filadelfijos flyers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „filadelfijos flyers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „filadelfijos flyers“.

Čikagos „Blackhawks“ – NHL čempionai

Šiąnakt NHL Stenlio taurės varžybų finalo šeštosiose rungtynėse Vakarų konferencijos nugalėtoja Čikagos „Blackhawks“ komanda svečiuose po pratęsimo 4:3 (1:1, 2:1, 0:1; 1:0) palaužė Rytų konferencijos čempionę Filadelfijos „Flyers“ ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių rezultatu 4:2. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 4 min. 6 sek., įmušė Patrickas Kane'as.
2010-06-10

„Flyers“ NHL finale dar nepasiduoda

Šiąnakt NHL Stenlio taurės varžybų finalo trečiosiose rungtynėse Rytų konferencijos čempionė Filadelfijos „Flyers“ komanda namuose po pratęsimo 4:3 (1:0, 1:2, 1:1; 1:0) įveikė Vakarų konferencijos nugalėtoją Čikagos „Blackhawks“ ekipą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:2. Pergalingą įvartį pratęsime sužaidus 5 min. 59 sek. šeimininkams įmušė Claude'as Girouxas. „Flyers“ gretose taip pat pasižymėjo Danny's Briere'as (15 min.), Scottas Hartnellis (30 min.
2010-06-03

NHL finale – antroji „Blackhawks“ pergalė

Šiąnakt NHL Stenlio taurės varžybų finalo antrosiose rungtynėse Vakarų konferencijos nugalėtoja Čikagos „Blackhawks“ komanda namuose 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) įveikė Rytų konferencijos čempionę Filadelfijos „Flyers“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 2:0. Nugalėtojams įvarčius pelnė Marianas Hossa (38 min.) ir Benas Eageris (38 min.). „Flyers“ ekipoje pasižymėjo Simonas Gagne (46 min.). Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Filadelfijoje.
2010-06-01

„Flyers“ iškopė į Stenlio taurės finalą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos finalo penktosiose rungtynėse pirmadienį "Philadelphia Flyers" (7-oji vieta reguliariajame sezone) komanda namuose 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) įveikė "Montreal Canadiens" (8) ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1. "Flyers" komanda į NHL finalą iškopė po 13 metų pertraukos. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Džefas Karteris (Jeff Carter, 25 ir 60 min.
2010-05-25

„Flyers“ ir „Blackhawks“ šventė antrąsias pergales konferencijų finaluose

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos finalo antrosiose rungtynėse antradienį "Philadelphia Flyers" (7-oji vieta reguliariajame sezone) komanda namuose 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjo "Montreal Canadiens" (8) ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0. Nugalėtojams įvarčius pelnė Denis Brieras (Danny Briere, 5 min.
2010-05-19

„Pingvinų“ ekipa – absoliuti NHL lyderė

Šiąnakt NHL čempionate nugalėtojos titulą ginanti Pitsburgo „Penguins“ komanda svečiuose po bulitų serijos 3:2 (1:1, 1:1, 0:0; 0:0) įveikė Filadelfijos „Flyers“ ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės bei tapo absoliučia lygos lydere. Pitsburgo komandai pergalę lėmė Kriso Letango ir Sidney Crosby realizuoti baudiniai. Nugalėtojų gretose per pagrindinį laiką pasižymėjo Billas Guerinas (4 min.) ir S. Crosby (30 min.). „Flyers“ ekipai įvarčius pelnė Jeffas Carteris (2 min.