fina pasaulio taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fina pasaulio taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fina pasaulio taurė“.

Nuo pradžių atitrūkusi Rūta Meilutytė iškovojo pasaulio plaukimo taurės auksą!

Berlyne tęsiasi pirmasis šio sezono FINA pasaulio plaukimo taurės etapas trumpame (25 m ilgio) baseine. Šeštadienį vakare Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė varžėsi 100 m krūtine finale ir iškovojo aukso medalį.  100 metrų krūtine finale R. Meilutytė nuo pat pradžių išsiveržė į priekį ir distanciją įveikė per 1:03.07 min. Sidabrą iškovojo Nyderlandų atstovė Tes Schouten (1:04.71 min.), bronza atiteko Izraelio plaukikei Anastasia Gorobenko (1:04.96 min.
836 2022-10-22

Pasaulio taurės finiše – auksinis Dano Rapšio pasirodymas

FINA pasaulio taurės ketvirtajame etape pasirodymus baigė visi Lietuvos plaukikai. Finaluose šeštadienį vakare plaukė Danas Rapšys, Deividas Margevičius ir Andrius Šidlauskas. D. Rapšys vyrų 200 m laisvu stiliumi rungtyje užėmė pirmąją vietą, atplaukęs per 1:41.73 min. Tokį patį laiką užfiksavo Pietų Afrikos Respublikos atstovas Matthew Satesas. Abiems plaukikams atiteks aukso medaliai. Bronzą iškovojo daugiau nei sekunde atsilikęs brazilas Fernando Schafferis.
2021-10-30

Danas Rapšys baigė pasirodymą Katare iškovodamas bronzą

Dohoje (Kataras) šeštadienį baigėsi trečiasis šio sezono FINA pasaulio plaukimo taurės etapas. Jame dalyvavo ir du lietuviai – Danas Rapšys bei Andrius Šidlauskas. Trečią medalį per tris dienas laimėjo D.Rapšys.
2021-10-23

Pasaulio taurėje medalius raškantis Danas Rapšys: „Išbandėme viską – net šortus kitokius dėjausi“

Danas Rapšys pirmą kartą nėrė į tarptautines varžybas po Tokijo olimpinių žaidynių. Plaukikas varžosi FINA pasaulio taurėje, kurioje nuskynė jau net penkis medalius. Likus dar dviems turams, Danas sugrįžo į Lietuvą, kur turės mažiau nei dvi savaites pasiruošti. Pasaulio taurė startavo spalio 1 dieną Berlyne ir D. Rapšys nieko nelaukęs užsikabino pirmąjį medalį. Lietuvis triumfavo 400 m laisvu stiliumi rungtyje. Beje, saldus auksas yra kol kas vienintelis per du etapus.