Lieknėjimas po keturiasdešimties: šie patarimai gali padėti

Kiekvienas, kuriam yra daugiau nei 40 metų, tikriausiai yra pažįstamas su šia problema: nepageidaujamu svorio padidėjimu. Jei esate vyresni nei 40-ies metų, šie patarimai gali padėti jums numesti svorio.

Tikriausiai vieną dieną pastebėjote, kad drabužiai staiga tapo per maži, o kai kur atsirado papildomų riebaliukų. Daugumai keturiasdešimtmečių (ar vyresnių) žmonių tai sukelia sulėtėjusi medžiagų apykaita ir mažas fizinis aktyvumas. Moterims svoris gali padidėti ir dėl hormonų.

Tai yra faktas, kad senstant lieknėti tampa sunkiau, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte visiškai nuleisti rankas. Yra keli patarimai, kurie gali padėti atsikratyti tų nepageidaujamų kilogramų.

Nustokite laikytis dietos

Galų gale, laikantis trumpalaikės dietos ir nustojus jos laikytis, svoris sugrįš, o šis poveikis kenkia jūsų sveikatai. Sveiką ir saugų svorio metimą galima pasiekti tik tuo atveju, jei tai darote ilgalaikėje perspektyvoje.

Dirbkite mažais žingsneliais

Kai staiga smarkiai apribosite suvartojamo maisto kiekį, jūsų kūnas pereis į „išgyvenimo režimą“. Tai reiškia, kad visas jūsų vartojamas maistas bus saugomas kaip riebalai, o ne deginamas kaip energija. Jei norite sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį per savaitę, geriausia pradėti mažinti jų kiekį pamažu.

Išvystykite kai kuriuos raumenis

Daugiau raumenų – daugiau sudegintų riebalų. Apsilankykite sporto salėje, kur darykite jėgos treniruotes (arba darykite tai namuose). Kardio rūšies pratimai taip pat yra svarbūs, tačiau jėgos treniruotės ilgainiui yra efektyvesnės.

Gerkite žaliąją arbatą

Žalioji arbata suteiks jūsų medžiagų apykaitai postūmį ir ji veikia kaip natūralus riebalų degintojas. Be to, tai taip pat padės išlaikyti subalansuotą vandens lygį organizme.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų