Milijonus uždirbančiai kompiuterinių žaidimų žvaigždei už nesumokėtą sąskaitą vidury transliacijos išjungė elektrą

Milijonierius „Twitch“ transliuotojas Felixas „xQc“ Lengyelis buvo priverstas nutraukti savo 18 valandų transliaciją, nes… nesusimokėjo už elektrą.

Kovo 31 dieną vykusią transliaciją buvęs „Overwatch“ žaidėjas turėjo baigti su grimasa veide, kai netikėtai viskas namuose aptemo.

Iš pradžių niekas nesuprato, kodėl staiga nutrūko žvaigždės transliacija. Nors komentarų skiltyje žiūrovai sarkastiškai reiškė užuojautą spaudinėdami raidę „F“, „xQc“ taip ir nesugrįžo.

Praėjus keletui valandų F.Lengyelis situaciją paaiškino „Twitter“ tinkle. Pasirodo, jog kanadiečio transliacija nutrūko, nes už susikaupusią skolą šiam namuose išjungė elektrą.

„Pamiršau susimokėti už elektrą. Viskas išsijungė, tad nutrūko ir transliacija. Sugrįšiu šiandien arba rytoj“, – aiškinosi „xQc“.

Daugeliui iškart puolė svarstyti, kodėl beveik du milijonus dolerių pernai susižėręs transliuotojas negalėjo susimokėti mokesčių, tačiau ir tam F.Lengyelis turėjo paaiškinimą.

„Automatinio mokėjimo funkcija buvo įjungta, tačiau mano kreditinės kortelės limitas nekeistas nuo tada, kai man buvo 12 metų. Tad kartais ji būna praktiškai tuščia, todėl ir sąskaita šįkart nebuvo apmokėta. Eilinė Kanados bankų situacija, galite užsiimti savo reikalais.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų