baidarių ir kanojų irklavimo varžybos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baidarių ir kanojų irklavimo varžybos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baidarių ir kanojų irklavimo varžybos“.

Baidarininkas Seja į Lietuvą parveš auksą: pirmą kartą tapo pasaulio čempionu

Duisburge (Vokietija) vykstančiose baidarių ir kanojų irklavimo varžybose neolimpinėje vyrų vienviečių baidarių 200 m rungtyje įspūdingą pergalę iškovojo Artūras Seja. 27-erių sportininkas A finale distanciją įveikė per 35.243 sek. ir iškovojo aukso medalį! Antras liko kartvelas Badri Kavelašvilis (35.364), nežymiai aplenkęs ispaną Carlosą Garrotę (35.380). Primename, kad šiame čempionate kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.
805 2023-08-26

Tituluotų baidarininkų kovoje Lietuvos taurę laimėjo Ignas Navakauskas

Baigėsi pirmosios šiais metais baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Trakuose dvi dienas vykusiose Lietuvos taurės – D. ir Z. Survutų memorialo varžybose varžėsi Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos baidarininkai ir kanojininkai. Sekmadienį buvo išdalinti apdovanojimai 200 metrų nuotolyje. Daugybė tituluotų sportininkų išsirikiavo prie starto linijos vienviečių baidarių varžybose.