkovičius. Rungtynių pabaigoje pergalingą įvartį įmušė J. Larssonas. „Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje N. Petkovičiaus nuo pradžių žaidė L. Antalis.
2024-04-14

Čempionai „Panevėžys“ taškus barstė ir Šiauliuose, Gargžduose – nulinės lygiosios

Praėjusio sezono A lygos čempionai „Panevėžys“ ir toliau neišsikapsto iš turnyinės lentelės dugno. Šįkart italo Gino Lattieri auklėtiniai išvykoje sužaidė lygiosiomis su „Šiauliais“ 1:1 (0:1). Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai.
2024-04-10

A lygos turo apžvalga: pasikeitė komandos lentelės viršūnėje ir dugne

Po „TOPsport A lygos“ 6-ojo turo į priekį išsiveržė praėjusio sezono vicečempionai.   Tendencija Kovingumu išsiskiriančiam Telšių „Džiugui“ fortūna dar kartą buvo palanki. Džiugiečiai dvikovą su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais baigė be įvarčių – 0:0. Mėlynai baltiems jau ketvirtuoju bandymu nepavyko išsivežti pergalės iš „Ateities“ progimnazijos stadiono. Abu klubai išlaikė pozicijas pirmame trejete.
2024-04-08

Mažumoje likęs „Panevėžys“ šventė pirmąją sezono pergalę

Paskutinis 6-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas įvyko Laikinojoje sostinėje, kur vietos „Kauno Žalgiris“ savų sirgalių akivaizdoje susigrūmė su „Panevėžiu“. Dar pirmame kėlinyje mažumoje likę svečiai išsaugojo įvarčio persvarą ir rezultatu 1:0 (1:0) šventė pirmąją pergalę sezone. Nors pirmoje mačo pusėje abi ekipos pavojingų progų neturėjo, 25-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai – Ernestas Veliulis atliko rezultatyvų perdavimą, o taikliu bandymu išsiskyrė Noelis Mbo.
2024-04-07

A lygos čempionų gretose bręsta permainos: dreba Gino Lettieri kėdė

Vienas geriausių Lietuvos trenerių Rokas Garastas LFF Kauno treniruočių centro stadiono tribūnose vakar iš arti stebėjo „Panevėžio“ komandos pralaimėjimą Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai.  Vėliau treneris viename Kauno viešbučių susitiko su „Panevėžio“ vadovais, su kuriais, sportas.lt žiniomis, aptarė bendradarbiavimo galimybes.  Pernai auksą „Panevėžiui“ dovanojęs dabartinis treneris Gino Lettieri prieš naująjį sezoną peikė vadovybę dėl nepavykusios komplektacijos.
2024-03-31

Dar vieną pralaimėjimą patyrę A lygos čempionai išlieka lygos dugne

Rezultatyvus 5-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas buvo sužaistas Kaune, kur vietos ekipa nugalėjo svečius iš „Panevėžio“ – 6 įvarčių fiestoje rezultatu 4:2 (2:1) triumfavo stulbinantį puolimą sezono pradžioje demonstruojantis Kauno rajono „Hegelmann“ klubas. Pirmoje kėlinio pusėje ekipos daug progų neturėjo – Leo Ribeiro ir Patriko Popescu smūgiai buvo blokuoti, rumuno bandymas galva taip pat buvo netikslus.
2024-03-30

A lygos turo apžvalga: turnyro lentelės viršūnėje – staigmena

Po sužaisto „TOPsport A lygos“ 4-ojo turo į priekį sensacingai išsiveržė antrą sykį nugalėjęs Telšių „Džiugas“. Atkarpa. „Džiugas“ pasižymi viena produktyviausių serijų dalyvaujant Lietuvos čempionate – namuose 1:0 buvo nugalėta čempionus palaužusi Marijampolės „Sūduva“. Žemaitijos ekipa ir anksčiau turėjo ketverių nepralaimėtų rungtynių seriją, tačiau niekada nebuvo per ją iškovojusi 8 taškų. Vartininko Mariaus Paukštės sąskaitoje – keturi „sausi“ mačai. Žinutė.
2024-03-19

Čempionai ir toliau be pergalių: „Panevėžys“ mačo pabaigoje nusileido „Bangai“

Dar vienos 4-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės įvyko Panevėžyje, kur šalies čempionas priėmė Gargždų „Bangos“ futbolininkus. Dvikovos pabaigoje gargždiškiai „Panevėžį“ pasiuntė į nokdauną ir rezultatu 1:0 (0:0) iškovojo itin svarbią pergalę. Sužaidus 15 minučių Kwadwo Asamoah atliko puikų skersą perdavimą link Niko Kačaravos, pastarasis savosios progos neišnaudojo.
2024-03-16

A lygos turo anonsas: laukia dviejų rezultatyviausių ekipų susidūrimas

Prieš rinktinių pertrauką „TOPsport A lygoje“ savaitgalį bus sužaistos penkerios 4-ojo turo rungtynės.   Telšių „Džiugas“ – Marijampolės „Sūduva“ Kovo 16 dieną, 14 val. Telšiai, „Ateities“ progimnazijos stadionas. 4-ąjį turą pradės dvi pirmame trejete šiai dienai įsitaisiusios komandos. Andriaus Lipskio treniruojamas „Džiugas“ yra vienintelis klubas per trejas pirmas rungtynes nepraleidęs nė vieno įvarčio.