finalinės uefa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „finalinės uefa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „finalinės uefa“.

Madrido "Real" futbolininkai laimėjo pirmąsias UEFA čempionų lygos pusfinalio rungtynes

Antradienį UEFA čempionų lygos pirmosiose pusfinalio rungtynėse nugalėtojo titulą ginantis Madrido "Real" (Ispanija) klubas namie 2:1 (1:1) įveikė Italijos čempionę Turino "Juventus" komandą. Rungtynėse, kurias stebėjo 75 tūkst. žiūrovų, abu įvarčius nugalėtojams pelnė brazilai: pirmajame kėlinyje pasižymėjo rezultatyviausias 2002 metų pasaulio čempionato žaidėjas Ronaldo (23 min.), o po pertraukos pergalingą įvartį įmušė gynėjas Roberto Carlosas (Roberto Karlušas, 73 min.