bagažas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bagažas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bagažas“.
Už tai oro uoste turite gauti pinigų: kiti to nežino
Pamesti, prarasti ar atgauti sugadintą savo bagažą – tai viena dažniausiai pasitaikančių keliautojų baimių.
Prarastas bagažas gali iš tiesų apkartinti bet kokią kelionę, tad atvykstančių keleivių aptarnavimo agentas Daniel Veromej dalijasi praktiniais patarimais, kaip elgtis keleiviams, jei jų bagažas buvo sugadintas ar pradingo kelionės metu.
Tragedija oro uoste: žuvo bagažo konvejerio juostoje įstrigusi moteris
Oro uoste mirė moteris, įstrigusi bagažo atsiėmimo zonoje esančiuose mechanizmuose, skelbia portalas „Mirror“. 40 metų moteris buvo aptikta be sąmonės Čikagos (JAV) O‘Haro tarptautinio oro uosto 5-ajame terminale. Čia esančioje bagažo išdavimo zonoje įsikūrusios kelios tarptautinės oro linijų bendrovės.
Įvykio vietoje jai buvo konstatuota mirtis. Kol kas neaišku, ar moteris buvo turistė, ar dirbo oro uoste.
Aktualu keliaujantiems lėktuvais ar laivais: kada jums išmokės 1,3 tūkst. eurų, o kada liksite be nieko
Dažnas lietuvis kelionėms lėktuvu ar kruizu ruošiasi kelis mėnesius, tad reiso atidėjimas ar atšaukimas gali sugriauti visus planus ir sukelti daug nenumatytų išlaidų. Vis tik kompensacijos tokiais atvejais nukentėjusiems priklauso ne visada.
Specialistai įvardijo, kada už skrydžio atidėjimą ar atšaukimą keleiviai gali gauti nemokamą maitinimą, apartamentus viešbutyje ir apmokėtus skambučius artimiesiems.
Įspėja šiukštu nežymėti savo bagažo oro uoste: galite jį prarasti
Prieš pat atostogų sezoną oro uosto darbuotojas atskleidė, kodėl keleiviai, registruojantys bagažą prieš skrydį, turėtų vengti rišti kaspinus prie lagaminų. Daugelis žmonių spalvingus kaspinus pririša prie lagamino rankenos, kad būtų lengva pastebėti savo bagažą, skelbia portalas „IFL Science“.
Jie nežino, kad tai yra svarbi priežastis, dėl kurios bagažas prarandamas oro uostuose.
Įsidėmėkite: štai, kiek pinigų galite gauti už vėluojantį ar dingusį bagažą
Kokių daiktų prireiks atostogų metu, kaip ir kur juos susidėti? Rasti atsakymus į šiuos klausimus kai kuriems vartotojams – bene sunkiausi namų darbai prieš atostogas, nes juk nuo bagažo dydžio priklauso ne tik galutinė lėktuvo bilieto kaina, bet tokios aplinkybės, kaip patogumas kelionės metu, galimybė parvežti daugiau lauktuvių ir pan.
Jeigu vartotojas yra įsigijęs organizuotą turistinę kelionę, paprastai į bendrą paketą būna įtrauktas ir registruotas bagažas.
Skubiai įspėja „Ryanair“ keleivius: dėl 1 taisyklės galite būti neįleisti į lėktuvą
Dėl vienos „Ryanair“ registruoto bagažo taisyklės nesilaikymo keliautojai gali būti neįleisti į lėktuvą. Kai kalbame apie registruotą bagažą, „Ryanair“ jam taiko griežtas taisykles ir padarius vieną klaidą gali tekti paploninti piniginę arba būti neįleistam į skrydį.
Į lėktuvą galite nepatekti dėl žiebtuvėlio ar per didelio girtumo: štai ką dar svarbu žinoti
Kelionės lėktuvu neretai sukelia daug streso: bijoma griežtų reikalavimų, patikrų, svorio ribojimų, dėl kurių ta kelionė gali ir neįvykti. Tad labai svarbu prieš vykstant į oro uostą susipažinti su taisyklėmis, kad vėliau nebūtų nemalonių staigmenų.
Klaipėdietis Marijus (tikras vardas ir pavardė redakcijai žinomi) tv3.lt papasakojo, kad vieną kartą prieš skrendant jį patikroje sustabdė dėl žiebtuvėlio ir liepė jį palikti arba išleisti iš dujas.
Kauno oro uoste pradės veikti naujas įrenginys: iš bagažo nebereikės ištraukti kai kurių daiktų
Nuo spalio pabaigos Kauno oro uoste pradėti naujos kartos aviacijos saugumo patikros skenerių ir rankinio bagažo aptarnavimo linijų montavimo ir diegimo darbai. Technologijomis išvykstantys keleiviai jau galės naudotis nuo 2024 m. sausio pradžios.
Prie lagamino pritvirtinta kamera užfiksavo, kas vyksta bagažo skyriuje: kiti apie tai nesusimąsto
Skrendantys lėktuvu ir pasirinkę registruotą rankinį bagažą žino, kaip sunku oro uoste yra išsiskirti su savo lagaminu ir atiduoti jį prie registracijos punkto.
Juk niekas nežino, kas jį tikrins ir ką su juo darys. Tačiau vienas vyras sugalvojo gudrybę ir prie lagamino pritvirtino nedidelę kamerą.
Tikriausiai nėra nemalonesnės žinios, kaip sulaukti pranešimo oro uoste, kad jūsų lagaminas pasimetė.
Pokyčiai Kauno oro uoste: atsiras nauja bagažo sistema
Ruošiantis plėsti Kauno oro uosto keleivių terminalą jame numatoma modernizuoti registruoto bagažo valdymo sistemą ir padidinti jos pajėgumus. Oro uostą valdanti valstybės įmonė Lietuvos oro uostai dėl to jau konsultuojasi su rinka.
„Būtent šiam technologiniam tobulinimui norime gauti papildomų rinkos dalyvių pasiūlymų, komentarų, o vėliau, gavus ir integravus būtinus siūlymus, skelbti bagažo valdymo sistemos viešąjį pirkimą“, – BNS sakė įmonės atstovas Tadas Vasiliauskas.
REKLAMA
REKLAMA
Rusų lėktuvui skrydžio metu atsivėrė liukas ir pabiro bagažas
Rusijos oro linijų „IrAero“ lėktuve užfiksuota dehermetizacija pakilus į 3 kilometrų aukštį. Vienas iš keleivių vaizdo įraše užfiksavo, kad galinės orlaivio durys yra pusiau praviros. Lėktuvą galų gale pavyko sėkmingai nutupdyti, keleiviai ir įgula nenukentėjo.
Sausio 9-osios skrydžio iš Magano į Magadaną metu apie 14 val. vietos laiku prasivėrė lėktuvo An-26 krovininio skyriaus pakeliama rampa, dėl ko įvyko dehermetizacija.
Oro uosto kasdienybė: slepiami lašiniai, spygliuotas vėzdas, granata ir kodėl tik 100 ml skysčio
Dažnas oro uosto keleivis prieš patikrą jaučia įtampą, nes nežino, ar visi jo daiktai bus praleisti, ar apsaugos darbuotojams viskas tiks ir ar kelionė pavyks sėkmingai. Vis tik retai kas susimąsto, kad keleivių tikrinimas darbuotojams taip pat kelią įtampą – limitą viršijantys skysčiai, ilgesni nei galima peiliukai, ašarinės dujos ar dar keistesni radiniai neretai išgąsdina, iššaukia ginčus, o kartais net kviečiamos papildomos tarnybos.
Skraidyti iš Vilniaus oro uosto bus dar patogiau: planuojama įrengti bagažo savitarnos sistemą
Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai (LTOU) ruošiasi pirkti savitarnos bagažo atidavimo įrangą – pirmąją tokio tipo šalyje, ji būtų naudojama naujajame Vilniaus oro uosto terminale.
LTOU komunikacijos skyriaus vadovas Marius Zelenius BNS patvirtino, kad šiuo metu paskelbtos konsultacijos su rinkos dalyviais dėl planuojamo įrangos pirkimo.
Oro uosto darbuotojai išklojo tiesą, ką randa keleivių lagaminuose: neslepia šoko
Oro uosto darbuotojų pasakojimai stebina net ir visko mačiusius. Pasak vyro, tikrinant oro uoste priduotus lagaminus galima rasti įvairiausių keistų daiktų, tačiau niekada nepatikėsite, kad juose galima aptikti ir negyvų kūnų, jų dalių ar kūno skysčių.
„Reddit“ platformoje, vartotojai dalinasi įvairiausiais pasakojimais, ką jiems teko patirti ar matyti skrendant lėktuvais, ko dauguma net nėra girdėję.
Šeimą ištiko šokas, kai išvydo, kas slėpėsi jų bagaže ant automobilio
Britų šeimą ištiko šokas, kai keliaujant netikėtai išvydo itin netikėtą vaizdą savo bagaže, kurį buvo užsikėlę ant automobilio stogo.
Atostogų išvykusi šeima patyrė didžiausią šoką savo gyvenime, kai pamatė, kad ant jų automobilio stogo bagaže slėpėsi du žmonės – nelegalūs migrantai.
Vaizdo įraše matyti, kaip jie visa tai pastebi, kuomet sustoja į degalinę pasipildyti kuro. Pasislėpę vyrai ėmė sprukti, o pakeliui niokojo šeimos daiktus. Po kojomis atsidūrė ir nešiojamas kompiuteris.
Kokiais labirintais keliauja bagažas oro uoste? 2-metis atsipirko išgąsčiu aiškindamasis
Ar jums niekada nebuvo smalsu, kokiais oro uosto labirintais keliauja prieš skrendant priduodamas bagažas? Netrukus sužinosite. Tiesa, ekskursiją oro uosto užkulisiais visam pasauliui surengė ne koks aviacijos pramonės profesionalas, o dvimetis berniukas, netikėtai Jungtinėse Valstijose nusprendęs pats pakeliauti bagažo konvejeriu. Panašu, kad drąsus berniūkštis panoro pagaliau išsiaiškinti, kaip gi tie lagaminai iš oro uosto atvykimo salės atsiduria lėktuve.
Patarimai: kaip planuoti kelionę, kad ši nevirstų košmaru
Kartais taip lauktos atostogos gali virsti tikru košmaru, po kurio jausitės dar labiau pavargę, nei prieš išvykstant poilsiauti. Dažnais atvejais tokias nesėkmes gali nulemti blogai suplanuota kelionė, tad dalinamės patarimais, į ką būtina atkreipti dėmesį prieš vykstant atostogauti.
Chaosas oro uoste: lietuviai neteko tūkstančių
Grupė lietuvių keliavo į Barseloną, deja, atostogų pabaiga jiems apkarto kaip reikiant. Negana to, kad buvo susimokėję už sportinį bagažą, registracijos į skrydį metu kilo tikras chaosas. Barselonos oro uosto darbuotojai teigė, kad kelių narių krepšių turinys buvo netinkamas, tad apmokestinta buvo visa keleivių grupė. „Daug keliaujame ir toks atvejis mums yra pirmas. Į priekį skridome su tuo bagažu – viskas tiko, išmatavimai, viskas. Pašalinių daiktų nebuvo.
Vilniaus oro uosto keleivės bagaže – įtartinas turinys
Vilniaus oro uoste trečiadienį pareigūnai keleivės bagaže aptiko šovinių. Kaip skelbia Policijos departamentas, 17 val. 38 min. Vilniaus tarptautiniame oro uoste daiktų patikros metu pas 1980-aisiais gimusią moterį rasta ir paimta 38 vnt. 5,6 mm šovinių ir vienas medžioklinis šovinys.
Už bagažo mokesčius „Ryanair“ ir „Wizzair“ sulaukė milijoninių baudų
Žemų kaštų oro bendrovės „Ryanair“ ir „Wizzair“ sulaukė baudų dėl daug pasipiktinimo sulaukusių rankinio bagažo mokesčių. Juos abi bendrovės įvedė nuo praėjusių metų lapkričio, skelbia euronews.com. Pagal naująją tvarką keleiviai privalo sumokėti papildomai už mažus į lėktuvo salonus įnešamus lagaminus. Neapmokestinami yra tik maži bagažo vienetai, pavyzdžiui, kuprinės ir rankinės. Tačiau tokia tvarka užkliuvo Italijos konkurencijos tarnybai, kuri ketvirtadienį dėl to skyrė 3 mln.
Lietuvių pamėgtos oro linijos tyliai pabrangino paslaugas
Airijos žemų kaštų skrydžių bendrovė „Ryanair“ vėl padidino savo paslaugų kainas. Praėjus vos dvejiems mėnesiams nuo bagažo gabenimo taisyklių pakeitimo, šį kartą įmonė pabrangino keliones su iki 10 kg sveriančiais lagaminais. Kaip rašo mirror.co.uk, pagal dabartines taisykles tie keleiviai, kurie į lėktuvo saloną nori paimti antrą bagažą, turi arba mokėti už pirmenybinį įlaipinimą, arba lagaminą atiduoti į bagažo skyrių.
Vagystė Vilniaus oro uoste: iš keleivio bagažo dingo stambi suma
Antradienį iš oro uosto keleivio bagažo Vilniuje dingo 9,5 tūkst. eurų. Vilniaus apskrities policijos duomenimis, pinigų pasigesta antradienio naktį. Jie dingo iš krepšio, kuris Vilniaus oro uoste buvo priduotas į lėktuvo bagažą.
Keleivis rado būdą išvengti mokesčio už bagažą
Nuo lapkričio „Ryanair“ įvedus papildomą mokestį už bagažo pervežimą tokia tvarka papiktino daugelį pigių skrydžių bendrovės klientų, tačiau vienas keleivis sugalvojo kaip daiktus persivežti nemokant nė cento. Naujosios bagažo pervežimo taisyklės kiekvienam keleiviui leidžia nemokamai persivežti tik mažą rankinį krepšį, o už standartinį 10 kg keleivinį lagaminą reikalauja mokėti papildomą mokestį arba įsigyti pirmenybinį įsodinimą, kuris taip pat kainuoja.
Nauja „Wizz Air“ bagažo politika įsigalioja nuo lapkričio
„Wizz Air“ po savaitės, nuo 2018 m. lapkričio 1 d., toliau lengvinant įlaipinimo procesus ir siekiant mažinti su bagažu susijusius skrydžių vėlavimus, įsigalios nauja rankinio bagažo politika. Nuo lapkričio su įprastu bilietu bus galima vežtis mažesnį bagažą.
„Ryanair“ klientams įvedą naują rankinio bagažo mokestį
Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ nuo lapkričio 1 dienos iš keleivių pradės imti mokestį už rankinį bagažą, kuris netelpa lėktuvo salone, paskelbė įmonė. „Ryanair“, kurios veiklos kaštai artimiausiu metu turėtų išaugti dėl šią vasarą vykusių pilotų streikų, keleiviai šiuo metu gali nemokamai su savimi į saloną pasiimti du nedidelius bagažo vienetus.
„Air Baltic“ keičia bagažo taisykles
Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė „Air Baltic“ trečiadienį pranešė kiek padidinusi leistinas rankinio bagažo apimtis. Bendrovės pranešime teigiama, jog nuo šiol kiekvienam jos keleiviui leidžiama į lėktuvo saloną įsinešti vieną rankinio bagažo vienetą, kuris negali viršyti 55 cm x 40 cm x 23 cm matmenų, taip pat vieną asmeninio naudojimo daiktą, kurio ribiniai matmenys - 30 cm x 40 cm x 20 cm. Bendras jų svoris neturi viršyti 8 kilogramų.
Atsakė, ką daryti, jei keliaujant buvo sugadintas bagažas
Vasaros laikotarpiu Lietuvos gyventojų kelionių skaičius į užsienį gerokai padidėja, o vienas mėgstamiausių keliavimo būdų – kelionės lėktuvu. Tad kiekvienam keliautojui svarbu žinoti, kokios yra oro keleivių teisės, kaip elgtis bei kokios kompensacijos numatomos dingus, sugadinus ar vėluojant bagažui, rašoma Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) pranešime spaudai.
Nauja „Ryanair“ bagažo tvarka jau smogė keleiviams: jums pasisekė, jei krepšiai nedingo
Praėjus ketveriems metams po to, kai „Ryanair“ leido keleiviams įsinešti į lėktuvo saloną du rankinio bagažo vienetus, kompanija pakeitė tvarką. Dabar procedūra tokia: jei norite antrą rankinio bagažo vienetą įsinešti į lėktuvo saloną, reiks pirkti pirmenybinį įlaipinimą, kitu atveju, rankinio bagažo vienetas nemokamai keliaus į bagažą. Nauja tvarka jau kelia sumaištį, rašo theguardian.com.
Svarbu keliaujantiems: štai, ką reikia žinoti apie pasikeitusią bagažo tvarką
Pigių skrydžių oro linijų bendrovė „Ryanair“ dar lapkritį žadėjusi pakeisti bagažo tvarką tuomet persigalvojo. Tačiau besiruošiantys kitą savaitę lietuviai ant savo bilietų jau mato įspėjimus, kad laikas, kada du rankinio bagažo krepšius buvo galima neštis į kabiną – baigtas. Tad galima palyginti, kuo skirsis dviejų populiariausių Lietuvoje oro linijų pasiūlymai.
Įsigaliojo nauja „Wizz Air“ bagažo tvarka
„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, pristatė naują rankinio bagažo politiką, leidžiančią visiems keleiviams pasiimti vieną didesnį orlaivio rankinį bagažą be papildomų mokesčių. Keleiviams automatiškai bus suteikta galimybė keliauti su rankiniu bagažu, kurio išmatavimai atitiks šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm ir jis svers ne daugiau kaip 10 kg. Šis bagažas bus įtrauktas į bilieto kainą.
„Ryanair“ siunčia žinią apie bagažo pakeitimus
Pigių skrydžių oro linijų bendrovė „Ryanair“ anksčiau žadėjusi nuo lapkričio 1 dienos pakeisti bagažo tvarką persigalvojo. Dabar jie praneša, kad nauji reikalavimai įsigalios dalimis. Vieni pakeitimai jau matomi, kiti bus pradėti nuo 2018 m. sausio 15 dienos. Tokio sprendimo „Ryanair“ ėmėsi teigdami, kad nori duoti savo klientams daugiau laiko pasiruošti pokyčiams, o taip pat, kad nekiltų didesnio sąmyšio ir taip ganėtinai užimtu Kalėdų periodu.
Svarbu visiems keliaujantiems: „Ryanair“ keičia reikalavimus bagažui
„Ryanair“ pranešė, kad vykdydami programą „Nuolatos tobulėjame“ nuo šių metų lapkričio 1 dienos keičia bagažo tvarką. Įlaipinimo pirmenybės neperkantiems keleiviams šie pokyčiai gali ir nepatikti. Pirmiausia patikinama, kad registruojamo bagažo kaina bus mažesnė, o taip pat ir galimi didesni svoriai. To imamasi siekiant, kad keliautojai geriau pirktų registruotą bagažą, o ne į lėktuvo kabiną neštųsi du nemokamus rankinius bagažo vienetus.
„Wizz Air“ pristato naujieną: nebelieka mokesčių rankiniam bagažui
„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, praneša, kad nuo 2017 m. spalio 29 d. keleiviams nebereikės mokėti papildomo mokesčio nešantis didelį rankinį bagažą į orlaivio saloną. Nurodoma, kad keleiviai kartu su savimi orlaivio salone galės turėti vieną rankinį bagažą, kurio išmatavimai atitiks šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm. Šis bagažas bus įtrauktas į bilieto kainą. Teigiama, jog toks pokytis reiškia, kad net 50 proc.
Išsaugok atsotogas – 8 patarimai, kaip nepamesti bagažo
Vienas didžiausių keliautojų košmarų – likti paskutiniam prie bagažo atvykimo skyriaus besisukančios tuščios karuselės. Tai gali būti nekokia atostogų pabaiga, tačiau dar blogiau, kai tai – jų pradžia. Visgi yra būdų, kaip išvengti lagamino apgadinimo ar dingimo.
Startavo nauja „Wizz Air“ paslauga
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ paskelbė apie naują paslaugą savo keleiviams. „WIZZ Go“ – nauja skrydžių kainos kategorija, kuri kartu su jau egzistuojančiu „WIZZ Plus“ (anksčiau – „Plus Fare“) paslaugų paketu keleiviams leis lanksčiau planuoti savo keliones.
Susiruošus į Rio – nemalonios žinios: brangus turtas neapdraudžiamas
Vykstantiems į keliones visuomet rekomenduojama apsidrausti. Atsargesni nė nedvejodami kreipiasi ir dėl turto draudimo. Tačiau ne visada tai gali būti įgyvendinama, nes per brangus turtas – per didelė rizika draudimo bendrovei. Pašnekovė Milda pasakoja, kad ruošiantis išvykti į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes, susidūrė su draudimo problemomis. Nors dėl gyvybės draudimo problemų nekilo, tačiau įrangos už 11 tūkst. eurų apsidrausti nepavyko.
Šokiruojanti evakuacija iš degančio lėktuvo: žmonėms svarbiau lagaminai nei gyvybė?
Oro bendrovės „Emirates“ lainerį „Boeing 777“ trečiadienį ištiko avarija leidžiantis Dubajaus oro uoste. Ketvirtadienį buvo paviešintas įrašas, kuriame matyti keleivių reakcijos ir elgesys, kai lėktuve vis daugėja dumų. Kad žmogaus elgesys kartais nesuvokiamas, labai gerai patvirtino evakuacija iš užsiliepsnojusio lėktuvo. Įraše užfiksuota, kaip nepaisydami dumų žmonės bando iš lentynų išsitraukti savo rankinį bagažą.
Keliaujančiojo galvos skausmas – prarastas bagažas
Kelionės, prasidedančios lėktuvo skrydžiu, daugeliui tampa tokia pačia praktika kaip rytas, prasidedantis puodeliu kavos ar stikline sulčių. Ir, dažniausiai, tokios kelionės baigiasi begale teigiamų įspūdžių, jei... jei kartais neatsiduriate tarp tų nelaimingųjų, kurių bagažas išskrido kita kryptimi. Nors aviakompanijos vengia įvardinti statistiką, kasmet išmokami milijonai eurų kompensacijų rodo, kad dingstantis arba vėluojantis bagažas – opi praktiškai visų oro bendrovių problema.
„Wizz Air“ – naujos bagažo gabenimo galimybės
„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, pirmenybinio įlaipinimo paslaugas papildė galimybe į orlaivio saloną įsinešti papildomą bagažą*. Šis paslaugos papildymas – tai vienas iš kelių pastaruoju metu įdiegtų atnaujinimų, tęsiant tradiciją ir toliau didinti keleivių komfortą bei pasitenkinimą skrydžiais.
Ramina dėl sumažinto rankinio bagažo standarto
Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA), praėjusią savaitę pasiūliusi sumažinti rankinio bagažo, įnešamo į lėktuvo saloną, dydžio standartą, suskubo raminti keliautojus. Agentūra išplatino patikslinimą, jog pateiktas naujas standartas yra tik rekomendacinio pobūdžio ir atspindi „optimalų“, o ne „maksimalų“ rankinio bagažo dydį. Be to, kaip ir iki šiol, kiekviena aviakompanija yra laisva nustatyti savo ribas rankinio bagažo išmatavimams.
Tokijo traukinių stoties bagažo saugykloje rasti mėnesį lagamine išbuvę moters palaikai
Moters lavonas, įdėtas į lagaminą ir paliktas vienos iš judriausių pasaulyje traukinių stočių bagažo saugykloje, buvo aptiktas tik praėjus mėnesiui, pirmadienį pranešė Japonijos policija. Ryškiai geltonas lagaminas buvo paliktas bagažo saugojimo spintelėje Tokijo traukinių stotyje balandžio 26 dieną. Kai jo niekas nepasiėmė, lagaminas buvo perkeltas į radinių biuro saugyklą, nurodė žiniasklaida. Per mėnesį neatsiradus savininkui, bagažo bendrovė nusprendė lagaminą atidaryti.
Patarimai keliaujantiems dėl bagažo
Kiekvienam skraidančiam lėktuvu gali atsitikti, kad atskridus į oro uostą, ateinate prie bagažo išdavimo juostos ir laukiate, laukiate… o jūsų bagažas taip ir nepasirodo. Deja, taip kartais atsitinka. Bagažas gali vėluoti ar net visai dingti.
3 gudrybės: kaip viską, ko reikia kelionei, sutalpinti į rankinį bagažą?
Pigių skrydžių bendrovės kiekvienam iš mūsų suteikia galimybę bent akimirkai ištrūkti iš kasdienybės gniaužtų ir pasivaikštinėti Eliziejaus laukuose ar Trafalgaro aikštėje. Tačiau kelionės laukimo euforiją ne vienam sugriauna suvokimas, kad kartais rankinis bagažas gali sverti vos 7 kilogramus. Ar susikrauti visas savo brangenybes į tokį lagaminą – misija įmanoma? Žinoma!
Vakuuminiai maišai – mūsų išgelbėtojai
Vienas didžiausių galvos skausmų – drabužiai.
25 keisti ir absurdiški faktai apie rūbus (II)
Ar žinojote, kad astronautai kosmose rūbų neskalbia? Savo nešvarius apatinius jie tiesiog išmeta iš laivo į kosmose esančius konteinerius, kurie patekę į Žemės traukos lauką sudega viršutiniuose atmosferos sluoksniuose.
Dviem dienoms „Wizz Air“ trečdaliu sumažino bagažo mokesčius
„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje*, visam iš anksto užregistruotam ir dideliam orlaivio salono bagažui, 33 proc. sumažino bagažo mokesčių kainą. Norintieji sutaupyti, turėtų suskubti registruoti savo bagažą – nuolaida galioja nuo birželio 7 iki 8 dienos vidurnakčio. Oro linijų bendrovė atkreipia dėmesį, jog teisingai pasirinkus bagažo tipą, taikoma bagažo politika padeda sutaupyti pinigų.
Keičiasi neapmokestinamų prekių iš trečiųjų šalių gabenimo oru taisyklės
Nuo šiandienos, 2014 m. sausio 31 d. keičiasi Europos sąjungos (ES) skysčių gabenimo per saugumo patikros punktus oro uostuose taisyklės. SKYSČIŲ GABENIMO RANKINIAME BAGAŽE REIKALAVIMAI Nuo šiol visi, net ir trečiųjų šalių oro uostų arba oro linijų neapmokestinamų prekių parduotuvėse įsigyti skysčiai gali būti vežami kaip rankinis bagažas. Į sandarų saugumo maišelį supakuotus tokius skysčius keleiviai galės gabenti net ir keliaudami jungiamaisiais skrydžiais.
Iš bagažo, maisto ir kitų paslaugų oro linijos uždirba milijardus
Kol keleiviai skundžiasi dideliais mokesčiais už lėktuvų bagažą ir maistą skrydžio metu, oro linijos visame pasaulyje iš to uždirba daugiau nei 40 mlrd. dolerių. Skrydžių bendrovių pajamos iš papildomų paslaugų – nuo bagažo mokesčių iki prekybos lėktuve ir kelionių draudimo per pastaruosius trejus metus gerokai išaugo, teigiama “CarTrawler” ir “IdeaWorksCompany” atliktame tyrime. 2013 metais oro linijos iš šių paslaugų jau uždirbo 42,6 mlrd. JAV dolerių arba 20 proc.
10 keisčiausių daiktų, konfiskuotų oro uostuose (II)
Kai pagalvojame apie oro uoste vykdomus patikrinimus, paprastai galvojame apie ginklų paiešką – ypatingas dėmesys skiriamas šaunamiesiems ginklams. Keista, tačiau vien 2012 metais JAV Transporto saugumo agentūra rankiniame bagaže aptiko nei 828 šaunamuosius ginklus iš kurių net 210 buvo užtaisyti. Ko daugelis asmenų nežino - apsauga dažnai konfiskuoja ir su ginklais nesusijusius daiktus, kurie, beje, būna ne tik pavojingi, bet ir kraupūs, įspėja Listverse.com.
Iš autobuso bagažinės pagrobtas lagaminas, kuriame buvo penalas su pinigais
27 metų A. T. Policijai pranešė, kad pasigedo tarpmiestinio autobuso bagažinėje palikto lagamino, kuriame buvo įvairūs moteriški drabužiai, medžiaginis penalas su 4 650 litų ir įvairūs įmonės dokumentai. Padaryta 5 250 litų žala. Tyrimą atlieka Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai.