fina čempionų lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fina čempionų lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fina čempionų lyga“.

Rapšys po starto Pekine: nemaniau, kad po atostogų galiu plaukti taip greitai

Pekine (Kinija) šeštadienį startavo antrasis FINA Čempionų lygos etapas. Į jį kviečiami tik geriausi pasaulio plaukikai, tarp kurių – ir lietuvis Danas Rapšys. Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale D.Rapšys finišavo per 1 min. 45.74 sek. Jam pritrūko 0.19 sek. iki kino Yango Suno (1:45.55), kuris ir tapo plaukimo nugalėtoju. D.Rapšys plauke beveik sekunde greičiau, nei prieš keletą dienų Šendžene (1:46.50), kai iškovojo pergalę.
2020-01-18

Rapšys didino greitį, bet nesugebėjo pavyti Suno

Pekine (Kinija) šeštadienį startuoja antrasis FINA Čempionų lygos etapas. Į jį kviečiami tik geriausi pasaulio plaukikai, tarp kurių – ir lietuvis Danas Rapšys. Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale D.Rapšys finišavo per 1 min. 45.74 sek. Jam pritrūko 0.19 sek. iki kino Yango Suno (1:45.55), kuris ir tapo plaukimo nugalėtoju. D.Rapšys plauke beveik sekunde greičiau, nei prieš keletą dienų Šendžene (1:46.50), kai iškovojo pergalę.
2020-01-18

Rapšys 2020 metų sezoną pradės Kinijoje

Sausio 14 dieną Šendžene (Kinija) startuoja antrasis FINA plaukimo Čempionų serijos varžybų sezonas. Praėjusiais metais kvietimo į inauguracines varžybas sulaukęs Danas Rapšys ir vėl turės progą pasitikrinti jėgas su stipriausiais pasaulio plaukikais. Lietuvis šįkart varžysis 200 ir 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyse.  200 m l. stiliumi rungtyje D. Rapšys turėtų susitikti su šešiskart olimpiniu prizininku kinu Sun Yangu, vengru Dominiku Kozma ir kanadiečiu Markusu Thormeyeriu.