dviračių vagystės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dviračių vagystės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dviračių vagystės“.

Pataria, kokios dviračių spynos yra saugiausios – kaina gali nustebinti

Socialiniai tinklai raibsta nuo įrašų, kuriuose žmonės dalijasi savo pavogtų dviračių nuotraukomis ir prašo padėti rasti tiek brangius dviračius, kurių kaina siekia net kelis tūkstančius eurų, tiek ir paprastus, įsigytus vos už porą šimtų. Policija tvirtina, kad vasarą vagys darbuojasi dar mikliau ir masiškai vagia dviračius. O apsaugos specialistai dalijasi patarimais, kaip apsisaugoti nuo tokių ilgapirščių. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Vasarą Lietuvoje masiškai vagiami dviračiai: pataria, kaip saugotis nuo vagių

Vasaros sezono metu Lietuvos miestų ir kurortų gatvės užsipildo dviratininkų šurmuliu. Tačiau šiltasis metų laikas palankus ne tik šių transporto priemonių mėgėjams – paprastai vasarą suaktyvėja ir vagys. Nors galima būtų daryti prielaidą, kad pavojingiausia vieta dviračiams ir paspirtukams yra Klaipėda, Palanga ir kiti pajūrio kurortai, tačiau draudikų duomenys atskleidžia, kad tik 1 iš 10 vagysčių nutinka Lietuvos pajūrio miestuose.
2023-07-23

Dviračiai už pusę kainos ar be dokumentų greičiausiai yra vogti: kaip neapsigauti?

Lietuvoje pirkėjams siūlomų vogtų dviračių sumažėjo, pastebi specialistai. Tačiau galutinai jie esą niekur nedings tol, kol bus žmonių, kurie juos perka ir taip palaiko vagišių „verslą“. Dviračių parduotuvių atstovų teigimu, žmonės yra arba naivūs, arba tiesiog apgaudinėja save, kai pirkdami dviratį už pusę kainos tiki, kad jis įgytas legaliai. Paprasčiausias būdas patikrinti, ar dviratis nėra vogtas, yra gauti jo dokumentus.
2023-06-10

Vasara – lengviausias metas netekti dviračio. Sužinokite, kaip apsisaugoti

Lietuvos informatikos ir ryšių departamento duomenimis, Lietuvoje per metus vidutiniškai pavagiama apie 1 400 dviračių, o trijuose didžiausiuose miestuose – maždaug 500. Taigi, likęs beveik tūkstantis dviračių pavagiami kituose Lietuvos miestuose, miesteliuose ir kaimo vietovėse. Vasara, suprantama, yra aktyviausias dviračių vagysčių metas. Kaip apsaugoti dviračius nuo ilgapirščių, ar verta juos drausti – „Valstiečių laikraščio“ skaitytojams pataria specialistai.
Aktualijos 2019-07-28

Kaip apsaugoti savo dviratį nuo vagystės?

Atšilus orams gatvėse pagausėja dviratininkų. Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos savo tinklalapyje praneša, kad dviračiai vagiami iš patalpų ir šaltuoju metų laiku, tačiau, atšilus, vagysčių skaičius neabejotinai padidėja. Policija pateikia kelis patarimus, kaip apsaugoti dviratį nuo vagystės: Specialiu žymekliu pažymėti arba išgraviruoti dviračio rėmą - policija daiktus žymi nemokamai, pakanka pateikti įrodymą, kad esate jo savininkas.
2017-05-18

Šiauliai prarado Dviračių miesto statusą

 Ieva Liubšytė Šiauliai nuo seno prisistatydavo kaip Dviračių miestas – juk jame jau ne vieną dešimtmetį veikia dviračių gamykla, bulvare yra įsikūręs vienintelis Lietuvoje Dviračių muziejus. Tačiau kad ir kaip būtų gaila, pastaraisiais metais Šiaulių miestas šiuo titulu didžiuotis nebegali. Nors miesto valdžia ir teigia daug dėmesio skirianti dviratininkams bei dviračių takų tvarkymui ir įrengimui – to negana.

Bostone kartoninis policininkas padeda kovoti su nusikalstamumu

Apkūnus pareigūnas, stebintis dviračių nuomos punktą, yra įprastas dalykas Bostone. Tačiau pareigūnas nėra tikras. Jį atstoja kartoninė pareigūno kopija, rašo huffingtonpost.com. Tokiu būdu Bostono policija siekia kovoti su nusikalstamumu, išskirtinai kalbant apie dviračių vagystes. Šimtai žmonių naudojasi tokiais nuomos punktais. Kaip teigia policijos atstovai kartoninis policininkas kartu su naujomis kameromis ir spynomis, padėjo sumažinti dviračių vagysčių skaičių net 67 procentais.
2013-08-06
Į viršų